Ostatnie 200 PLN powędruje tak jak zaproponowałam na początku, dla suni - imienniczki Duni:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216341-Suczka-zostanie-bestialsko-zamordowana.-DUNIA-już-w-DT[/URL].
Haniu, masz PW.
Czekałam na konto Toyoty.
Kamila albo Kinga - bardzo nam miło i witamy na wątku i na Dogomanii.:loveu::loveu:
Szagi - szczęściarzu- z zakołtunionego stworka, przez narożnik, wprost do kochających ludzi...:-)
Aniu - jak długa przerwa? ;-)
Dopytam o to.
Choć faktycznie z relacji wynika, ze Marley nie ma zamiaru poznawać życia na własną łapę.
Pilnuje się i trzyma blisko, słucha, nie zaczepia innych psów, kotów i oczywiście nie jest tak, że chodzi bez smyczy caly czas.
Pozdrawiamy Bajkę-Majke i "całe Załęże" :-)
Jak tam?
Jak pierwsza noc w nowym domu?
Nutusiu - a u Ciebie sunia spod białoruskiej granicy jak się domyślam?
Jolu, dziękujemy za zdjęcia!
Wyglada na nich na całkiem dużego psa ;-)
A przecież to maluszka.
Ale juz ladnie przytyła i widać, że tak już się nie boi!
Jutro zrobię znowu kilka ogłoszeń, dodam nowe zdjęcia.
Ile mała waży??
Reakcje takie jak ludzi w sklepie już mnie nie dziwią, choć zawsze bolą...
Co do ogloszenia - oby nagroda nie zwabiła cwaniaków, którzy będą chcieli zarobić.:shake:
Trzymam kciuki, żeby podziałało.
Wpadam tylko w biegu do małej Duni...
Toyota, przy tylu psach to ja się i tak dziwię jak dajesz radę....
Tak łatwo jest skrzywdzić psa...a ile energii, czasu i wysilku potrzeba żeby to "wyprostowac"....