Ewka, nie jest tak zle;) ja tam codziennie do pracy dojeżdzam i mimo dzisiejszego gonga nie mam wyjścia
znam panią która adoptowała piesia i jej rodzinę po części. dorosły syn pani Asi którego ugryzł jamnik to niezbyt inteligentny człowiek, który napewno nie ma podejścia do zwierząt.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/198283-Swietne-perfumy-kreacje-idealne-na-sylwestrowa-noc-19.12.2010-do-20.00-Dla-Pucka[/url] zapraszam na bazarek dla Pucka
też myślałam że lepsze allegro. oj cioteczko nie szalej:) i tak zawsze mi pomagasz bo znajdziesz czas żeby wstawić Pucusia zdjęcia;)
ja mu pakiet ogłoszeń wykupię a Ty za to przed świętami zrobisz ciotkom prezent:cool3: i dodasz jeszcze kilka fotek;) chce Wam pokazać jak Borys i Pucek się kochają, spią przytuleni:p
ale to za kilka dni- mam kompa w naprawie
no wiem że nową załozy ale wpisów nie bedzie tych co były:( a był leczony wtedy co od kleszcza przychorował..... ja wole jak wszystko jest czarno na białym;)
a zamiast pakietu ogłoszeń może tym razem allegro lepiej?
zbliża nam się szczepienie, a ja wczoraj po 24tej odkryłam że gdzieś zapodziałam książeczkę zdrowia Puculka. i co w tej sytuacji, muszę założyć nową????? zawsze jeżdze do tej samej wetki, wie ze Pucek był szczepiony, odrobaczany
wysłałam wczoraj 43 PW z prośbą dla Portosa.......... jak widzę tylko dwie-aż?- dwie osoby przybyły na wątek. dziękujemy;)
bardzo mi przykro ale ja nie pomogę finansowo:( :( :( mam psa na DT
dziękujemy za pojawienie się na wątku. jakos tak mnie wyjątkowo silnie ta mała złapała za serce...........
w sumie lepszy taki krótki tekst niż wcale. ja ogłoszeń nigdy nie robiłam dlatego wyskoczyłam z pomysłem zakupu ich na bazarku, tak zawsze robie dla mojego tymczasowicza
no mają ciałka;) Korek to cały czas taka kulka ubita, a Bobuś to na zime sporo łapie ale w przeciwieństwie do Pucka ma lekkie wcięcie w talii że tak powiem;)