[quote name='ponka1'][b]zatem czemu nie ma odpowiedzi na post osy która na stronie 5-tej zaoferowała (nie jeden raz) pomoc dla pekińczyków? W fundacji kasi strzeleckiej która jest miłosniczką pekińczyków: Leczenie weterynaryjne, potem sterylizacja/kastracja i adopcja?[/b]
[b]jest wyraźnie napisane, że jest w stanie je przyjąc/pomóc im. Te pekiny które ma pod swoją opieką, stale poszczeg.są aktualizowane na stronie oraz nowe info na wątkach.[/b]
[b]cyt.:[/b]
[size=4][font=georgia]"witam serdecznie[/font][/size]
[size=4][font=georgia]funadacja azylu "koci świat" deklaruje dom tymczasowy dla pekińczyków.[/font][/size]
[size=4][font=georgia]jesteśmy w stanie zapewnić im fachową opiekę,sfinansować ich leczenie i sterylizację/kastrację a potem szukać domów stałych.[/font][/size]
[size=4][font=georgia]jedynym problemem byłoby przywiezienie tych psów do warszawy jeśli są daleko.[/font][/size]
[size=4][font=georgia]prosimy o info. W tej sprawie.[/font][/size]
[size=4][font=georgia]telefon do szefowej fundacji katarzyny strzeleckiej -[b][color=blue]603651833[/color][/b][/font][/size]
[size=4][font=georgia]pozdrawiam[/font][/size] "[/quote]
skopiuję, bo ważne....