-
Posts
3124 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinia098
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
kinia098 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242985-Wroc%C5%82aw-matka-i-2-lub-3-suczki-do-sterylki-POMOCY-!?p=20804656#post20804656[/url] Zajrzyjcie proszę, potrzebna pomoc w sterylizacji :( -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
kinia098 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242985-Wroc%C5%82aw-matka-i-2-lub-3-suczki-do-sterylki-POMOCY-!?p=20804656#post20804656[/url] Zajrzyjcie proszę, potrzebna pomoc w sterylizacji :( -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Mówiłam mu już, co chcesz za to, że zabiorę Perłę na sterylkę, mówiłam, że dam mu co będzie chciał jak mi ją odda, ale tak jak pisałam, on już czasami nawet mi nie odpowiadał, jakby udawał że mnie nie słyszy i ma mnie w d****..... :( -
A jak wizyta dla Lary ?
-
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Nie mam szans na przekonanie znajomego.... W weekend ponownie go męczyłam. Już udawał że mnie nie słyszy... Nie mam słów :( -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
To teraz czekam na wieści :) -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']a nie da się tej Perełki tak poza "właścicielem" wysterylizować???[/QUOTE] niestety... :/ -
Pani bliżej nie określiła wieku starszej suni. Młodej nie ma już chyba z 1,5 tygodnia. Ciąża była widoczna :/ Pisałam Pani o tym. No kurde, SOZ Chełm chce pomóc w łapaniu, gmina opłaci sterylki, to czemu rezygnuje teraz, no :/ Zadzwonię do niej jutro. [quote name='terra']Stara tzn, ile ma lat? 15. Ale to i tak nie jest gwarancją, że sunia nie będzie miała cieczki, nie daj Boże zajdzie w ciążę to może nie przeżyć porodu, no a poza tym istnieje niebezpieczeństwo ropomacicza. Koniecznie trzeba jakoś panią przekonać, tym bardziej ,że jest pomoc w sterylce ze strony tozu. A tej młodszej od kiedy nie ma? Wiadomo coś?[/QUOTE]
-
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Rzeczywiście, szlag i mnie trafia, jak w babka w sklepie oświadcza mi z radością "mam 3 szczeniaczki, chce pani jednego?" i to po niedawnej rozmowie o konieczności sterylizacji - a u nas gmina dofinansowuje!![/QUOTE] To jest chore... Starałam się mu tłumaczyć, że przecież szczeniaka będzie sobie mógł wziąć zawsze od kogoś z wioski, a tak to co zrobi z tyloma szczeniakami od dwóch suk ? Ale nie, on twierdzi, że zawsze zostanie jeden psiak po Perle... czyli podejrzewam, że z resztą stanie się.... To jest dla mnie chore... Nie da wysterylizować, a będzie pozbywać się szczeniaków. A jak się nie pozbędzie, to wyda na pewno pierwszej lepszej osobie.... Jest mi tak żal Perły, że chce mi się naprawdę płakać. -
SOZ Chełm pomoże. Z tymże młodsza sunia gdzieś zniknęła i możliwe, że się oszczeniła, a Pani z którą mam kontakt nie jest przekonana, żeby łapać starszą sunię, bo ona może nie mieć już cieczki, no bo jest stara.. :roll: Staram się ją przekonać, że skoro jest pomoc z SOZ Chełm, to warto łapać suczkę, bo przecież jeszcze może zajść w ciążę.
-
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Często się tak zdarza, że nikt nie moze/nie chce pomóc...[/QUOTE] Fundacjom się chyba nie chce. Sory, ale Psi Anioł mnie zawiódł. Myslałam, że zareagują na zgłoszenie o 17! psach. -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Kolega nie chce ani oddać, ani wysterylizować Perły i/lub jej córeczki.... Ja już nie mam słów. -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Nikt nie reaguje. -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='from_wonderland']Mieć psy? Z tego co piszesz, to rozdaje szczeniaki gdzie może, zazwyczaj na śmierć... siłą ich nie wydrzesz, niestety. Musisz z nim porozmawiać, szkoda zwierząt.[/QUOTE] Miałam na myśli, że fajnie że są szczeniaki, psy na gospodarstwie.. Może on lubi się też bawić w wydawanie piesków ? Przecież nie pozwolił mi uśpić ostatnio szczeniaków Perły, bo ma chętnych.... -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Domek Perły tzn. chętny na nią, zrezygnował ze względu na zmianę pracy..... :( Jak Perła dojdzie do siebie po sterylizacji to ogloszę ja na nowo. Na przyszły tydzień chcę umówić ją na sterylkę. Sunia w sobote nie mogła mi się oderwać od nóg :( Wyczułam na jej brzusiu przepuklinę :( jest tam tez coreczka perly, ktorej kolega nie chce.... mowil zebym predzej ja wziela niz perle..... bede musiala wybierac bo dwoch mi nie odda.... nie wiem, zrobię najpierw chyba tak, że wysterylizuję mu perłę, żeby się juz nie rozmnażała, a potem zabiorę jej córeczkę, żeby znowu nie zachciało się mu szczeniaków, bo " on nie chce zostać bez psów ".... :roll: ale wtedy perły mi nie odda, bo właśnie też stwierdzi, że zostanie bez psów.... co robić ? :( dziewczyny, on nie zechce i tak nawet ciachnąć, bo dla niego byłoby fajnie mieć psy.... -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Ręce mi opadają.... Znajomy znowu gada, że nie chce oddać Perły.... Co za.... Nie mam słów już do tego człowieka :evil: -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Przytul Psa na chwilę obecną nie pomoże. Psi Anioł ma kontaktować się z Panem. -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Na dniach będę kontaktować się z Fundacją Przytul psa. Wyślę też Pana do gminy, żeby dopytał o darmowe sterylki. Najważniejsze będą suczki i chyba tylko ich sterylkami się zajmiemy. Nie wiem, czy Pan dysponuje autem, ale wtedy w razie co potrzebna byłaby osoba, która woziłaby sunie na sterylki. Trzeba by było ugadać się z wetem, czy nie dałby rady zrobić np. 2-3 sztuki w jednym dniu. Tak byłoby najsprawniej. MaDi nie pojawiła się na wątku. Będzie potrzebny ktoś na miejscu, bo mi z daleka ciężko będzie tą akcję przeprowadzić :/ -
[quote name='paulina02']I co z suńkami ....ja zlapałam jedna na sedalin po tym jak żyła w lesie 1.5 roku ...ale synek jest w lesie nie ma jak go złapać ..Ciężka sprawa tyle podejść , może klatka łapka chociaż u mnie nie wypaliła...Ale jak są ciężarne będą glodne to może akurat ....Moja sunia spędziła w lesie 1.5 roku pomimo że bardzo sie bała nie okazała się agresywna , do mnie już ma zaufanie ale obcych boi się przerazliwie ....Musicie je złapać bo najgorsze co może być to oszczenienie się ich , moja po zlapaniu była u weta na sterylce uśpiono 5 małych .......Moge tylko zyczyć powodzenia ...[/QUOTE] Mąż kobiety chyba w piątek miał iść znowu do gminy, ale nie chcę teraz w święta zawracać głowy, więc zapytam we wtorek czy coś udało się im zdziałać. Na sedalin próbowali, ale sunia nie usnęła, tylko jeszcze bardziej stała się płocha :/ Muszę poszukać jakichś fundacji w tamtym rejonie, może miałyby klatkę łapkę do pożyczenia.