Ja mam zwykłego kundelaska:loveu: który często wzbudza zachwyt ludzi i dopytywanie jaka to rasa:evil_lol: Kiedyś, na pytanie jaka to rasa, odpowiadałam zgodnie z prawdą, że to kundelek:lol: Pewnego razu, jedna paniusia mi powiedziała, że to niemożliwe, bo on jest taki czyściutki i wyczesany, więc musi być rasowy:???::-D:???: Teraz namolnym dopytywaczom odpowiadam, że to jest terier australijski:roflt: rasa rzadka i bardzo droga:evil_lol::evil_lol::evil_lol: