jesli chodzi o deklaracje stałe to mogę zaproponować 5 zł miesięcznie. przykro mi ale mam od roku na BDT psa.
mam rozumieć że w sprawie nr konta mam się odezwać na maila lub telefonicznie???
i niestety zdarza mi się zapomnieć o wpłacie- taka moja natura eh dlatego prosze zawsze o przypominanie ale widze ,ze w tej sytuacji skoro założyciel wątku ma bana, ze będzie cieżko