Jump to content
Dogomania

ketunia

Members
  • Posts

    4133
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ketunia

  1. Biedactwo:( Najgorsze jest to, że odszedł niekochany i samotny Chociaż już nie cierpi..
  2. Bardzo się cieszę, żę Rudolfik opuścił schronisko:) Z niecierpliwością czekam na wieści i fotki z nowego domku.
  3. Z tego co wyczytałam na kilku wątkach Kikou pod Legnicą otworzyła domowy hotelik dla staruszków. Może warto zapytać czy mogłaby przyjąć Gibonka.
  4. O matko... trzeba zbierać kasę i umieścić w klinice. Ja się dołożę. Trzeba ściągnąć tu więcej osób.
  5. Czy Leon ma jakieś ogłoszenia?
  6. Kochane psiaki:) Foteczka świetna.
  7. Rozmawiałam z Kasią kilka dni temu. Chłopak szaleje jak szczeniak;) Byli na górkach i Lucky jak zobaczył, że Kasia z synkiem zjeżdzają z górki zaczął ich gonić. Mój Synuś kochany. Musze pomęczyć Kasię o nowe fotki:)
  8. Kurcze... Biedna Malutka:(
  9. Jestem bardzo zaskoczona. Wydawało mi się, że Murzynek miał iść do adopcji pod koniec roku. A ten biedak nadal w schronisku. Mam masę deklaracji stałych ale coś pomyślę.
  10. Bedactwo.:( Taką samą chudzinkę ściągnęłam z łąńcucha w październiku. Trzeba ratować resztę psiaków. Ile tam ich zostało?
  11. Jestem pełna podziwu. :) Pamiętam jak napisałaś, że jeszcze tak biednego psiaka nie miałaś i raczej długo nie pożyje. A Morusek otworzył się ( na tyle na ile pozwala mu wiek).
  12. Czy są jakieś wieści o suni?
  13. Co u psiaka? Nadal czeka?
  14. [quote name='Bjuta']To było dodatkowo żeby nie wchodził w nowy rok na minusie. Ja mam stałe zlecenie na mojego marnego piątaka, więc to leci swoją drogą.[/QUOTE] Dziękujemy:) Doszła wpłata od SBD 5 zł Dziękuję w imieniu Kubusia
  15. Jakie biedactwo:( Trzeba koniecznie tu zwołać więcej osób
  16. Co z psiakiem?
  17. Jak sie miewa Coxik? Nadal czeka na dom?
×
×
  • Create New...