-
Posts
10277 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by koosiek
-
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']a jak zdrówko małej?[/quote] Już jest prawie dobrze. Samba na Nasze Jamniki: [URL]http://naszejamniki.pl/viewtopic.php?p=40294#40294[/URL] -
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Mru, wielkie dzięki! Zaraz podmieniam go w pierwszym poście. -
Mój pies i moja tymczasowiczka też na początku miały problemy z oczami, ale nie aż takie... Nigdy nie miałam kudłacza, więc nie wiem, jak to z tymi grzywkami do końca jest, ale słyszałam o tym, że mogą powodować takie problemy. W każdym razie związanie włosów na pewno mu nie zaszkodzi, przemycie oczu również (ja też stosowałam gorzką herbatę u swoich psów i rzeczywiście pomagała). Oczy go raczej nie bolą, nie widziałam, żeby je mrużył czy coś takiego, albo żeby za bardzo mu przeszkadzało, gdy je oczyszczałam.
-
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Dogo, dzięki za linki, tylko środkowy coś ocenzurowało ;) Zarejestrowałam się na nasze jamniki i forum jamnika, wysłałam też maila do jamników szukających domów. Teraz czekam na maile zwrotne. Coś Sambula szczęścia nie ma, nawet ten domek pod Krakowem już nieaktualny :roll: EDIT: o, dopiero teraz zauważyłam, że ściągnęłam tekst z banerka Brysia... No, kudłacz już ma domek, to się pewnie nie obrazi :mdrmed: -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
koosiek replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depi, ślicznoto, hop na pierwszą! -
Jak odsłoniłam mu grzywkę, to się po prostu przeraziłam. Oczy oblepione były zeschniętymi, brudnymi grudkami, pod oczami miał masę świeżej, żółtej ropy :shake: Trochę je oczyściłam, w sobotę wezmę ze sobą rumianek albo świetlika i może uda mi się oczyścić je do końca. Myślę, że to wina tej grzywki i teraz, gdy ma ją związaną, oczy nie będą już tak ropieć.
-
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
koosiek replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
A więc udało ci się Brysiu :multi: -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
koosiek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
I mój Lordi też taki śliczny ;) Tylko z białym krawatem i skarpetkami :loveu: [URL]http://img189.imageshack.us/img189/2342/58640825.jpg[/URL] A, no i sunia ma taki oryginalny pyszczek z kilkoma siwymi włoskami nad nosem. Tu jeszcze Figa (widać, ze schronisko ją przeraża... ale nic dziwnego, skoro całe życie mieszkała w domu): [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4730/p1140972.jpg[/IMG] A mógłby mi ktoś napisać, co to za suczka? Czy to nie ta zaadoptowana Marilla? [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/660/p1140949.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2373/p1140954.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3475/p1140951.jpg[/IMG] -
Cygan sprawia wrażenie jakby myślał o sobie, że jest jeszcze młodym psem. Na spacerze lubi sobie pobiegać - odbiega kawałek, czeka aż się do niego dojdzie i znów odbiega. Wczorajszy spacer: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9085/p1140933.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6891/p1140932.jpg[/IMG] :mdrmed: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4277/p1140926.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/80/p1140928.jpg[/IMG] Związałam mu grzywkę gumką - oczy nie powinny już tak strasznie ropieć, gdy nie będą w nie wpadać włosy.
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
koosiek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Nowa sunia, z racji podobieństwa do mojego Lorda de Molki nazwana przeze mnie roboczo Lady: [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6269/p1140957.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5275/p1140960o.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3029/p1140967.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3136/p1140970.jpg[/IMG] -
[url]http://img197.imageshack.us/img197/8051/shakir3.jpg[/url] Śliczności :loveu:
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
koosiek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki, żeby Mozartowi się wreszcie udało :multi: -
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam z Sambą z lecznicy, pochorowała się bidula. Niby ogon lata jej jak zawsze, ADHD jak było, tak jest, ale miała biegunkę i wymiotowała, więc wolałam dmuchać na zimne. Mnie też (i nie tylko mnie) wydaje się, że nie będzie aż tak duża. To będzie raczej większy jamnik. Waży teraz ok. 8 kilo, taki mały grubasek :lol: -
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Napisałam, ale psiak ma być w okolicach Krakowa, a z Warszawy to trochę daleko ;) Ale zobaczymy, jak to będzie. -
Nie wiem, jak w rzeczywistości, ale na zdjęciu rana wygląda całkiem ładnie... Zdrowiej nam Szakirku!
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
koosiek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mozart, pokazuj się na pierwszej! -
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Jeżeli chodzi o wątek na dogo, to tak. Jak będę miała chwilę, to wrzucę ją może na jamnicze fora z wątku o adopcjach psów rasowych - sama nie wiem, czemu wcześniej o nich nie pomyślałam :roll: -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
koosiek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
To tu jeszcze fotka Kalmy z soboty (ona zawsze jest taka uśmiechnięta ;)): [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2317/p1140818.jpg[/IMG] I kilka zdjęć Cygana: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/382/p1140805.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6431/p1140804.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5113/p1140811g.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2573/p1140809.jpg[/IMG] -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
koosiek replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']APSA, dzięki za podpowiedź. Jeśli chodzi o hoteliki, to najpierw dowiem się o tych koło Wwy. I zobaczymy co z tego wyjdzie.[/quote] Ale jeżeli on jest Na Paluchu, to czy jest w ogóle jakakolwiek możliwość wyciągnięcia go do hoteliku? -
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Wieczorny spacer (zdjęcia nie najlepsze, bo aparat lata świetności ma już za sobą...): [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/99/p1140850.jpg[/IMG] Taka żaba ;) W dołku prawie większym od niej. [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7042/p1140852.jpg[/IMG] Widać, jaki to spokojny piesek :evil_lol: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1300/p1140864.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5021/p1140861.jpg[/IMG] Zawsze jej tak uszy stają, gdy czeka na smakołyk :grin: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4236/p1140869.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1354/p1140883.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9858/p1140891.jpg[/IMG] Jak widać Samba dobrze wie, co oznacza sięgniecie do torebki ;) [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2697/p1140895.jpg[/IMG] :diabloti: Jak będzie ładna pogoda, to zrobię lepsze fotki. -
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
koosiek replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Jakie śliczne te wilczki :loveu: A mają już jakieś imiona?