-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
może podchodze do tego inaczej bo od zawsze mam ogród i podwórko;) .i mimo to od zawsze wychodze z moimi psami na spacery;) . u mnie mieszka 6 osób,3 psy i kot-którego Sonia uwielbia. no a tam nie bedzie miała żadnej koleżanki czy kolegi. ehh wiem,wiem marudze -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
marzyl mi sie dla Soni domek z ogródkiem, dziecmi, innymi zwierzętami....ale wiem ze nie ma co marudzić- tyle innych bid potrzebuje pomocy.. Pani Ania bardzo fajna,miła,konkretna.chętna przyjechać do mnie aby się zapoznać z małą;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ooo dziękuję że ktoś do nas zagląda ;) Pucuś pokazuj się -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no Pucuś zostaje ale ogłoszenia by sie przydały, duuużo ogłoszeń bo domek potrzebny .wykupie moze na bazarku tak jak dla Soni. ale oczywiście jeszcze raz dziękuję bardzo za te które są:loveu: . jutro po zajęciach i w niedziele też po zjęciach porozsyłam jeszcze wątek Pucka. bo ostatnio troche nieczasowa jestem:roll:.... yoko może dosle Ci jeszcze cos na bazar;), w niedziele ok 19 pewnie juz bede to bede miala troche czasu to porobie zdjęcia i opisy. bo kasa by sie przydala;( w sumie nawet nie mam na szczepienie bo sterylke Soni robie za swoje -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
miałam dziś baaardzo konkretna rozmowe w sprawie adopcji Soni;) aczkolwiek i tak jest to kwestia jakiś 3 tygodni z racji "sytuacji" Soni która czeka na sterylkę.nie bede opisywać tu bo wszystko jest na wątku małej -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh zastrzyk zrobiony.... mam troche wyrzuty sumienia :-( ale rodzice by mnie zabili jakby Borys po raz kolejny zniszczył nam drzwi przez moja przygarnięta suczkę. za 2,5 tygodnia sterylka.... miałam dzis telefon od baaardzo konkretnej dziewczyny z Sochaczewa;). na następny weekend jesteśmy umówione na zapoznanie pani Anny z Sonią...jak wszystko pójdzie ok to po sterylizacji pójdzie do adopcji. już mi sie płakać chce:placz:. ona jest bardziej przywiązana do mnie niż moja była sunia. pierwsze tygodnie jak nie było mnie w domu to nnie ruszała się z mojego łóżka- raz leżała 9 godzin i nie dała do siebie podejść.... -
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
fibi:) replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
jej jakie cudowne wieści :loveu: jak sobie przypomne Lalke jak kilka miesiecy tułała sie po wsiach, a widze jej zdjęcia teraz to wiem że to ma sens..... nawet mój TZ sie troche wzruszył jak oglądaliśmy zdjęcia suni z nowego domu:oops: -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no jutro o 8 z nią jedziemy. jestem umówiona z lekarzami z "Mastifa" co zajmowali się Lalą;) do nich mam zaufanie bo juz 3 razy mi pomogli gdy inni lekarze odmawiali pomocy. ehh wiem że mogłam sie zebrać wcześniej:shake:,ale mała pierwszy tydzien u mnie była chora,nie lubi lekarzy wiec chciałam dac jej odpoczac - przed świętami już dałam sobie spokój z mysla że zaraz po nowym roku ja zapisze i tak zrobiłam...ale niestety spózniłam się troszke:oops:. nie ma mnie długo w domu i boje sie ze ktos jej nie dopilnuje- a wolalabym jej oszczedzic sterylki aborcyjnej -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
w zależności od pogody- jak sa mrozy to śpi u mnie w kuchni;) jak nie to śpi u dziadków w korytarzu-bo tam nie ma Borysa wiec bezpieczniej -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
kurcze dziś od rana nerwowo.... Sonia ma początki cieczki- zadzwoniłam wiec do lecznicy i spytałam co z tą sterylką. powiedzieli mi że można jej zrobic zastrzyk a za 3,4 dni wysterylizować. i tu sie pojawił problem- bo każdy wet w mojej oklicy powiedział że to niebezpieczne... co robić????? -
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
fibi:) replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
jednorazowo moge wpłacić 10zł.... sama jestem w dołku finansowym i mam 2 tymczasy -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
podejrzewam że przyszła cieczka mojej tymczasowiczki "podgrzewa" atmosferę:roll:. do wetki na 9:40 jedziemy, odrobaczyc go muszę chociaż. teraz bylismy na spacerze- mam fotki fajne, wstawi ktos?:oops: -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
jesteśmy zapisane na piątek.... taki miałam plan że po Nowym Roku ja zapisze bo przed świętami nie miałam czasu-nadgodziny w pracy. ale nie wiem czy już nie zapozno:shake: - ewidentnie niedługo bedzie miała cieczke ehh i nie mam pojecia co zrobic:roll:. mnie teraz przez dwa tyg nie bedzie od 10 do 22 w domu bo mamy nawał pracy. wiec nie wiem jak to bedzie.... jeszcze sesja mi sie zaczyna, życie osobiste wali.... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dzieki, sprobuje ale nie mam czasu nawet teraz. najbliższe 2 tyg pracuje od 11 do 21. wczoraj jak wróciłam z pracy czekała mnie niemiła niespodzianka:mad:- Borys bił się z Puckiem... o ile wcześniej były to niegrozne bójki, tak teraz Pucek ma troche rozerwane ucho:roll:. skocze z nim dzis do wetki bo jeszcze nie bylismy. mama dzis i jutro jest w domu wiec sie nie martwie, ale bedzie tak ze psy beda zostawac razem:roll:. nie mam mozliwości odseparownia ich. tym bardziej ze obydwaj uwielbiaja śmigać po podwórku:evil_lol: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
tak, mleczko. wiem że niezdrowe dla psów:shake: ale mieszkam z dziadkami-a wiecie jak im ciezko przetłumczyc niektóre rzeczy. a że akurat wpadł do nas wtedy i był spragniony,głodny itp to nie mogłam mu odmówic tej przyjemności. a propo picia- pijak z niego straszny:evil_lol: a jak już zacznie to pół kuchni mam zachlapane kurcze, jak dodać bannerek? bo nie umiem:oops: yoko te fotki na bazarek przesle Ci dzis pooozno lub jutro rano. do 21 w pracy jestem -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no właśnie ja jak sterylizowałam moja małą to czekałam do pierwszej cieczki. ale z Sonią nie moge sobie na to pozwolić:shake: mając 3 psy... poza tym jak to na wsi-psy sąsiadów,nocne wycia,Borys nam drzwi zniszczył jak moja miała cieczke. poza tym wtedy nie pracowałam to pilnowałam,a a teraz nawet nie ma kto:roll:. mieszkam z dziadkami ktorzy maja swoje lata i na pewno nie dadza rady przez dwa tygodnie małej pilnowac jak nas nie bedzie. juz wiem jak w tym tygodniu pracuje, jutro zadzwonie do weta a Sonia to yorczkowa panienka o sarnich nóżkach:cool3: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
hmm cioteczki sytuacja wygląda tak- jest szansa że moja Sonia szybko pójdzie do nowego domu a Pucek bedzie mógł wtedy zostać na tymczasie:cool3: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
hmm to ja tez moze jeszcze cos dorzuce na bazar. podaj mi e-maila na PW -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ja niedawno miałam bazarek na Sonie i sopor kasy z niego było- około 200 zł ale leczenie parwo niestety wiecej mnie kosztowało.no i ta sterylka teraz. no i dopiero od połowy grudnia pracuje... dziękuję:multi: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziekuję Wam za pomoc:loveu: .tez sie biore za rozsyłanie wątku i zmienie tytuł... eh z kasa ciezko:shake:-ja za czesne jeszcze nie zapłaciłam. w tym tygodniu jade na sterylke z moja tymczasowiczka-ostatnie grosze na to wydam.ale oby styczne minął... tak to min te 50 zl bede mogla dawać co miesiac . no i teraz na pierwszy miesiac jednorazowo może jakąs stówkę bym wykombinowała. Pucek to taki słodziak ze szok;) .a jaki grubasek:evil_lol: z psami już ok,kota mi nie gania,na spacerach ładnie sie pilnuje,nie jest zbyt szczekliwy -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziekuję Wam za pomoc.tez sie biore za rozsyłanie wątku i zmienie tytuł... eh z kasa ciezko-ja za czesne jeszcze nie zapłaciłam. w tym tygodniu jade na sterylke z moja tymczasowiczka-ostatnie grosze na to wydam.ale oby styczne minął. tak to min te 50 zl bede mogla dawać. no i teraz na pierwszy miesiac jednorazowo może jakąs stówkę bym wykombinowała. Pucek to taki słodziak ze szok.a jaki grubasek -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziękuję;) no Sonia drobna,choć nóżki ma długie- zazdroszczę jej. ale tak ok 7kg waży. miałam chętną osobę która by ją wzięła-ale zrezygnowałam:oops: .bo Sonia musi mieć towarzystwo, chociażby kocie.z moim Michałem całe dnie się bawią;), z psami szaleje pół dnia po podwórku.myslałam że zmarzlak z niej będzie-a trzeba ja siłą do domu przynosić bo sople czasem wiszą:evil_lol:. poza tym to szczeniak w sumie i nie miałam jej sumienia oddać do starszego małżeństwa, którzy jeszcze pracuja i nie mają żadnych innych zwierzątek.jest to mojej mamy koleżanka z pracy. ehh moja pierwsza tymczasowiczka- trudne będzie rozstanie... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh podniose go chociaż. pieske jest cuuudowny:loveu:, już sie dogaduja z Boryskiem, nawet razem śpią;) ale to nie zmienia faktu że długo nie może u mnie zostać:roll:.nie chce podpaśc rodzicom bo potem predko na DT sie nie zgodza. jak nie znajdize sie nic za jakis czas to trafi na łańcuch do tych ludzi:-( wiem że to nie jest miejsce dla jakiegokolwiek psa ale ja nie mam co z nim zrobić. a póki mieszkam z rodzicami musze sie liczyc z ich zdaniem nie wiem....moze jakis hotelik? ale tez jest ciezko z miejscami pewnie -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
jutro ide do pracy i bede wiedziala jak pracuje- wtedy umowie wizyte;) . ehh mysle ze to juz najwyzszy czas bo widze po małej- "agresor":evil_lol: sie zrobił straszny, zaczęło się obwąchwianie i "całowanie" z psami. juz wcześniej myślałam o sterylce, ale chciałam dać jej odsapnąć po chorobie bo zle znosiła wizyty u weta:roll: -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ooo:crazyeye: i badz tu mądra. mi wetka zabroniła przed pierwszą cieczką