Jump to content
Dogomania

koosiek

Members
  • Posts

    10277
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koosiek

  1. Gaya [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/9650/p1150749.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7682/p1150728.jpg[/IMG]
  2. Fajnie, że znalazł się ktoś, kogo nie przeraża jej ADHD :)
  3. On jest całkiem spory, prawda? Większy niż owczarek niemiecki?
  4. Szakirku, pokaż się na pierwszej!
  5. W takim razie mogę zasponsorować wyróżnienie Cyganowi.
  6. Nie. Zresztą od początku byłam nastawiona na bark odpowiedzi, gdyby ten ktoś był zainteresowany Cyganem, to napisałby raczej maila, a nie zostawiał komentarz :shake:
  7. [quote name='maciaszek']No i wyszło jak wyszło. Bez sensu... Miejmy tylko nadzieję, że Hiena trafiła w odpowiednie i odpowiedzialne ręce.[/quote] Dokładnie to, co chciałam napisać :roll:
  8. [quote name='pidzej']szukamy też sponsorów na wyróżnione allegro.... jest dużo większy odzew.[/quote] A ile kosztuje wyróżnienie i ile czasu się utrzymuje? Kompletnie się na tym nie znam :oops:
  9. Kto pokocha sznaucero - pudelka? A właściwie Cygan bardziej przypomina mi czarnego terriera. Tylko takiego niewyrośniętego ;) Czernyszowy pychol [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9998/35707474.jpg[/IMG] I Cyganowy [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/DSC_0982.jpg[/IMG] Więc kto chce czernysza miniaturkę? :lol:
  10. Mam nadzieję, że to już ten jeden, jedyny dom. Kapselek to taki fajny psiak...
  11. [quote name='koosiek'][SIZE=1]Mam pytanie do osób bywających we wrocławskim schronisku. Ostatnio w jakiejś gazecie czytałam o suni (taka chyba jamnikowata, brązowa), wyrzuconej przez okno. O ile dobrze pamiętam, trafiła właśnie tutaj. W jakim jest stanie? Czy ma może wątek? [/SIZE][SIZE=1]Pytam, bo jak zobaczyłam zdjęcie i tytuł ("Suczka wyrzucona przez okno" czy jakoś tak), to po prostu takie oczy :crazyeye: i myśl " Matko, co z Sambą?!". Dopiero jak doczytałam, że to we Wrocławiu i przyjrzałam się zdjęciu, okazało się, że to nie moja była tymczasowiczka, tylko jakaś bida bardzo do niej podobna... Przez to podobieństwo zapadła mi na serce, bo Samba to było samo psie serducho :roll: Więc jeżeli ktoś by mógł mi coś o niej napisać, to byłabym bardzo wdzięczna.[/SIZE][/quote] Ponowię pytanie, bardzo mi zależy, żeby wiedzieć, co z sunią...
  12. W takim razie poproszę o jakiś numer telefonu albo mail żeby podać do kontaktu (może przegapiłam, ale chyba w pierwszym poście nie ma).
  13. Dostałam komentarz pod jednym z jego ogłoszeń, ale nie mogę go zobaczyć :angryy: Może dlatego, ze dodawałam je bez rejestracji. Napisałam do tej osoby maila, może... :roll:
  14. To nie ta "moja" bieda, ale zajrzę... Cholera mnie bierze, jak czytam o tych wszystkich pijakach. Ostatnio dowiedziałam się, że sunia z naszego osiedla, pierwszy pies z okolicy, którego mój Ozzy poznał po pojawieniu się u nas, została "ukradziona". Wszyscy wiedzą, ze poszła za wódkę. Co się z nią teraz dzieje - nie wiem... Ta sunia, której szukam, o ile dobrze pamiętam też została wyrzucona przez okno przez jakąś pijaczkę. Czy Iti ma już jakieś ogłoszenia? [SIZE=1]Przynajmniej tak mogę pomóc, bo finansowo, to może dopiero w sierpniu :oops:[/SIZE]
  15. [quote name='bico']no to zachęcamy do adopcji:lol:[/quote] Gdyby to zależało tylko ode mnie :roll:
  16. [SIZE=2]Mam pytanie do osób bywających we wrocławskim schronisku. Ostatnio w jakiejś gazecie czytałam o suni (taka chyba jamnikowata, brązowa), wyrzuconej przez okno. O ile dobrze pamiętam, trafiła właśnie tutaj. W jakim jest stanie? Czy ma może wątek? [/SIZE][SIZE=2]Pytam, bo jak zobaczyłam zdjęcie i tytuł ("Suczka wyrzucona przez okno" czy jakoś tak), to po prostu takie oczy :crazyeye:[/SIZE] i myśl " Matko, co z Sambą?!". Dopiero jak doczytałam, że to we Wrocławiu i przyjrzałam się zdjęciu, okazało się, że to nie moja była tymczasowiczka, tylko jakaś bida bardzo do niej podobna... Przez to podobieństwo zapadła mi na serce, bo Samba to było samo psie serducho :roll: Więc jeżeli ktoś by mógł mi coś o niej napisać, to byłabym bardzo wdzięczna.
  17. Hop w górę!
  18. Jakie cudo, mój typ ;) Taki trochę border i do tego czekoladka :loveu:
  19. [quote name='Anusiak17']A tak szczerze to nigdy nie spotkałam się jak ktoś na psa wyglądającego jak husky mówi kundelek :p między nimi jest różnica nie tylko pod względem wyglądu ... n/c . [/quote] Sugerujesz, że istnieje jakiś wzorzec kundelka? :roll: Pies bez rodowodu, to tylko pies w typie - czyli kundelek. Choćby nie wiem, jak był piękny i podobny do psa rasowego.
  20. [quote name='siekowa']Może ktoś zrobić banerek dla nich?[/quote] Może coś takiego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/42-seniorow-z-psiego-aniola-bez-szans-na-dom-pomozcie-oglaszac-w-wa-137235/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5505/azylll4.jpg[/IMG][/URL]
  21. Wiadomo już co z Hieną?
  22. Kapselek kochany, wreszcie :multi: Tylko właśnie, co z tym psem?
×
×
  • Create New...