Jump to content
Dogomania

ketunia

Members
  • Posts

    4133
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ketunia

  1. Czy Set znalazł domek? Gdzie aktualnie przebywa?
  2. Jak dobrze, że Grubcio już poza schronem :):) Cioteczki ja nadal nie otrzymałam numeru konta.
  3. Moja dola dla Dorka też dzisiaj poszła.
  4. Fajna mordeczka:) Mam nadzieję, że Dziadziowi nic nie dolega.
  5. Gdzie te psiaki przebywają? W jakiej miejscowości?
  6. W weekend wstawię rozliczenie finansów Tuptusia. Byłam pewna na 100 %, że je wstawiłam. Drażni mnie to dogo..
  7. Doszła wpłata od: Ihabe 35 zł Sbd 5 zł dziękujemy:) Sbd z tego co wiem to nie miałaś deklaracji na Tuptusia. Ta wpłata jest pierwszą jaką otrzymałam od Ciebie ( nie licząc bazarków).
  8. [INDENT][B]Finanse Kubusia:[/B] [B][COLOR=navy]Gonia 66 10 zł ( X ,XI, XII, I )[/COLOR][/B] [COLOR=navy][B]Mikoada 20 zł ( X, XI, XII )[/B][/COLOR] [COLOR=navy][B]Bumel 25 zł ( X, XI, XII )[/B][/COLOR] [COLOR=navy][B]SBD 5 zł ( X, XI, XII )[/B][/COLOR] [B][COLOR=red]Darunia_Puma 10 zł ( X ) 15 zł ( XI )[/COLOR][/B] [COLOR=navy][B]Dorota1 10 zł ( X, XI, XII, I)[/B][/COLOR] [COLOR=navy][B]Ihabe 10 zł ( X, XI, XII, I)[/B][/COLOR] [COLOR=navy][B]Bjuta 5 zł ( X, XI, XII, I[/B][/COLOR][COLOR=navy][B] )[/B][/COLOR] [COLOR=navy][B]Agnieszka103 15 zł ( X, XI, XII, I )[/B][/COLOR] [COLOR=navy][B]Asia 300 zł ( X, XI, XII, I)[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]Wirtualna adopcja 40 zł ( X, XI,XII,I,II[/COLOR] )[/B] [COLOR=navy][B]Xmartix 10 zł ( X, XI, XII, I )[/B][/COLOR] [B]Wpłaty jednorazowe:[/B] [B][COLOR=blue]Wiedźma 20 zł[/COLOR][/B] [B]( bazarek Magdy Z.)[/B] [B][COLOR=blue]Bjuta 20 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Wirtualna adopcja 30 zł[/COLOR][/B] [B]Wydatki:[/B] - [B][COLOR=blue]300 zł dt pierwszy miesiąc[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]- 300 zł dt drugi miesiąc[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]- 300 zł dt trzeci miesiąc[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]- 148,50 zł karma listopad[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]- 148,50 zł karma grudzień[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]- 148,50 zł karma styczeń[/COLOR][/B] [B]Kubuś ma na koncie[/B] [B][COLOR=blue]539,50 zł :loveu:[/COLOR][/B] [/INDENT]
  9. [LEFT][/LEFT] [INDENT]Doszły wpłaty od: [LEFT]Gonia66 10 zł Dorota1 10 zł Bjuta 20 zł Wirtualna adopcja 150 zł Agnieszka T. 15 zł to Agnieszka 103? Ihabe 10 zł Asia 300 zł[/LEFT] [LEFT]Dziękujemy:) Bjutko te 20 zł to na przyszłe miesiące czy dodatkowa wpłata?:)[/LEFT] [/INDENT]
  10. Czekam niecierpliwie na wieści. Jak Rudolfik się czuje?
  11. Melduję, że poszło moje 20 zł. Pozdrowienia Burajku:)
  12. Rewelacyjne wiadomości:) Gdzie dokładnie będzie mieszkał Grandzik? Kiedy jedzie do nowego domku. Pytam bo jestem z Legnicy.
  13. Cieszę się, że Szarusia ma się lepiej. Bajko pieniądze przesłałam dzisiaj.
  14. Ślicznie wygląda. To Twoja zasługa Renatko:)
  15. Dorek jest cudny. Wyleguje sie na tej kanapie jakby nic innego nie robił od lat. Cieszę się, że mu sie udało:) Ja także nie dostałąm pw z numerem konta. Dora jeśli możesz to napisz mi na maila [email][email protected][/email]
  16. W weekend postaram się dorobić chłopakowi ogłoszeń.
  17. Założyłyście wątek na transportowym? Jeśli nie to mogę to zrobić. Psiaka niestety nie mogę zawieźć w najbliżyszm czasie:(
  18. Bajko ile potrzeba pieniędzy ?
  19. W takim razie czekam na nr konta. Kiedy psiaczek opuszcza schronisko?
  20. Ja niestety na stałe nie mogę zadeklarować,. Jednak mogę przesłać jednorazowo 200 zł. Poproszę nr konta na pw.
  21. Ile potrzebujecie pieniędzy? Szarusiu walcz kochana
×
×
  • Create New...