Jump to content
Dogomania

koosiek

Members
  • Posts

    10277
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koosiek

  1. Jezu, ale on jest podobny do mojego Lorda :loveu: Tylko ma więcej białego futra i jest trochę bardziej kudłaty. [url]http://www.fotoshare.pl/upload/351.JPG[/url] A tu wygląda jak rasowy BC :lol:
  2. Miałam wstawić jakiś czas temu, banerek dla komadosków: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/tak-bardzo-potrzebuja-czlowieka-2-cudowne-sunie-komandos-warszawa-132245/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1986/banero.jpg[/IMG][/URL]
  3. :multi: Czekam z niecierpliwością na zdjęcia :-)
  4. Dlatego obawiałam się tego przeniesienia, teraz trudniej mi będzie zabrać go na spacer... Trochę zaniedbałam Cygana, taki mam ten początek września :roll: Nikt się z tego ogłoszenia nie odzywa?
  5. Przepraszam, że się nie odzywałam, ale internet mi w domu siadł, a do kafejki dopiero teraz się zebrałam, bo ledwo chodzę, choróbsko mnie dopadło :oops: Byłam w dwóch bibliotekach, w każdej miały być gazety i ich nie było, w poniedziałek podzwonię po bibliotekach albo wybiorę się do Agory, sama już nie wiem... A w którym dokładnie boksie jest Cygan? Dawno u niego nie byłam :oops:
  6. Szczeniak;) ma już dom?:multi: To teraz kolej na Cygana :razz:
  7. W mojej bibliotece trzymają gazety tylko przez miesiąc, ale dostałam namiary na taką, w której starsze będą na pewno. Zła jestem, bo dzisiaj już nie zdążę, dopiero jutro.
  8. Co tak cicho u Bambaryłka? Jest może wrzucony na "psiaki, które widzą sercem"?
  9. Mnie złościło, gdy jakiś facet podszedł do mojego psa i bezczelnie zaczął go fotografować. A Ozzy to pies lękliwy, który potrafi ugryźć, gdy ktoś go przestraszy albo mu się nie spodoba. Natomiast nie miałabym nic przeciwko fotografowaniu go, gdyby facet się spytał :roll:
  10. Właśnie też się tak zastanawiam, Wrzeciono to jest na Żoliborzu, prawda? A jeśli ta kobieta jest z Targówka... Z drugiej strony jeżeli on błąkał się tak długo, to mógł też i na drugi koniec miasta zawędrować.
  11. No to będzie bez zdjęcia, w każdym razie jeśli czas jest do środy, to możemy poczekać. A nuż znajdę to ogłoszenie :razz: Zresztą, jak się ukaże za tydzień, to też nic się nie stanie, trochę za dużo czasu już minęło, by mówić, że każda chwila jest ważna :roll: W każdym razie trzymajcie wszyscy za Cyganka kciuki ;)
  12. Kciuki mocno trzymam :-)
  13. A ten Stasio to nie Franek przypadkiem? W każdym razie jeżeli chodzi o takiego rudego, to on ma coś dziwnego na szyi, jakby krwiak - wiadomo może, co to jest?
  14. A proszę Cię bardzo, tu masz Ira: [url]http://www.filmpolski.pl/z1/25z/3325_2.jpg[/url] . I to najprawdziwszy pudel był :cool3: U Cygana w końcu nie byłam, nie wyrobiłam się. Do biblioteki wybieram się w poniedziałek, tak się za mną stęsknili, że aż mi listy ślą :cool1: i na pewno zabiorę się za gazety. Dlatego proponuję z ogłoszeniem poczekać do wtorku. I myślę, że jeśli w ogóle ma jakieś być, to chyba tylko ze zdjęciem, żeby rzucało się w oczy.
  15. Cygan wygląda jak Ir z "Lalki" :mdrmed: W domu mam tylko jakąś GW z końca lipca, tam też nic nie ma. Bumel, jeżeli możesz załatwić to ogłoszenie, to bardzo fajnie, tylko ile to kosztuje? W razie czego mogę pokryć koszty.
  16. Pidzej, doszły pieniądze na allegro Cygana? I czy aukcja jest już wznowiona? Bo jeśli jeszcze nie, to czy mogłabyś zamiast niego wyróżnić Malutę, a na Cygana ew. doślę pieniądze, jak się wyjaśni sprawa z tymi ogłoszeniami?
  17. Co tak cicho u Szakirka?
  18. Jeżeli nie znajdzie się gazeta z tamtym ogłoszeniem, to może dobrym pomysłem byłoby zamieszczenie w GW ogłoszenia o Cyganie?
  19. Ja go w końcu wyciągnęłam, ale widać było, że nie ma ochoty. Tylko na widok ciasteczek się ożywił ;) Ale poza tym szedł powoli, cały czas przy nodze... A już było tak fajnie, miał tyle energii, biegał, cieszył się, a teraz znowu jest jak na początku wakacji :-( Mam jeszcze tylko taką nadzieję, że po prostu miał gorszy dzień i jak przyjadę w sobotę to przywita mnie jak wcześniej, merdając ogonem, a nie ledwo wywlekając się z budy...
  20. Dostałam maila w sprawie Wooka, z jakiegoś starego ogłoszenia. Zaproponowałam zamiast niego Verdiego, jeżeli dostanę odpowiedź, to przekieruję tą osobę do kogoś z Azylu.
  21. [url]http://img365.imageshack.us/img365/8770/obraz332.jpg[/url] Cudo :loveu:
  22. Przynajmniej z oczkami jest faktycznie lepiej, widać, że krople działają.
  23. Kasik, Monia, osądzać jest łatwo :roll: Widziałam, jak podczas spaceru Lika reagowała na dzieci - skakała, szczekała, próbowała ugryźć. Z pewnością nie było to przyjazne zachęcanie do zabawy... Jeżeli tamta rodzina miała małe dzieci, to jestem w stanie ich zrozumieć. Poza tym Lika ma skłonności do podgryzania w czasie zabawy. No i faktycznie, ma ADHD ;) Potrafi doskoczyć mi niemal do twarzy, a jest niewiele większa od jamnika.
×
×
  • Create New...