Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ale ilość ogłoszeń powalajaca. Trzeba przyznać.
  2. No proszę, Mgie Gorana-Ogryzka na Gordona przerobiła!:diabloti:
  3. Zależy z jakiego powodu mają problem w podjęciu decyzji... I co to za ludzie. Jak ja bym miała chociaż cień szansy, że mój pies nie rozniesie na strzępy jakiegokolwiek psa który się pojawi u nas w domu na dłużej i gdyby mój TZ nie był tak negatywnie nastawiony do wizji posiadania drugiego psa, to nawet bym się nie zastanawiała... No, ale rożne są powody.. Czasem finansowe, czasem ktoś kogoś musi przekonac.. Różnie to bywa.. Trzymam kciuki w kazdym razie i cały czas zaglądam!
  4. Trzymam kciuki za Panią i za Vertera! Może właśnie mają się spotkać?
  5. Nie ma za co, bardzo bym chciała, żeby ktoś zadzwonił, żeby Zbirek dostał szansę...
  6. Jasza

    Metamorfozy

    Brawa dla Pani, za piękne zdjecie, brawa dla Pana, za serce, no i brawa dla PSA, za to że jest i mimo tego co go spotkało i co przeszedł w życiu, ufa czlowiekowi i kocha go...
  7. Tekst jest fajnisty.:loveu: Imię Ogryzek też mi się podoba, ale fakt faktem, że krótsze, dwusylabowe, łatwiej się kojarzy psu i łatwiej go nauczyć że to o nim mowa. Imię przecież jest dla niego a nie dla ludzi..;) Mój futrzak ma na imie Reks ( TZ wymyślił, a ja się tak cieszyłam, że się zgodził, żeby maluch u nas został, że bez mrugnięcia okiem przystałam na to i nic już nawet nie proponowałam) ale ja do niego, lub o nim, mówię baaardzo różnie..Upsa, Reksiewisz, Myszka, Stary, Grubas (chociaż gruby nie jest :cool3:)...Pan Łapka, itd. Wiadomo... Więc może rzeczywiście niech będzie Goranem, a na wątku Ogryzkiem. To drugie imię ma swój urok, oj ma..
  8. Strasznie mi się Amida podoba, na tym ostatnim zdjęciu, którego wcześniej nie widziałam, ma coś w sobie takiego... Sama nie wiem... W sprawie Iskierki nikt nie dzwoni, tak, że na razie DT u Wiewiorki sie nie zwolni, no chyba, że nagle zadzwoni ktoś wspaniały i .... Oby. Życzę tego i Amidzie i Iskierce!
  9. Zaglądamy i lecimy dalej, jakoś dzisiaj wszędzie smutno...
  10. Ja już sama nie wiem. Smycz wysłałam. Dzisiaj ukazało się ogłoszenie Iskierki w DzZ i nic. Nikt nie dzwoni i jestem podłamana... Mamanabank, jeżeli się zgodzisz, to zaczekajmy do końca bazarku i wtedy postanowimy, ok?
  11. Podniesiemy zbirka. Ogloszenie w DzZ sie ukazało, szkoda tylko, że, jak widać, bez echa..
  12. Wiosna napisala na wątku Zumiego: [B]Kontakt do mnie: 500 16 25 35, 506 935 278, [/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL] [URL="http://www.3rd-pole.com/e-shop/"][COLOR=#000000]Zapraszam do naszego splepu internetowego - smycze, obroże, szelki i wiele więcej :razz:[/COLOR][/URL] [SIZE=5]W hoteliku jest jedno wolne miejsce ze szkoleniem.[/SIZE] [SIZE=5][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=2]Może tam by Rumek pojechał?[/SIZE] [/SIZE]
  13. Olusiu kochany, nie wiem co napisać... Ja już Cię widziałam na kanapie, na podusi... W swoim własnym, najlepszym domu... Nie udało się... Śij spokojnie.
  14. Zaglądamy....:loveu:
  15. Jasza

    Metamorfozy

    I podusie pod kolor futerka! Miodzio!!:loveu:
  16. Ściskamy co się da...:p
  17. Dodałam Iskierkę na: e-zwierzak katowiczak.pl nasipupile.pl pupil.fr.pl ogloszenia.wp.pl olx.pl pineska neeon.pl dwukropek.pl kupsprzedaj nalepka 1001ogloszeń ćwirek sprzeda[B][U]sz[/U][/B].pl
  18. Iskierka była w schronisku od 2006 roku, więc to nie Figa..:shake: Życzę Ci, żebyście się jeszcze odnalazły...
  19. Witamy serdecznie!!!:bye: Fajnie, że jesteś!
×
×
  • Create New...