-
Posts
10277 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by koosiek
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
koosiek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Gaya [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/9650/p1150749.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7682/p1150728.jpg[/IMG] -
Fajnie, że znalazł się ktoś, kogo nie przeraża jej ADHD :)
-
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
koosiek replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
On jest całkiem spory, prawda? Większy niż owczarek niemiecki? -
Szakirku, pokaż się na pierwszej!
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
koosiek replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Cudny uśmiech :loveu: -
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
koosiek replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
W takim razie mogę zasponsorować wyróżnienie Cyganowi. -
[quote name='maciaszek']No i wyszło jak wyszło. Bez sensu... Miejmy tylko nadzieję, że Hiena trafiła w odpowiednie i odpowiedzialne ręce.[/quote] Dokładnie to, co chciałam napisać :roll:
-
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
koosiek replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pidzej']szukamy też sponsorów na wyróżnione allegro.... jest dużo większy odzew.[/quote] A ile kosztuje wyróżnienie i ile czasu się utrzymuje? Kompletnie się na tym nie znam :oops: -
Kto pokocha sznaucero - pudelka? A właściwie Cygan bardziej przypomina mi czarnego terriera. Tylko takiego niewyrośniętego ;) Czernyszowy pychol [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9998/35707474.jpg[/IMG] I Cyganowy [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/DSC_0982.jpg[/IMG] Więc kto chce czernysza miniaturkę? :lol:
-
wyżeł i terier. Kapsel w NOWYM DOMU! Koniec tułaczki!!!
koosiek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że to już ten jeden, jedyny dom. Kapselek to taki fajny psiak... -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
koosiek replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek'][SIZE=1]Mam pytanie do osób bywających we wrocławskim schronisku. Ostatnio w jakiejś gazecie czytałam o suni (taka chyba jamnikowata, brązowa), wyrzuconej przez okno. O ile dobrze pamiętam, trafiła właśnie tutaj. W jakim jest stanie? Czy ma może wątek? [/SIZE][SIZE=1]Pytam, bo jak zobaczyłam zdjęcie i tytuł ("Suczka wyrzucona przez okno" czy jakoś tak), to po prostu takie oczy :crazyeye: i myśl " Matko, co z Sambą?!". Dopiero jak doczytałam, że to we Wrocławiu i przyjrzałam się zdjęciu, okazało się, że to nie moja była tymczasowiczka, tylko jakaś bida bardzo do niej podobna... Przez to podobieństwo zapadła mi na serce, bo Samba to było samo psie serducho :roll: Więc jeżeli ktoś by mógł mi coś o niej napisać, to byłabym bardzo wdzięczna.[/SIZE][/quote] Ponowię pytanie, bardzo mi zależy, żeby wiedzieć, co z sunią... -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
koosiek replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
W takim razie poproszę o jakiś numer telefonu albo mail żeby podać do kontaktu (może przegapiłam, ale chyba w pierwszym poście nie ma). -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
koosiek replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
To nie ta "moja" bieda, ale zajrzę... Cholera mnie bierze, jak czytam o tych wszystkich pijakach. Ostatnio dowiedziałam się, że sunia z naszego osiedla, pierwszy pies z okolicy, którego mój Ozzy poznał po pojawieniu się u nas, została "ukradziona". Wszyscy wiedzą, ze poszła za wódkę. Co się z nią teraz dzieje - nie wiem... Ta sunia, której szukam, o ile dobrze pamiętam też została wyrzucona przez okno przez jakąś pijaczkę. Czy Iti ma już jakieś ogłoszenia? [SIZE=1]Przynajmniej tak mogę pomóc, bo finansowo, to może dopiero w sierpniu :oops:[/SIZE] -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
koosiek replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Hop w górę! -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
koosiek replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Mam pytanie do osób bywających we wrocławskim schronisku. Ostatnio w jakiejś gazecie czytałam o suni (taka chyba jamnikowata, brązowa), wyrzuconej przez okno. O ile dobrze pamiętam, trafiła właśnie tutaj. W jakim jest stanie? Czy ma może wątek? [/SIZE][SIZE=2]Pytam, bo jak zobaczyłam zdjęcie i tytuł ("Suczka wyrzucona przez okno" czy jakoś tak), to po prostu takie oczy :crazyeye:[/SIZE] i myśl " Matko, co z Sambą?!". Dopiero jak doczytałam, że to we Wrocławiu i przyjrzałam się zdjęciu, okazało się, że to nie moja była tymczasowiczka, tylko jakaś bida bardzo do niej podobna... Przez to podobieństwo zapadła mi na serce, bo Samba to było samo psie serducho :roll: Więc jeżeli ktoś by mógł mi coś o niej napisać, to byłabym bardzo wdzięczna. -
Hop w górę!
-
[quote name='Anusiak17']A tak szczerze to nigdy nie spotkałam się jak ktoś na psa wyglądającego jak husky mówi kundelek :p między nimi jest różnica nie tylko pod względem wyglądu ... n/c . [/quote] Sugerujesz, że istnieje jakiś wzorzec kundelka? :roll: Pies bez rodowodu, to tylko pies w typie - czyli kundelek. Choćby nie wiem, jak był piękny i podobny do psa rasowego.
-
Wiadomo już co z Hieną?
-
wyżeł i terier. Kapsel w NOWYM DOMU! Koniec tułaczki!!!
koosiek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Kapselek kochany, wreszcie :multi: Tylko właśnie, co z tym psem?