Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. dobre i allegro. jeśli macie jakiś tekst do ogłoszeń,troche go przerobię to mogę mu wykupić pakiet ogłoszeń na bazarku
  2. ooooooo to mają nową stronę....dużo bardziej rozwinięta i przejrzystą niz ta stara
  3. jej jak tu pusto:( przydałyby się jakieś nowe ogłoszenia....
  4. jesli chodzi o deklaracje stałe to mogę zaproponować 5 zł miesięcznie. przykro mi ale mam od roku na BDT psa. mam rozumieć że w sprawie nr konta mam się odezwać na maila lub telefonicznie??? i niestety zdarza mi się zapomnieć o wpłacie- taka moja natura eh dlatego prosze zawsze o przypominanie ale widze ,ze w tej sytuacji skoro założyciel wątku ma bana, ze będzie cieżko
  5. jutro wpłace za ogłoszenia. pewnie tak z 2 dni będą sie robic
  6. tak tylko tekst potrzebny...może ten z allegro zapożyczyć ?
  7. tak tylko to było ponad rok temu. moja siostra teraz zaczęła studia i mieszka w Wawie, a z koleżanką nie mam kontaktu zabardzo -studiowałyśmy razem..... no ale ja nadal jestem chętna jakby coś;)
  8. można jechać w ciemno..... zawsze się tam ktoś kręci
  9. wiem ze wolontariat to nie tylko spacery. ale oni nie chcą. poza tym ja się oferowałam z siostra i koleżanką.... też nie chcieli. adopcje są..... ja dużo nie wiem. Ewka tam była pare razy, moze powie cos więcej
  10. podniosę maleńką.... i jak z tymi ogłoszeniami? wykupić ten pakiet??? to tylko 5 zł ,a ogłoszeń sporo. może ktoś wypatrzy małą;)
  11. ja kilka razy pytałam o wolontariat- odpowiedz NIE. co prawda było to z 1,5 roku temu ale nie sądze aby cos sie zmieniło. tłumaczyli się tym, że wszystkie psy z boksu na raz powinny wyjść na spacer. psów w boksie jest sporo więc potrzeba tyle osób aby wyszły na raz
  12. zawsze miałam psy- w tym 2 jamniki oczywiscie- dopóki nie znalazłam mojej fibi [*]. odtąd na DT miałam już kilka suczek i polecam wszystkim sunie. choć i tak nadal mam 3 gałgany płci męskiej:eviltong:
  13. odnosnie sprawdzenia domku nie pomogę:( szkoda że u Leduni tak cicho....biedna mała. eh czekamy wreszcie na jakis odzew z ogłoszeń;) szkoda też że tak mało ciotek tu zagląda.....
  14. ja też podniosę maleńka. ma jakiegoś obserwatora na all ?
  15. cicho na wątku.a Iwo to taki śliczny pies;) porozsyłać trzeba wątek, cioteczki napewno pomogą
  16. łał cioteczko, błyskawiczna pomoc;) bardzo dziekujemy za pomoc:bigcool:
  17. dziękuję za pojawienie się ;) nawet sama obecność na wątku to dużo. myśle że mała odpowiednio ogłaszana w miarę szybko znajdzie domek. jeśli byłby tekst do ogłoszeń można wykupić na bazarku cały pakiet ogłoszeń, za 5 zł teraz widziałam. mogę "ufundować"
  18. myslałam żeby na szczeniaczki też ją dać kurcze przypadkiem zajrzałam na wątek ale mała przypomina mi mojego tymczasowicza i od razu dlatego złapała za serduszko;)
  19. ponoszę małą!!! nikt tu nawet nie zajrzy......:( trzeba porozsyłać wątek małej. mogę Ci w tym pomóc. ile mniej więcej czasu sunia może zostać w obecnym domku???
  20. 5 zł miesięcznie mogę dorzucić tylko.......... bo rozumiem że zbieracie stałe deklaracje???? porozsyłam wątek
  21. super;) i czekamy wreszcie na jakieś telefony na pięknotkę !!
  22. jeju jaka śliczna jestem;) warto dodać do ogłoszeń to zdjątko
  23. no piekne;) smiejemy się w domu że Borys zmienił orientację dla Pucka:evil_lol: a kociamberek to pije zawsze w zlewie, jak widać czasem z kubka
  24. wysłałam cioteczce dadze fotki Pucka. popatrzycie sobie jak wstawi ;)
×
×
  • Create New...