[INDENT][B]Finanse Kubusia:[/B]
[B][COLOR=navy]Gonia 66 10 zł ( X ,XI, XII, I )[/COLOR][/B]
[COLOR=navy][B]Mikoada 20 zł ( X, XI, XII )[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Bumel 25 zł ( X, XI, XII )[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]SBD 5 zł ( X, XI, XII )[/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]Darunia_Puma 10 zł ( X ) 15 zł ( XI )[/COLOR][/B]
[COLOR=navy][B]Dorota1 10 zł ( X, XI, XII, I)[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Ihabe 10 zł ( X, XI, XII, I)[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Bjuta 5 zł ( X, XI, XII, I[/B][/COLOR][COLOR=navy][B] )[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Agnieszka103 15 zł ( X, XI, XII, I )[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Asia 300 zł ( X, XI, XII, I)[/B][/COLOR]
[B][COLOR=navy]Wirtualna adopcja 40 zł ( X, XI,XII,I,II[/COLOR] )[/B]
[COLOR=navy][B]Xmartix 10 zł ( X, XI, XII, I )[/B][/COLOR]
[B]Wpłaty jednorazowe:[/B]
[B][COLOR=blue]Wiedźma 20 zł[/COLOR][/B] [B]( bazarek Magdy Z.)[/B]
[B][COLOR=blue]Bjuta 20 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Wirtualna adopcja 30 zł[/COLOR][/B]
[B]Wydatki:[/B]
- [B][COLOR=blue]300 zł dt pierwszy miesiąc[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]- 300 zł dt drugi miesiąc[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]- 300 zł dt trzeci miesiąc[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]- 148,50 zł karma listopad[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]- 148,50 zł karma grudzień[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]- 148,50 zł karma styczeń[/COLOR][/B]
[B]Kubuś ma na koncie[/B] [B][COLOR=blue]539,50 zł :loveu:[/COLOR][/B]
[/INDENT]