Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. :placz::placz: co wątek to gorzej...
  2. Wpłaciłam dzisiaj, z opóźnieniem :oops: 47.50 PLN dla Bianki. Miało być 50 PLN ale jak juz byłam na poczcie to się okazało, że zapomniałam o opłacie i już zostało z tych pięćdziesięciu uszczknięte...:oops:
  3. Jestem i ja. Dobrze, że sunia trafiła na ludzi którzy choć trochę ją przetrzymają.... Jeżeli mają dom, to może rzeczywiście daliby jej szansę.. Jej i westowi... Może kojec chociaż, na tymczas? A my w tym czasie będziemy szukać? Sunia jest młoda i piękna.. Mam nadzieję, że ją ktoś wypatrzy!
  4. No proszę, ja sobie bannerek do podpisu władowałam i miękko mi się na sercu zrobiło, a tu czytam, że maluszek dzisiaj jedzie do domu!! A mówią, że piątek 13, to niedobry dzień jest! A właśnie że dobry jest!:loveu::loveu:
  5. To ode mnie też Esterka uściskajcie!:lol::lol::lol:
  6. Na razie zrobiłam Veronce Alegratke i Gumtree..
  7. No to widzę wszystko na najlepszej drodze do zakończenia: "I żyli długo i szczęśliwie!".:loveu:
  8. Odnowiłam Fizi Alegratkę i Gumtree.
  9. Też prawda... Boże, jak ja patrzę na te wszystkie nieszczęścia psie... Jak ja kocham swojego psa!
  10. Przepraszam, że dotarłam tak późno. Veronka taka piękna jak jej imię! Napiszę jakiś tekst i zrobię jej też ogłoszenia! Jest cudowna!
  11. A może tym odważnym osobom ( szkoda, że [B]tylko[/B] dwie, ale ważne że choć [B]dwie[/B]!) wysłać takie duże zdjęcie Lili uśmiechniętej, z podziękowaniem, że ich postawa może małej życie uratowała i ...no coś takiego mi przyszło do głowy....:oops:
  12. Zaokrągliła się , ale ciągle jest u Misieek i szuka domu.... No i uszko ma takie jak było...
  13. Mam do niej slabość.. I te uszko...:shake:
  14. Jest u Misieek Veronka.. Wyrzucona na stare lata.... Słodka...i ma niewielkie szanse na dom... [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/werona/weronaprzed1[/IMG] Ona nie jest malutka tylko średnia...ale może....
  15. Piękne!!!:loveu: Te rozpłaszczone też!!!:loveu: I u Ciebie Biafro tam jest naprawdę wspaniale, tak filmowo!!! Nastrojowo! No to teraz nowe ogłoszenia!!!
  16. Jak tam zdrówko, Babetko?
  17. Ok. Trudno. Olusiu - musisz jeszcze poczekać!:roll:
  18. Mam numer do Iwony. PW na Twojej skrzynce, Ola la.
  19. Uściski dla Grubci!:loveu: Dzisiaj wplacam pieniążki dla Dagusi!
  20. Trzymamy! Trzymamy!
  21. A jakby nie Olo, Javenko, to może Veronka? Jest już starszą niedużą suczką. Ktoś ją wyrzucił na starość. Przebywa u Misieek. ( Angela by ja na pewno przywiozla do nich) W Bukownie koło Krakowa. Ma małe szanse na adopcję...:-( Ale decyzja Twoja. [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/werona/werona2[/IMG]
  22. A ta Pani mieszka sama? W bloku? Będzie z nim sama wychodziła? Córka mieszka blisko?
  23. No to możemy startować z ogłoszeniami!
×
×
  • Create New...