-
Posts
10277 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by koosiek
-
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
koosiek replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ta sierść jest tak skołtuniona, czy to tylko tak wygląda na zdjęciach? Wydaje się taka "zbita" na bokach. -
Benz znalazł wspaniały dom! Powodzenia piesku!
koosiek replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
I co z Benzem? Na wątku cisza, więc pewnie nadal czeka :-( -
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
koosiek replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W górę, Bambaryłku. -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
koosiek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Taki fajny pies, nic dziwnego, że ktoś się w nim zakochał :multi: -
A gdzie tam Bala zwyczajna? To najprawdziwszy szpic jest :razz:
-
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
koosiek replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pokaż się Bambaryłku na pierwszej! -
Ale śliczne zdjęcia i śliczny pies :loveu: Fajnie, że już nie siedzi w klatce, bo coraz mniej chętnie do niej wracał. I mam nadzieję, że to allegro coś da. Co do kołtunów - miałam je jakiś czas temu ciachać ze znajomą, która się na tym trochę zna, ale nam maszynka nawaliła. A w domu potem świetnie działała :roll: Mam pewien pomysł, ale to dopiero jak wrócę. I faktycznie on jest strasznie chudy, tego nie widać, ale jak się go głaszcze, to czuć kręgosłup :shake:
-
Benz znalazł wspaniały dom! Powodzenia piesku!
koosiek replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Mam trochę jego zdjęć z ostatniego spacerku, wrzucę po powrocie. -
A z której strony ona brzydka? Bo ja nie widzę ;)
-
To ja zajrzę :) Fajnie, że z Trampem się udało tak szybko i moje ogłoszenia nie były potrzebne, może to dobra wróżba dla Małej (chciałoby się, chciało :roll:).
-
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
koosiek replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pidzej'][B]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem[/B] [B]03 1020 1042 0000 8802 0109 6528[/B] [B]ul. Kosodrzewiny 7/9[/B] [B]04-979 Warszawa[/B] [B]a sorry- z dopiskiem "allegro cygana"[/B] dziękujemy.[/quote] Właśnie takim tytułem przelałam. -
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
koosiek replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pidzej']Super, dzieki wielkie, tylko dopiero co wznowiłam poprzednie allegro, wiec dopiero za 8 dni będę mogła wyróżnić.[/quote] Mogłabyś podać nr konta? -
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
koosiek replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proponuję dodać Bambaryłka tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/f98/nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psow-prosze-dodawac-psy-reklamowac-127014/ Banerek podlinkowany, jakoś o tym zapomniałam :oops: Teraz jest chyba wyraźniejszy. -
Jaki uśmiechnięty :lol: Świetnie sobie radzi bez łapki, na filmie trudno dostrzec jej brak. Zwykły, radosny szczeniak :loveu:
-
LUSIA MIX JAMNIKA STARSZA PILNY TYMCZAS LUB DOM STAŁY (W-wa) Ma dom
koosiek replied to taubi's topic in Już w nowym domu
Lusia wciąż czeka... Ona jest taka delikatna i jeszcze to cudne, aksamitne, szare futerko :loveu: -
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
koosiek replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Banerek dla Bambaryłka: -
PIĘKNE owczarki i mixy z Psiego Anioła (Warszawa)
koosiek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Efi [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3402/p1150818.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7872/p1150821.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1643/p1150829.jpg[/IMG] -
[SIZE=1][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4052/p1150803.jpg[/IMG][/SIZE] Ktoś mu chyba podciął grzywkę, bo już mu tak nie wpada do oczu i wyraźnie jest mu teraz lepiej. Poza tym nie miał ostatnio już tak zaropiałych oczu, nie wiem, czy to ktoś je oczyścił, czy to te krople tak dobrze działają. No i upał już mu tak nie przeszkadza, jakby mu parę lat ubyło. [SIZE=1]I nadal nikt go nie chce...[/SIZE]