Jump to content
Dogomania

kinia098

Members
  • Posts

    3124
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinia098

  1. Miałam jeden telefon o suczkę, ale pan był jakiś niemiły i nic nawet z tego nie wyszło... :/
  2. Nika coś nie chwali, to ja Was poinformuję, że Maksio ma domek ! :D :multi:
  3. Potrzebne byłyby więc na to jakieś fundusze.. :( Widziałam troszkę z daleka wczoraj Perełkę, ale nie zauważyłam żadnych zmian !
  4. Trzymajcie ;) Czy jest jakiś test na grzybicę, świerzbowca skóry itp. ?
  5. Dziękuję bardzo !! Paula, sprawdź, czy te ogłoszenia, które miałam aktywować są już dostępne, ale chyba niczego nie pominęłam :D
  6. Dzwoniłam do kolegi, sunia ponoć nie ma już żadnych śladów na ciele ! Trzymajcie kciuki.
  7. Chyba jednak nie dam rady :( mam u siebie tymczaskę Dziunię, która wyszła z fatalnego stanu, przemyślałam to i obawiam się wprowadzić do domu nowego zwierzaka... :(
  8. Dziewczyna z FB już ogłasza sunię :)
  9. Jasne, wrzucaj :) byle nie na te bardzo niskie województwa. Miałam dziś tel o sunię, ale Pani chciała ją zobaczyć, a jest z Trójmiasta i niestety.... :(
  10. Postaram się to zrobić. Chciałam właśnie w przyszłym tygodniu wziąć się już może za sterylkę Perły.
  11. Sunię była bezdomna, ale przygarnęli ją dobrzy ludzie. Niestety sunia musi znaleźć nowy dom ze względu na kilka obecnych już zwierząt w domu. Suczka bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami i kotami. To młody pies, średniej wielkości z ogromną ilością energii, dlatego najlepiej byłoby, gdyby sunia znalazła domek z ogrodem. Sunia jest bardzo przyjazna i kontaktowa :) Przed adopcją odrobaczę ją, odpchlę, zasczepię przeciw wściekliźnie oraz wysterylizuję ( to mamy już w planach na najbliższe dni ). Sunia obecnie przebywa w Darłowie, ale mozliwy jest transport do innych miast. Nie oddam suni na łańcuch ani do kojca ! Wymagam wizyty przed adopcyjnej oraz umowy adopcyjnej- chcę, żeby sunia miała jak najlepszy dom. Tel: 510 538 560 Mail: [email][email protected][/email] W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało się kontaktować. Napisałam nowy tekst. Paula, jak możesz to zrób coś innego jeszcze z tego tekstu, bo ja mam do napisania jeszcze jeden tekst o sunia dla dziewczyny z FB ktora zaoferowała się z pomocą w ogłaszaniu i ciężko mi będzie wymodzić dzisiaj jeszcze inną formę :oops: Nie ogłaszaj tylko suni na warmińsko-mazurskie i dolnośląskie, podkarpackie, śląskie, te z dołu, bo tam ciężko o transport a ona malutka nie jest :/
  12. dorobellla, Perły rana też była taka jakby ropiejąca, ale nie była to sucha skóra tylko takie żywe mięso bardziej, coś otwartego :( dawno nie widziałam Perły, ale rana zmniejszała się.
  13. Postaram się zaraz napisać nowy tekst dla suni. Ja ogłaszałam ją na: cafeanimal, przygarnij zwierzaka, gumtree, alegratka, morusek, tablica, pineska, eslupsk, oglaszamy24 i chyba OLX.
  14. No tak, nie pomyślałam, że to może być uczulenie na pchły ! Mam 150zł na sterylkę Perły, ale ani grosza wiecej na nią. :( Czy ktoś zasponsorowałby jej Fiprex ? Perła jest na FB, ale cisza :(
  15. [quote name='paula_t']Jestem, ale nie mam pomysłu:shake: Może ogłosić małą szukając już domku stałego, czasem na dramatyczne apele ludzie odpowiadają...?[/QUOTE] Tak jej kiedyś szukałam domu, ale wtedy nie było tego problemu ze skórą i umierania psów z tego gospodarstwa :( Nie chcę komuś zrobić tragedii w domu :(
  16. Dziewczyny, zaglądnijcie proszę do moich suczek :( - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239555-Per%C5%82a-przekochana-%C5%9Bliczna-niedu%C5%BCa-sunia-z-gospodarstwa-pilnie-szuka-DT-!?p=20393775#post20393775[/url] - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234829-Wyrzucone-psie-dziecko-w-niebezpiecze%C5%84stwie-B%C5%82agam-o-pomoc!-Dar%C5%82owo-okolice?p=19912646#post19912646[/url]
  17. No właśnie nie mam tam nikogo, dlatego założyłam wątek. :roll:
  18. Wraz z koleżanką odpowiadamy na ogłoszenia szczeniaków, kociaków z ofertą pomocy w sterylkach. Zgłosiła się do mnie kobieta z Chełma. To nie są jej suki, tylko sąsiadki. Są chyba dzikie. Jedna oszczeniła się właśnie u tej kobiety na podwórku i zajęli się szczeniakami. Byli ze sprawą u wójta, ale nic z tego chyba nie wyszło :/ Ale możliwe, że udałoby się załatwić darmowe lub tańsze zabiegi. Problem jest ze złapaniem. Czy znajdę kogoś z Chełma, Wierzchowin(y), tych okolic, kto pomógłby ? Z tą kobietą rozmawiałam telefonicznie, mam do niej namiary jak coś. Niedługo wiosna :(
  19. Sunia to bardzo energiczny pies, szukamy pilnie domku, który będzie potrafił ją wychować ! :(
×
×
  • Create New...