Jump to content
Dogomania

koosiek

Members
  • Posts

    10277
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koosiek

  1. Cygan nie chciał dziś wyjść na spacer i w ogóle był taki przygaszony... I mordka mu posiwiała :-(
  2. Ta sierść jest tak skołtuniona, czy to tylko tak wygląda na zdjęciach? Wydaje się taka "zbita" na bokach.
  3. I co z Benzem? Na wątku cisza, więc pewnie nadal czeka :-(
  4. Verdi ma u mnie trochę ogłoszeń, nie miałam ich kiedy wykasować, więc jakby co, to są - w wolnej chwili porobię jeszcze trochę.
  5. Taki fajny pies, nic dziwnego, że ktoś się w nim zakochał :multi:
  6. Jutro prześlę pieniądze na kolejne wyróżnienie. Ludzie, taki fajny psiak i nikt go nie chce? :shake:
  7. A gdzie tam Bala zwyczajna? To najprawdziwszy szpic jest :razz:
  8. On na tym zdjęciu jest taki... w typie collie? Czy tylko ja to widzę :icon_roc:
  9. Odpychać go nikt nie mógł, bo długo siedział sam, w klatce. Pozatym znając go, to raczej by się nie dał :razz: Niby taki ciapowaty, ale jak coś mu się nie podoba, to potrafi pokazać ząbki :evil_lol:
  10. Ale śliczne zdjęcia i śliczny pies :loveu: Fajnie, że już nie siedzi w klatce, bo coraz mniej chętnie do niej wracał. I mam nadzieję, że to allegro coś da. Co do kołtunów - miałam je jakiś czas temu ciachać ze znajomą, która się na tym trochę zna, ale nam maszynka nawaliła. A w domu potem świetnie działała :roll: Mam pewien pomysł, ale to dopiero jak wrócę. I faktycznie on jest strasznie chudy, tego nie widać, ale jak się go głaszcze, to czuć kręgosłup :shake:
  11. [quote name='bumel']Wymiziam go porządnie od Ciebie przy najbliższej wizycie w azylu:razz:[/quote] Dzięki Bumel :loveu: Ja wiem, że sam on nie zostanie, ale dobrze wiedzieć, że ktoś się nim specjalnie zajmie :roll:
  12. Mam trochę jego zdjęć z ostatniego spacerku, wrzucę po powrocie.
  13. A z której strony ona brzydka? Bo ja nie widzę ;)
  14. To ja zajrzę :) Fajnie, że z Trampem się udało tak szybko i moje ogłoszenia nie były potrzebne, może to dobra wróżba dla Małej (chciałoby się, chciało :roll:).
  15. Bumel, powiem Ci, że spacer z [U]takimi[/U] psiakami to sama przyjemność :) Miałam dziś odwiedzić Cyganka przed wyjazdem, ale nie wyszło, więc chociaż na wątku go odwiedzę.
  16. [quote name='pidzej'][B]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem[/B] [B]03 1020 1042 0000 8802 0109 6528[/B] [B]ul. Kosodrzewiny 7/9[/B] [B]04-979 Warszawa[/B] [B]a sorry- z dopiskiem "allegro cygana"[/B] dziękujemy.[/quote] Właśnie takim tytułem przelałam.
  17. [quote name='pidzej']Super, dzieki wielkie, tylko dopiero co wznowiłam poprzednie allegro, wiec dopiero za 8 dni będę mogła wyróżnić.[/quote] Mogłabyś podać nr konta?
  18. Proponuję dodać Bambaryłka tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/f98/nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psow-prosze-dodawac-psy-reklamowac-127014/ Banerek podlinkowany, jakoś o tym zapomniałam :oops: Teraz jest chyba wyraźniejszy.
  19. Jaki uśmiechnięty :lol: Świetnie sobie radzi bez łapki, na filmie trudno dostrzec jej brak. Zwykły, radosny szczeniak :loveu:
  20. Lusia wciąż czeka... Ona jest taka delikatna i jeszcze to cudne, aksamitne, szare futerko :loveu:
  21. Efi [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3402/p1150818.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7872/p1150821.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1643/p1150829.jpg[/IMG]
  22. [SIZE=1][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4052/p1150803.jpg[/IMG][/SIZE] Ktoś mu chyba podciął grzywkę, bo już mu tak nie wpada do oczu i wyraźnie jest mu teraz lepiej. Poza tym nie miał ostatnio już tak zaropiałych oczu, nie wiem, czy to ktoś je oczyścił, czy to te krople tak dobrze działają. No i upał już mu tak nie przeszkadza, jakby mu parę lat ubyło. [SIZE=1]I nadal nikt go nie chce...[/SIZE]
×
×
  • Create New...