Jump to content
Dogomania

koosiek

Members
  • Posts

    10277
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koosiek

  1. [quote name='mariolka']a jak zdrówko małej?[/quote] Już jest prawie dobrze. Samba na Nasze Jamniki: [URL]http://naszejamniki.pl/viewtopic.php?p=40294#40294[/URL]
  2. Mru, wielkie dzięki! Zaraz podmieniam go w pierwszym poście.
  3. Mój pies i moja tymczasowiczka też na początku miały problemy z oczami, ale nie aż takie... Nigdy nie miałam kudłacza, więc nie wiem, jak to z tymi grzywkami do końca jest, ale słyszałam o tym, że mogą powodować takie problemy. W każdym razie związanie włosów na pewno mu nie zaszkodzi, przemycie oczu również (ja też stosowałam gorzką herbatę u swoich psów i rzeczywiście pomagała). Oczy go raczej nie bolą, nie widziałam, żeby je mrużył czy coś takiego, albo żeby za bardzo mu przeszkadzało, gdy je oczyszczałam.
  4. Dogo, dzięki za linki, tylko środkowy coś ocenzurowało ;) Zarejestrowałam się na nasze jamniki i forum jamnika, wysłałam też maila do jamników szukających domów. Teraz czekam na maile zwrotne. Coś Sambula szczęścia nie ma, nawet ten domek pod Krakowem już nieaktualny :roll: EDIT: o, dopiero teraz zauważyłam, że ściągnęłam tekst z banerka Brysia... No, kudłacz już ma domek, to się pewnie nie obrazi :mdrmed:
  5. Depi, ślicznoto, hop na pierwszą!
  6. Jak odsłoniłam mu grzywkę, to się po prostu przeraziłam. Oczy oblepione były zeschniętymi, brudnymi grudkami, pod oczami miał masę świeżej, żółtej ropy :shake: Trochę je oczyściłam, w sobotę wezmę ze sobą rumianek albo świetlika i może uda mi się oczyścić je do końca. Myślę, że to wina tej grzywki i teraz, gdy ma ją związaną, oczy nie będą już tak ropieć.
  7. A więc udało ci się Brysiu :multi:
  8. I mój Lordi też taki śliczny ;) Tylko z białym krawatem i skarpetkami :loveu: [URL]http://img189.imageshack.us/img189/2342/58640825.jpg[/URL] A, no i sunia ma taki oryginalny pyszczek z kilkoma siwymi włoskami nad nosem. Tu jeszcze Figa (widać, ze schronisko ją przeraża... ale nic dziwnego, skoro całe życie mieszkała w domu): [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4730/p1140972.jpg[/IMG] A mógłby mi ktoś napisać, co to za suczka? Czy to nie ta zaadoptowana Marilla? [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/660/p1140949.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2373/p1140954.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3475/p1140951.jpg[/IMG]
  9. Czy to wszystko oznacza, że sunia zostaje z właścicielami?
  10. Cygan sprawia wrażenie jakby myślał o sobie, że jest jeszcze młodym psem. Na spacerze lubi sobie pobiegać - odbiega kawałek, czeka aż się do niego dojdzie i znów odbiega. Wczorajszy spacer: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9085/p1140933.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6891/p1140932.jpg[/IMG] :mdrmed: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4277/p1140926.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/80/p1140928.jpg[/IMG] Związałam mu grzywkę gumką - oczy nie powinny już tak strasznie ropieć, gdy nie będą w nie wpadać włosy.
  11. Nowa sunia, z racji podobieństwa do mojego Lorda de Molki nazwana przeze mnie roboczo Lady: [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6269/p1140957.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5275/p1140960o.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3029/p1140967.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3136/p1140970.jpg[/IMG]
  12. [url]http://img197.imageshack.us/img197/8051/shakir3.jpg[/url] Śliczności :loveu:
  13. Szkoda - taki piękny, młody psiak... Ale jeżeli sprawy mają się tak źle, to chyba rzeczywiście jest najlepsze wyjście.
  14. Cygan jest taki do kolan, chyba nawet przed kolano... No, duży to on nie jest ;)
  15. Sobotnie zdjęcia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/12389885-post1772.html[/url] Na prawdę fajny, spokojny psiak. Ma super sierść - takie mięciutkie loczki. I w ogóle jest śliczny :loveu:
  16. Trzymam kciuki, żeby Mozartowi się wreszcie udało :multi:
  17. Właśnie wróciłam z Sambą z lecznicy, pochorowała się bidula. Niby ogon lata jej jak zawsze, ADHD jak było, tak jest, ale miała biegunkę i wymiotowała, więc wolałam dmuchać na zimne. Mnie też (i nie tylko mnie) wydaje się, że nie będzie aż tak duża. To będzie raczej większy jamnik. Waży teraz ok. 8 kilo, taki mały grubasek :lol:
  18. Napisałam, ale psiak ma być w okolicach Krakowa, a z Warszawy to trochę daleko ;) Ale zobaczymy, jak to będzie.
  19. Nie wiem, jak w rzeczywistości, ale na zdjęciu rana wygląda całkiem ładnie... Zdrowiej nam Szakirku!
  20. Jeżeli chodzi o wątek na dogo, to tak. Jak będę miała chwilę, to wrzucę ją może na jamnicze fora z wątku o adopcjach psów rasowych - sama nie wiem, czemu wcześniej o nich nie pomyślałam :roll:
  21. To tu jeszcze fotka Kalmy z soboty (ona zawsze jest taka uśmiechnięta ;)): [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2317/p1140818.jpg[/IMG] I kilka zdjęć Cygana: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/382/p1140805.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6431/p1140804.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5113/p1140811g.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2573/p1140809.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Dogo07']APSA, dzięki za podpowiedź. Jeśli chodzi o hoteliki, to najpierw dowiem się o tych koło Wwy. I zobaczymy co z tego wyjdzie.[/quote] Ale jeżeli on jest Na Paluchu, to czy jest w ogóle jakakolwiek możliwość wyciągnięcia go do hoteliku?
  23. Wieczorny spacer (zdjęcia nie najlepsze, bo aparat lata świetności ma już za sobą...): [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/99/p1140850.jpg[/IMG] Taka żaba ;) W dołku prawie większym od niej. [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7042/p1140852.jpg[/IMG] Widać, jaki to spokojny piesek :evil_lol: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1300/p1140864.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5021/p1140861.jpg[/IMG] Zawsze jej tak uszy stają, gdy czeka na smakołyk :grin: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4236/p1140869.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1354/p1140883.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9858/p1140891.jpg[/IMG] Jak widać Samba dobrze wie, co oznacza sięgniecie do torebki ;) [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2697/p1140895.jpg[/IMG] :diabloti: Jak będzie ładna pogoda, to zrobię lepsze fotki.
  24. Jakie śliczne te wilczki :loveu: A mają już jakieś imiona?
×
×
  • Create New...