-
Posts
3124 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinia098
-
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Zaprosiłam MaDi. Dostałam też priv do kogo napisać w tej sprawie :) może uda się coś zdziałać :) -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Czy ja wyczuwam tu jakąś nadzieję na coś więcej niż tylko miejsce do przetrzymania suni po sterylce czy tylko się tak łudzę....?:roll:[/QUOTE] Nic nie napiszę ;) Tak czy inaczej, sterylka odwołana. Perła ma cieczkę.... :( -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Super :) Napisz coś więcej, w jakim sensie "miejsce po sterylce już dla niej jest"?[/QUOTE] Tzn. po zabiegu na przetrzymanie :) A później zobaczymy :) -
Wraz z koleżanką pisze na ogłoszenia o szczeniakach, kociakach itp. z ofertą pomocy w sterylizacji. Na mojego smsa odezwał się Pan z okolic Grójca, który obecnie ma 17 psów, a było i tak, że miał ich aż 26 ! Pan mówił, że psiaki te są przygarnięte, ale ogłaszał szczeniaki. Przy takiej liczbie zwierząt mozliwe, że doszło do rozmnożenia..... Pan z rozmowy bardzo sensowny, rozsądny. Mówił mi, że wybudował tym psiakom a'la domek na podwórku, w piwnicy trzyma suczki. Mają tam słomę i są codziennie wypuszczane. Obecnie suki ( 9 szt. ) są oddzielone od psów ( 8 szt. ). Pan zgadza się na sterylki. Jest nawet chętny na wyadoptowanie kilku suczek, czy psów do nowych domów, bo w stadzie zaczynają się sprzeczki. Pan prosił mnie też o pomoc w karmie, no bo to jednak spore stadko... Z tego co Pan wytłumaczył mi przez tel, to są to psiaki małe lub średniej wielkości. Czy ktoś może zna tą sprawę ? Czy wiecie, na pomoc jakiej fundacji w zebraniu funduszy na sterylizacje możemy liczyć ? A może warto uderzyć do gminy ?
-
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Perła będzie sterylizowana może już we wtorek. Miejsce po sterylce już dla niej jest :) -
Napisałam wiadomość na FB do schroniska w Bydgoszczy i odpowiedź jaką dostałam, to taka, że to obowiązek gminy zająć się sukami .... :roll: Oczywiście, że sunia może być strachliwa, ale po złapaniu okaże się, że jest przyjaznym psiakiem. Tylko jak złapać ? :/ Mam takiego samego psa w Darłowie. Koczuje na śniegu, chodzi po CAŁYM mieście chyba już z rok czasu... Jest bardzo nieufny i nie mam pojęcia, jak go złapać :(
-
Lara, Cywil, Rex... :( Cudowne psiaki. Pożegnaliśmy w styczniu, a dokładnie 26 naszą sunię Pajdę :( Była z nami przez około 9 lat, od szczeniaka. Musieliśmy uśpić ją ze względu na raka, już było bardzo źle :( Nigdy nie zapomnę tego dnia. Miejsce dla któregoś z psiaków na pewno by się znalazło ( bynajmniej ja tak uważam :D ), ale sprawy finansowe zmuszają mnie do tego, że jak na razie zostaniemy bez psiura :( Ale znajda Majka na razie jeszcze nam towarzyszy ;) Wrzuciłam już zdjęcia i opisy psiaków do adopcji, które mi wysłałaś :)
-
Nika, czy te nowe psiaki mają jakieś ogłoszenia ? Ja mogłabym powrzucać je chociaż na tablica.pl
-
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Na razie bez zmian.