Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. A ja nie wiem co jest z Kamą , od wczoraj je połowę tego co wcześniej , zostawia w misce , poza tym wszystko ok , kupki ładne , wodę pije normalnie . Czyżby już nie potrzebowała tyle jedzenia ??
  2. Misia jutro będzie miała usuwanego guza , trzymajmy kciuki , żeby wszystko poszło dobrze .
  3. Mam pytanie , czy zgodziły byście się w zamian za jeden darmowy miesiąc kupić Kamie budę (oczywiście jak Kama pójdzie do nowego domu to budę przekaże innemu psiakowi w potrzebie ) , a wszystko dlatego , że w budynku w którym mieszka teraz Kama będzie zmieniany dach i Kama nie może tam mieszkać w tym czasie , myślałam ,że wezmę ją do domu na ten czas , ale ona panicznie boi się moich psów i na rzuca się na nie z zębami , a nie mam możliwości separacji w domu . Byłą bym bardzo wdzięczna gdybyście się zgodziły .
  4. Przepraszam , ale pieniążki psiakom pilnie potrzebne : Zapraszamy na zakupy , tu znajdziecie wszystko co psu do szczęścia potrzebne (dla Kory i staruszków ) : http://www.dogomania.pl/threads/193919-Smaczki-zabawki-smycze-i-obro%C5%BCe-dla-psiak%C3%B3w-do-14.-10-!-ZAPRASZAMY-!!!!?p=15485518#post15485518
  5. Zdjęcia będą w tygodniu . Wczoraj były by tylko zza krat a tak może się uda wyprowadzić Jaspera poza boks .
  6. Zapraszamy na zakupy , tu znajdziecie wszystko co psu do szczęścia potrzebne (dla Kory i staruszków ) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193919-Smaczki-zabawki-smycze-i-obro%C5%BCe-dla-psiak%C3%B3w-do-14.-10-!-ZAPRASZAMY-!!!!?p=15485518#post15485518[/url]
  7. Zapraszamy na zakupy , tu znajdziecie wszystko co psu do szczęścia potrzebne (dla Kory i staruszków ) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193919-Smaczki-zabawki-smycze-i-obro%C5%BCe-dla-psiak%C3%B3w-do-14.-10-!-ZAPRASZAMY-!!!!?p=15485518#post15485518[/url]
  8. Zapraszamy na zakupy , tu znajdziecie wszystko co psu do szczęścia potrzebne (dla Kory i staruszków ) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193919-Smaczki-zabawki-smycze-i-obro%C5%BCe-dla-psiak%C3%B3w-do-14.-10-!-ZAPRASZAMY-!!!!?p=15485518#post15485518[/url]
  9. Zapraszamy na zakupy , tu znajdziecie wszystko co psu do szczęścia potrzebne (dla Kory i staruszków ) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193919-Smaczki-zabawki-smycze-i-obro%C5%BCe-dla-psiak%C3%B3w-do-14.-10-!-ZAPRASZAMY-!!!!?p=15485518#post15485518[/url]
  10. Zapraszamy na zakupy , tu znajdziecie wszystko co psu do szczęścia potrzebne (dla Kory i staruszków ) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193919-Smaczki-zabawki-smycze-i-obro%C5%BCe-dla-psiak%C3%B3w-do-14.-10-!-ZAPRASZAMY-!!!!?p=15485518#post15485518[/url]
  11. Zapraszamy na zakupy , tu znajdziecie wszystko co psu do szczęścia potrzebne (dla Kory i staruszków ) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193919-Smaczki-zabawki-smycze-i-obro%C5%BCe-dla-psiak%C3%B3w-do-14.-10-!-ZAPRASZAMY-!!!!?p=15485518#post15485518[/url]
  12. Zapraszamy na zakupy , tu znajdziecie wszystko co psu do szczęścia potrzebne (dla Kory i staruszków ) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193919-Smaczki-zabawki-smycze-i-obro%C5%BCe-dla-psiak%C3%B3w-do-14.-10-!-ZAPRASZAMY-!!!!?p=15485518#post15485518[/url]
  13. [B]Zapraszamy na zakupy , tu znajdziecie wszystko co psu do szczęścia potrzebne (dla Kory i staruszków ) : [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/193919-Smaczki-zabawki-smycze-i-obro%C5%BCe-dla-psiak%C3%B3w-do-14.-10-!-ZAPRASZAMY-!!!!?p=15485518#post15485518[/url]
  14. [B]Rozliczenie września :[/B] pawel1w25 - 150 zł (deklaracja stała za 09.10.11 ) SONEK666 -20 zł DZIECINA- 20 zł bazarek - 15 zł DEANCRAFT - 50 zł Bazarek - 25 zł magenka - 10 zł Skarpeta im. Talcott -200 zł CYKLOIDA -30 zł ( dekl. za 3 miesiące ) Anja2201 - 10 zł MARZENA B - 50 zł sonikowa - 20 zł Tora&Faro - 50 zł haliza-20 zł BEKA - 20 zł od Iryska -113 zł bazarek - 30 zł PATIJA - 25 zł MAUPA4- 10 zł Dorota - 50 zł KatiKorej - 30 zł (deklaracja za 3 mies.) MYSZA1 -30 zł ALDONA B - 40 zł bazarek Livki -122 Bazarek smaczkowy - 69,70 zł Po Bojusku - 260 zł magenka1 - 10 zł NiusiaiJa - 20 zł Razem : 1499,70 zł [B]Wydatki [/B] Wydatki : 500 zł - dt ( 03.10 - 03. 11 ) 40 zł transport [B]Na koncie na dzień 04.10 jest 959 , 70 zł[/B]
  15. Kurcze kogoś od Astów trzeba zawołać , malutka jest piękna , a na żywo taka drobniutka i słodziutka .Wstyd się przyznać ale astów się boję trochę , a tą myszkę miałam ochotę wziąć na ręce i wy przytulać
  16. Ariada jeśli chciała byś to u Czarodziejki są dwa staruszki od nas , brakuje im około 200 zł stałych deklaracji , może na nie zgodzisz się przekazać deklaracje ?
  17. Uda się napewno , na moje szczęście sunia jest bardzo łakoma i za smaczka zrobi dosłownie wszystko :)
  18. Dziewczynki już u Czarodziejki ,bezpieczne , teraz bierzemy się za guza Misi , tyko na to brakuje funduszy . Ktoś pomoże ??? Później wkleję fotki .
  19. Dowiedziałam się wczoraj na temat Jaspera -Do ludzi jest super przyjazny , do innych psów zaczepa i dominant . Jest kompletnie niczego nie nauczony , jak to wet schroniskwy określił - wariat . Zastanawiam się czy tu by się DT najpierw nie przydał . Fotki będą mam nadzieje dzisiaj .
  20. Bardzo się cieszę !! A Kamusia też dochodzi do siebie , zrobiła się bardzo wesoła dziewczynka , jak jestem z nią , a się nią nie zajmuje to wyje , poszczekuje i piszczy na mnie . Ranki po wrośniętych pazurkach się pogoiły , futerko codziennie wyczesujemy jest coraz ładniejsze , wydaje mi się , że Kama już trochę przytyła . Niestety jeśli chodzi o smycz postępów nie widać , nadal jak jej przypnę to potrafi popuścić pod siebie ... Poza tym wszystko w najlepszym porządku .
  21. On jest raczej mały nie średni , ja wiem może 7 kg waży ?? Jest podobno bardzo grzeczny , chodzi na smyczy w domu jest czysty, więcej wie chyba Ocelot .
  22. Ja się deklarowałam od września i nie wpłaciłam jeszcze , wpłacę w przyszłym tygodniu za dwa miesiące razem .:oops::oops:
  23. Czarodziejko czy maluchy mogły by przyjechać do Ciebie w niedzielę ?Wtedy mam transport .
  24. Kama miała dzisiaj usuwane wilcze pazury ( miała powrastane w poduszki po około pół centymetra na obu tylnych łapach ) , zostały niewielkie ranki . Koszt zabiegu to 30 zł dostała też antybiotyk , żeby się lepiej goiło . Ma też wycięte wszystkie dredy ( skorzystaliśmy z okazji , że spała ) ogonek teraz dla odmiany wygląda jak u szczura . Pytałam też o koszty sterylki (jak dojdzie do siebie ) - 200 zł , myślę że to niedużo . Kama waży w tej chwili 14 kg , czyli przynajmniej drugie tyle musi przytyć .
×
×
  • Create New...