Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. dziś padam... jutro porozsyłam zaproszeń na wątek pieniądze przelane za ogłoszenia więc 1-2 dni i będą;)
  2. o masz, dzieki ciotko;) ja ostatnio jakaś rozkojarzona jestem:oops: wiec zaraz zamawiam pakiet
  3. nie otwiera mi sie link:(
  4. [quote name='Aimez_moi'][url]http://www.dogomania.pl/threads/200136-50-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82-%E2%80%93-na-dt-dla-Kopcika-i-Lenki-do-13.02[/url] Fibi......:) zobacz.....[/QUOTE] tak ,ale do 13stego tylko:(
  5. kurde no:lookarou: , póki co znalazłam 3 bazarki z ogłoszeniami ale już zakończone widziałyście może jakiś??
  6. ehh u mnie teraz ciężko bo jestem bez pracy i mam psa od roku na BDT. 5 zł deklaracji miesięcznych stałych mam już 3 :shake: serce się kraje:-(, chciałoby się nawet 100 wyłożyć jednorazowo. ale póki co pomogę obecnościa na wątku, wysyłaniem PW. jednorazowo moge coś wpłacić w lutym jakoś dopiero:roll:
  7. oj mi akurat na dogo słabo idzie czarowanie:roll:
  8. no on bardzo dobrze wygląda:evil_lol: eh szczerze to boję się że ktos go jeszcze wypatrzy..... ja to jakoś z trudem przeżyję rozstanie, ale Pucek....a Borys.....:placz:
  9. jak sobie umieścić baner? bo nie mam pojęcia:oops:
  10. u mnie to jada sucha i zupa-ryż, kurczak i marchewka. ale wiem że jak przesiaduje u dziadków to mu rzuca a to kawałke wędliny, to bułki z masłem. mówić do nich jak do ściany:roll:
  11. trzeba jeszcze trochę porozsyłać PW. żeby cioteczki nam otuchy dodawały;)
  12. tak mi się wydaje. jak zje czasem coś "gorszego" to non stop się drapie
  13. zdjęcia ekstra. szkoda że nie aparatem robione:/ bym sobie plakat zrobiła. mama telefonem robiła
  14. a ja nadal czekam na kontakt w sprawie ogłoszeń i też nic:(
  15. allegro co miesiąc. dziś wynajde jakiś bazar z ogłoszeniami, sa chyba z 2 nawet i wykupię. od razu Puckowi też.
  16. Pucuś jak to Pucuś;) beztroskie życie i tyle. jedzonko, zabawa. naszczęście z bazarku jest sporo kasy, bo karma się kończy. niby dostaje karme dla alergików ale drapie sie czesto
  17. delph, widzę że Twój Jagger znowu ma towarzystwo;) widziałam go tylko 2 razy a tak zapadł mi w pamięć, niesamowity pies, taki smiechowy;)
  18. chyba mi Pucek wybaczy że z jego bazarkowych pieniędzy wykupie ogłoszenia dla tego biedaka? tak mi go szkoda:(
  19. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175968-BUDY%C5%83-pozosta%C5%82-sam...-%28-%28Konin%29"]http://www.dogomania.pl/threads/1759...28-%28Konin%29[/URL] sorry ale musiałam tu. pies ma wątek od ponad roku i to aż na 3 strony:(
  20. ok, to czekam. i trzeba koniecznie porozsyłać wątek Budynia:( muszą tu być jakieś inne ciotki.... ale mi go szkoda:( na dodatek tak tu pusto:(
  21. cicho u małej..... trzeba dalej rozsyłać PW... może jeszcze ktos tu pozdagląda
  22. prosze o nr konta. jednorazowo dorzucę coś,aale napewno skromna sumkę:oops:
  23. oooo ciekawe? ja nadal czekam na ogłoszenia, jeszcze nie zrobione
  24. byłam tam 2 razy z Ewuskiem właśnie i zawsze było kilku pracowników. ale fakt że umawiała się telefonicznie z właścicielem. Ewusek wyadoptowała stamtąd sunie CC i nikt nie robil jej żadnych problemów. zreszta kilka stron wcześniej Ewa wyrażała swoja opinie co do tego schronu
  25. uff oby właściciel został przy swojej decyzji. :)
×
×
  • Create New...