-
Posts
10277 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by koosiek
-
Nowy banerek, z tym cudownym zdjęciem :loveu: Jest mniejszy od tamtych: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wlasnie-stracilem-lapke-mam-zaledwie-6miesiecy-czy-stracilem-tez-szanse-na-dom-137015/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/799/banerrlp.jpg[/IMG][/URL]
-
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2448/p1150225.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6128/p1150228.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4403/p1150232.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7387/p1150234.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7387/p1150199.jpg[/IMG] -
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Samba w nowym domu: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2953/p1150216c.jpg[/IMG] Tak się ze mną witała :evil_lol: [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6619/p1150201.jpg[/IMG] Na swoim posłaniu, na którym i tak nie śpi (wiadomo, fotel wygodniejszy ;)). [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3439/p1150219.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6448/p1150220.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6130/p1150221.jpg[/IMG] -
[quote name='Bertanika'] Czy Pani myśli, że jakikolwiek zarządca firmy zgodzi się aby na co dzień - przypadkowi ludzie , wdrażali mu w zycie swoje pomysły...., promowali towary ....i utrudniali nadzór nad polityką placówki ...... ? [/quote] Rozumiem, że w Twoim mniemaniu psy w schronisku są równoznaczne z towarami w sklepie :roll: [quote name='Bertanika'] Co do pomysłów na bazę danych , to warto sobie trochę postudiować wczesna literaturę z zakresu marketingu i reklamy - jest trochę trudna do zdobycia i zrozumienia - ale jeśli nie ma sie własciewego przygotowania żeby promować cokolwiek , to trzeba przynajmniej poznać podstawy wielo-epokowych doświadczeń - Zachęcam " Sposoby Widzenia= John Berger.[/quote] Taka baza działa częściowo w Józefowie, w Falenicy internetowa baza obejmuje [B]WSZYSTKIE[/B] psy. Z doświadczenia wiem, że to świetny sposób promowania zwierzaków - sama znalazłam swojego przez taką bazę, moją tymczasowiczkę też rodzina wypatrzyła właśnie tam. Może na Paluchu nie byłoby to proste ze względu na ilość psów, ale na początku przynajmniej część - te z największymi szansami na adopcję, najpilniej szukające domów? - można by przedstawiać.
-
wyżeł i terier. Kapsel w NOWYM DOMU! Koniec tułaczki!!!
koosiek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Na stronie Azylu też Kapsel jest w adoptowanych: [URL="http://www.psianiol.org.pl/adopcje?species=d&status=2&page=55&id=498"]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem[/URL] -
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
koosiek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Również trzymam kciuki. Może tym razem... -
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Samba właśnie jedzie do nowego domu :multi: Rodzina zakochana w niej absolutnie :loveu: W poniedziałek jadę do nich podpisać umowę i może porobię jakieś zdjęcia. -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
koosiek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Samba właśnie pojechała do nowego domu :multi: -
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Wyniki są na szczęście negatywne, rodzina przyjedzie jutro. -
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z chętnymi do adopcji i dzisiaj albo jutro przyjadą ją zobaczyć. Wyników wciąż nie mam... -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
koosiek replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Hop po domek, Depi! -
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
koosiek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzień dobry, Mozart. -
[quote name='niufek']Bedzie nowe schronisko:multi: na ulicy Dudziarskiej. Juz wybrany jest teren i bedzie :multi::multi::multi: Pani prezydent juz podpisala decyzje :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] To teraz trzeba dopilnować, żeby to schronisko nie okazało się kolejnym bublem...
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
koosiek replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='badmasi'] Mój znajomy ma psa w typie ON i chwali się że to owczarek alzacki a nie jakiś tam ONkopodobny.:roll:[/quote] Owczarek alzacki to inna nazwa owczarka niemieckiego... [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://germanshepherdpuppiesblog.com/files/864374.jpg&imgrefurl=http://germanshepherdpuppiesblog.com/blog/2008/01/16/alsatian/&h=768&w=768&sz=95&tbnid=AsF6rJ_0b8yJVM:&tbnh=142&tbnw=142&prev=/images%3Fq%3Dalsatian&usg=__7sxqu2ISuzCwcByIBA8Z4-3ZC9Q=&ei=rfY5StnxKY-y-Aacv425Aw&sa=X&oi=image_result&resnum=2&ct=image"][URL="http://germanshepherdpuppiesblog.com/blog/2008/01/16/alsatian/"]Alsatian[/URL] [/URL] -
Jak tam Szakir?
-
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Samba znów wymiotuje i ma biegunkę. Jutro idę do lecznicy po wyniki i - mam nadzieję - zaczniemy leczenie. Swoją drogą, nie przeszkodziło jej to w zjedzeniu moich okularów i komórki... -
[quote name='siekowa'][URL="http://adopcje.8p.pl/forum/phpBB3/viewtopic.php?f=26&t=22&sid=5ae9bc7368ad2869ab6722448cf4983b"]Psiegrane-marzenia.pl • Zobacz temat - Zdjęcia [/URL][/quote] Zdjęcia wstawione. Później poszukam, czy nie mam jakichś lepszych. A jak będzie ładna pogoda, to porobię nowe. Za ogłoszenia zabiorę się później.
-
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Samba czuje się już dobrze, zupełnie nic jej nie dolega. Wieczorem dzwonię do weta spytać się o wyniki. No i czekam na telefon od tamtej rodziny. -
[quote name='mariolka']okazało się, ze Cygan ma narośl na oku, którą trzeba usunąć.[/quote] To jest to, o czym mówiłyśmy wam w piątek, czy chodzi o coś innego? A z Cygana się przytulak zrobił :loveu: i na spacerku mu się strasznie podobało, ciągle by tylko biegał - ale lata już nie te i pogoda mu niestety nie służyła...
-
Benz znalazł wspaniały dom! Powodzenia piesku!
koosiek replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
No, sama ich nie wzięłam. Miałam pomoc - od której dowiedziałam się zresztą, że Max wygląda jak kojot :hmmmm: Faktycznie fajnie się dogadują. Tacy psi kumple ;) -
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='hovomaniaczka']Wydawalo mi sie ze Samba miala juz dom, wiec dlaczego jest spowrotem u Ciebie? A nie da sie ich leczyc rownoczesnie? W kazdym razie mam nadzieje, ze Samba znajdzie dobry domek i sie wykuruje :)[/quote] Miała iść do nowego domu i nie wyszło. Jeżeli chodzi o leczenie, zobaczymy jakie będą wyniki. Do tej pory oba przyjmowały leki i niewiele to pomagało... Ale może leki były złe, nie te, co potrzeba. No, i czekam na poniedziałkowy telefon.