Cypis już w domku , dzisiaj byłam na wizytach poadopcyjnych , u Lolka wszystko w pożadku , domek super . Niestety Bolka musiałam odebrać , człowiek który go wziął okazał się ..... lepiej nie mówić . Psiak jest tak chudy ,że wszystkie kosteczki widać :-(