-
Posts
3124 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinia098
-
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Czekamy, Abrakadabra :D -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='from_wonderland']Nie. Jak zaginęła?[/QUOTE] " W niewyjaśnionych okolicznościach ".... tyle wiem od dziewczyna, która tam mieszka. Jak okazało się, że obecne małe dzieciątko Perły to chłopczyk, tak nagle sunia zniknęła.... -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Chyba tego nie pisałam, że córka Perły z poprzedniego miotu nagle " zaginęła " ? ............................................... -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Dostałam odpowiedź: Cyt.:" Pani Doroto, zapraszam w takim razie z aparatem, tylko nie wiem jak zareagują na panią nasi podopieczni i nie mogę wziąć całkowitej odpowiedzialności za ich reakcję. Nasze psy nie miały żadnego kontaktu do chwili obecnej z nieznajomymi osobami. Obejście jak to pani określiła jest to ogrodzona szczelnym murem posesja 1500 m/2, z którego korzystają psy i suki w ustalonych terminach czasowych. Nie widzę możliwości fotografowania poszczególnych psiaków przez osobę nieznajomą. Oczywiście zapraszam lecz psy muszą być pozamykane w trakcie pani wizyty w swoich wyznaczonych miejscach. 4 psy maja wybudowany ogrodzony boks wiec zrobienie im zdjęć nie stanowi problemu. Natomiast reszta w chwili obecnej mieszka u nas w domu 5 suk w specjalnie zaadoptowanej kuchni, 2 suki w oddzielnym pokoju w pomieszczeniach mieszkalnych, i 2 psy również oddzielone w następnym pokoju. Proszę przyjechać na miejscu zorientuje się pani dokładniej niż to wynika z mojego opisu. Proszę ustalić termin i godzinę aby na posesji nie przebywały w tym czasie żadne zwierzęta. Pozdrawiam Jerzy " Niestety od jutra, do 30.06. jestem poza granicami kraju, więc nie dam rady się tym zająć przez najbliższe 2 tygodnie.[/QUOTE] kurcze :( czyli musimy czekać aż wrócisz :( -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
A fotki będą ? ;) -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='from_wonderland']Co sie stanie ze szczeniakiem? MOże powiedział?[/QUOTE] Niee.... pewnie zostanie albo odda gdzie popadnie.... :/ -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Czekamy nadal jeszcze na fotki -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Perła się oszczeniła. Ma podobno tylko jednego pieska. Rozmawiałam wczoraj z tym kolegą- nic się nie zmieniło.... -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Czyli nie jest romznażaczem jak mi się zaczęło wydawać po odmówionej wizycie..... Izura, dałabyś radę wozić sunie na sterylki ? Trzeba załatwić tę sprawę. -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Qrcze, ja teraz jestem w Elblągu i będę tu do końca tygodnia. W niedzielę jadę do Korabiewic, do Grójca mam stamtąd jakieś 30km. Mogę odwiedzić tego Pana bez zapowiedzenia, bo podał mi adres... Ps. W natłoku służbowych maili nie mogę znaleźć jego wiadomości![/QUOTE] Spokojnie, czekamy :) Jak masz mozliwość, to może chociaż podjedź tam i zobacz co się dzieje. Nie wiem, czy Pan będzie zadowolony z niezapowiedzianej wizyty... :roll: Weź może ze sobą chociaż jakiś worek 3kg karmy, żeby sprawa "lepiej" wyglądała ? -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
To jak ze zdjęciami ? Abrakadabra- nie miała byś mimo wszystko kogo tam wysłać na interwencję ? Bo to naprawdę wygląda podejrzanie. -
No cudownie !!!! :)
-
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Dzsiaj rano dostałam krótkiego maila od tego Pana, opatrzonego kilkoma zdjęciami. Wkleję to wszystko jutro po południu, jak tylko złapię oddech od obowiązków słóżbowych.[/QUOTE] Czekamy... -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Proszę kogoś o pomoc w "interwencji" !! -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Obawiam się, że ten Pan sam nie wie o co mu chodzi... Byłam z nim umówiona na dzisiaj, ale jakieś 2 godziny przed moim wyjazdem z Warszawy zadzwonił z zapytaniem po co tak w ogóle chcę przyjeżdżać :roll:? Psy podobno biegają po podwórku, nie wiadomo jak się zachowają na mój widok, zdjęć na pewno im nie zrobię... itp. Stanęło na tym, że sam wyśle mi fotki psiaków - tylko nie wiem po co? Zależy mu na sterylkach i karmie, natomiast wyrażał się na tyle mętnie, że do końca nie wiem jakiej pomocy ci ludzie oczekują. Bez sprawdzenia warunków i ocenie sytuacji na miejscu nie ma możliwości pociągnięcia sprawy w jakąkolwiek stronę.[/QUOTE] Ja sama jestem w szoku. Taki był chętny, zapraszał jeśli ktoś miałby do niego przyjechać.... Ja się zaczynam obawiać, że on może być trochę rozmnażaczem.... Myślał, że nie uda mi się nikogo znaleźć, a tu jednak i w ostatniej chwili się wycofał, a cały ten czas co ze mną rozmawiał to tylko grał.... Dziwne. Trzeba sprawdzić, co się tam dzieje. -
Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Pan odmówił wizyty Abrakadabrze ! Zaczyna robić się podejrzany.....