-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
z dwoma nie wiadomo co się stało , jeden został u pracownika i jest sprawdzany co jakiś czas , Oksa pojechała do domu w tamtym tygodniu , do super domu :) -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moczu złapać się nie da Rozia robi wszystko , żebym nie złapała , a ostatnie parę dni ja mam urwanie głowy , za dużo tych psich bid :( Rozia przytyła trochę , wygląda lepiej , humor dopisuje , ostatnio jak dni ładne to nawet bardzo :) Nie dostałam pieniążków za luty jeszcze , ale to dobrze , bo z ostatnią wpłatą przyszło 27 zł essentiale którego nie kupiłam bon dostałyśmy od Figi , więc teraz odliczcie te 27 zł od wpłaty lutowej :) -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ja na nią wołam sunia , nie chcę jej nadawać imienia , jutro cały dzień siedzę w domu , więc zajmę się wątkiem , rozsyłaniem . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Nasz schron znam dobrze i sytuację też , nawet wczoraj myślałam o tym , ale to jeszcze dużo czasu , a sunia jak pisałam jest ostra ludzie się jej boją , do mnie jest super zero agresji , ale boję się , że się jej pozbędą jak tak dalej pójdzie . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']U jamora miejsc poki co nie ma i jest chyba kolejka. Na watku Meli czytałam ze jest miejsce w Szczecinku u mariams (chyba tak sie pisze), daleko ale hotel tylko 200 plus karma. Może tyle uda się zebrać? Ania zrobisz jeszcze kika fotek? Kto jest biglły na fb, zeby jej wydarzenie zrobic?[/QUOTE] Do Szczecinka strasznie daleko , transportu trzeba by szukać .Ja wieczorem popiszę do hotelików bliżej . Na razie nie mamy deklaracji :( -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Może ktoś ma pomysł na jakiś tekścik który można na pw rozsyłać ? Ja już dzisiaj nie mam siły myśleć , a pw mogę porozsyłać . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Gdzie wszystkie ciotki ?? -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
do góry !!!! -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z sąsiadami , suka jest ostra , ale raczej straszy nie gryzie , mi ona trochę na Belga wygląda , rzuca się też pod auta , boje się , że coś ja potrąci . Myślę , może miejsce będzie u Jamora , to nie tak daleko , tylko z kąd kasę brać , ja daje 50 zł miesięcznie , może dam radę więcej . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
W okolicy nie mamy żadnych hotelików :( , ale myślę , że jak było by za co to i transport do hotelu by się znalazł . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
to dotarło , jest w rozliczeniu na 1 stronie :) -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Wysłałam 10 zł dla Manty - dotarło?[/QUOTE] dotarło 15 zł , czy wysyłałaś jeszcze 10 zł później ?? -
Rysio sam sobie znalazł dom:)Ty niegrzeczny psie włóczykiju!:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Tak , Ania już wie :) , a przy okazji : Zapraszam do suni onki – mieszka na wsi , grozi jej śmierć od ostrza siekiery : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203740-Pi%C4%99kna-ONka-skazana-na-okrutn%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-.POMOCY-!!!!!!?p=16454830#post16454830[/url] -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']To mix wyżła chyba ? Przepiękny jest. Ale jakiś strasznie rozwrzeszczany koleżka, nie? :D [URL]http://img101.imageshack.us/i/p1140888.jpg/[/URL] [URL]http://img141.imageshack.us/i/p1140800.jpg/[/URL] [URL]http://img35.imageshack.us/i/p1140807.jpg/[/URL] Gada ? :evil_lol:[/QUOTE] On albo siedzi u mnie na kolanach , albo drze paszcze , sąsiedzi mnie za trochę powieszą , a przy okazji bardzo proszę o pomoc u kolejnej mojej / nie mojej bidy , tam sprawa jeszcze pilniejsza : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203740-Pi%C4%99kna-ONka-skazana-na-okrutn%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-.POMOCY-!!!!!!?p=16454830#post16454830[/url] -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
jeszcze jedna -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie : [B]Wpływy marcowe :[/B] WIKTORIA F.- 20 zł Negrita8 - 50 zł ARIM- 30 zł Bela51 -10 zł Beka - 20 zł AS_ANIMALI - 50 zł AMICA - 10 zł Anja2201- 30 zł MALICJA -30 zł bela51 (z bazarku katarzyny09) - 100 zł ulka18 -25 zł Agnieszka - 50 zł Chita - 20 zł OLGA W - 30 zł bazarek - 32 zł Bazarek - 25 zł Wydatki : sterylizacja - 250 zł Transport 2 x Tomaszów - Promna Kolonia - 100 zł Razem : 172 zł [B]Wpływy kwietniowe :[/B] IVV - 150 zł AMICA - 10 zł Jola_li - 20 zł bazarek - 17 zł Razem: 332 zł Wydatki : 320 zł Opłata za hotel od 20.03 do 20.04 Razem : 49 zł [B]Wpływy na Maj :[/B] Bazarek (Anja2201) - 10 zł Bazarek (Anja2201) - 20 zł Anja2201 - 50 zł Jola_li - 20 zł AMICA - 10 zł bazarek ogłoszeniowy - 20 zł + 10 zł Od lucy - 200 zł Razem :389 zł Wydatki : opłata za hotel od 20.04 do 20.05 - 400 zł Razem : [B]- [/B]11 zł Wpływy na Czerwiec : piescofajnyjest - 50 zł bazarek (Anja2201) - 20 zł Anja2201 - 11 zł Amica - 10 zł Razem : 80 zł Wydatki : opłata za hotel od 20.05 do 28.05 - 90 zł [B]Razem : -10 zł [/B] -
[SIZE="3"][CENTER]Sunia od paru dni mieszka u mnie na wsi , w tej chwili pod moją bramą ( pewnie tylko ja ją dokarmiam ) , jest świetna , przytula się , podaje łapkę , ale ... i tu zaczyna się problem , wczoraj zaatakowała chłopaka który koło niej przechodził ( myślę , że wcześniej musiał jej coś zrobić i zapamiętała ) , jak rozejdzie się po wsi , że sunia agresywna to w najlepszym przypadku zadzwonią do gminy i suczka zostanie uśpiona , nie chcę myśleć co się stanie jak chłopi ze wsi wezmą sprawę w swoje ręce . Ja jej wziąć nie mogę , mam 7 psów w domu i ostatnio dochodzi między nimi do bójek , po jednej z nich moja staruszka miała niedowład nóżki , więc nie mogę ryzykować , tym bardziej , że nie mam możliwości ich odseparować . BŁAGAM O POMOC DLA SUNI !!!!!!!!!!![/CENTER][/SIZE] [CENTER][URL=http://img37.imageshack.us/i/p1140843.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1608/p1140843.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [B]Od 20.03 Sonia przebywa w hoteliku u Donki .[/B] [URL=http://img814.imageshack.us/i/dsc03932c.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/962/dsc03932c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img600.imageshack.us/i/dsc03937g.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7043/dsc03937g.jpg[/IMG][/URL] [B]________________________________________________________________________________________________________[/B] Tekst do ogłoszeń Soni : Sonia – około 2 letnia sunia w typie Owczarka Niemieckiego , Parę tygodni temu przybłąkała się na wieś gdzie ludzie przeganiali ją kijem , kopniakiem i petardami , sunia przerażona ulokowała się pod płotem jednej z wolontariuszek , gdzie została nakarmiona i napojona . Od tygodnia Sonia przebywa w hotelu dla zwierząt , okazało się , że jest wspaniałą sunią która akceptuje inne psy , lubi dzieci i potrafi chodzić na smyczy , uwielbia zabawę patykiem i rzucanie piłki . Sonia szuka kochającego domku Sonia jest wysterylizowana . Kontakt w sprawie adopcji : [email][email protected][/email] 798-211-667 Nie wydajemy psów na łańcuch . Zdjęcia na stronie :9 i 12 [B]_______________________________________________________________________________[/B] Sonia Ogłoszona na : 1 [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] 2 [url]http://www.hodowcy.com.pl/[/url] 3http://kupiepsa.pl/ 4http://kokosy.pl/ 5 [url]http://owi.pl/[/url] 6http://wszystkotujest.pl/ 7http://www.szerlok.pl/ 8http://www.cwirek.pl 9http://ale.gratka.pl 10 [url]http://www.morusek.pl/[/url] 11 [url]http://www.doadopcji.pl/[/url] 12 [url]www.cafeanimal.pl[/url] 13 [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] 14 [url]http://adpedia.pl/[/url] 15 [url]http://olx.pl[/url] 16 [url]http://www.ojej.pl/[/url] 17 [url]http://www.eoferty.com.pl/[/url] 18 [url]http://www.zwierzeta.swiatogloszen.net.pl./[/url] 19 http:/www.ziwerzeta.hiperogloszenia.pl 20 [url]http://gumtree.pl/[/url] 21 [url]http://www.pineska.pl/[/url] 22 [url]http://cret.pl/[/url] 23 [url]http://www.pajeczyna.pl/[/url] 24 [url]http://www.neeon.pl/[/url] 25 [url]www.petworld.pl[/url] 26 [url]http://www.psy.pl/adopcje/[/url] 27 [url]http://przyroda.znajdzto.pl/[/url] 28 [url]http://www.sprzedasz.pl[/url] 29 [url]www.sloniu.pl[/url] 30 [url]http://www.xogloszenia.pl[/url] 31 [url]http://www.tusprzedaj.pl[/url] 32 [url]www.tlenek.pl[/url] 33 [url]http://wybierzmiska.pl/[/url] 34 [url]http://zakurzone.pl/object.index.go[/url] 35 [url]http://www.zoonet.pl/[/url] 36 [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl[/url] 37 [url]http://adsy.pl/[/url] 38 [url]http://www.adopcje.org/[/url] 39 [url]http://www.afisze.pl/[/url] 40 [url]http://allezoo.pl[/url] 41 [url]http://www.offer.pl/[/url] 42 [url]http://www.oglosili.pl/[/url] 43 [url]http://www.adin.pl/[/url] 44 [url]www.animalia.pl[/url] 45 [url]www.1001ogloszen.pl[/url] 46 [url]http://www.nasipupile.pl/[/url] 47 [url]http://hanza.pl/[/url] 48 [url]www.ogloszeniagratis.pl[/url] 49 [url]www.tukup.pl[/url] 50 [url]www.ogloszenia.com[/url] [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1556515898[/url]
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Manta domek ma , ale mamy jeszcze dług u Ilon_n za transport :( -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dzięki Rybko , ja za chwilę zakładam wątek kolejnemu psu ( suni która koczuje pod moją bramą , jest duża i podobno na kogoś się rzuciła , więc na wsi mogą z nią wszystko zrobić ) -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
To nie ja to ciocia Asia taka zdolna . [URL=http://img109.imageshack.us/i/p1140879.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/340/p1140879.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img844.imageshack.us/i/p1140885.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2185/p1140885.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/p1140888.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1615/p1140888.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img153.imageshack.us/i/p1140892.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3837/p1140892.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img87.imageshack.us/i/p1140901.jpg/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6986/p1140901.jpg[/IMG][/URL] -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ja wołam na niego bździochu ( po ciocia Asi mi zostało) ale może do ogłoszeń coś lepszego wymyślić ? -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
duży nie będzie , ma drobną budowę , coś w stylu rassel terier ( jakoś tak się pisze ) . bardzo dziękuję za ogłoszenia :) Ja staram się zrobić allegro , ale mam problem z wklejeniem zdjęć , nie wiem czy to wina mojego komputera czy allegro . -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
małe zaszczepione , waży 4,300 kg i ma około 3-4 miesięcy tak jak myślałyśmy , jest zdrowy brzuszek się goi sam pięknie . Tylko domku brak :( -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Namiary : [email][email protected][/email] , 798-211-667 W domu nie bywa ze względu na moją staruszkę . Na smyczy na razie nie chodzi Maluch jest awanturnik , jak czegoś chce to będzie się darł do puki tego nie dostanie . Uwielbia na kolanka , bardzo chce być z ludźmi . Ruchliwy bardzo , takie żywe srebro . Waży około 3 kg , będę wiedziała wieczorem bo jedziemy do wet . -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
troszkę zdjęć: [URL=http://img3.imageshack.us/i/p1140765cg.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1223/p1140765cg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img843.imageshack.us/i/p1140782.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2329/p1140782.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1140800.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5071/p1140800.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1140807.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5452/p1140807.jpg[/IMG][/URL]