Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ale ma oczy....:-( A co do podróży... może poszukam na transportowym? Jakie to miejscowości?
  2. Dziękuję bardzo serdecznie!
  3. [quote name='Figu']a dzisiaj też widzę :)[/QUOTE] No to uff :-):loveu:
  4. Dam Lunie odetchnąć ;-) I Bajce... Ale za jakiś czas się wproszę oczywiście :-)
  5. Ostatnie 200 PLN powędruje tak jak zaproponowałam na początku, dla suni - imienniczki Duni: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216341-Suczka-zostanie-bestialsko-zamordowana.-DUNIA-już-w-DT[/URL]. Haniu, masz PW. Czekałam na konto Toyoty.
  6. Nie wiem dlaczego..... Dzisiaj sprawdzam i widzę.:roll::roll:
  7. Jaki tam potffór ;-) Kruszyneczka :-)
  8. Toyota, dotarły pieniądze? Jak Dunia? U Malagos, czy nadal u Ciebie?
  9. Trzymam kciuki żeby ktoś się zdecydował powiedzieć prawdę i żeby wszystko wyszło na jaw.
  10. Kamila albo Kinga - bardzo nam miło i witamy na wątku i na Dogomanii.:loveu::loveu: Szagi - szczęściarzu- z zakołtunionego stworka, przez narożnik, wprost do kochających ludzi...:-) Aniu - jak długa przerwa? ;-)
  11. Cisza u malutkiej... Heniu - jak tam?
  12. To czekamy na relację ze spotkania z córeńką. Jak się cudnie dogadają z Szagim, to chyba przesądzone? ;-)
  13. Dopytam o to. Choć faktycznie z relacji wynika, ze Marley nie ma zamiaru poznawać życia na własną łapę. Pilnuje się i trzyma blisko, słucha, nie zaczepia innych psów, kotów i oczywiście nie jest tak, że chodzi bez smyczy caly czas.
  14. Pozdrawiamy Bajkę-Majke i "całe Załęże" :-) Jak tam? Jak pierwsza noc w nowym domu? Nutusiu - a u Ciebie sunia spod białoruskiej granicy jak się domyślam?
  15. Zdrówka dla chorych :-) Mała jest niesamowita!
  16. Aż zglodniałam ;-)
  17. Jolu, dziękujemy za zdjęcia! Wyglada na nich na całkiem dużego psa ;-) A przecież to maluszka. Ale juz ladnie przytyła i widać, że tak już się nie boi! Jutro zrobię znowu kilka ogłoszeń, dodam nowe zdjęcia. Ile mała waży??
  18. A jak Szagi zareagował na Panią? Decyzja zapadła?
  19. Reakcje takie jak ludzi w sklepie już mnie nie dziwią, choć zawsze bolą... Co do ogloszenia - oby nagroda nie zwabiła cwaniaków, którzy będą chcieli zarobić.:shake: Trzymam kciuki, żeby podziałało.
  20. Bajeczko -wszystkiego dobrego w nowym domu! :-) A na nowy wątek juz czekam....Nutusiu - wspaniala jesteś!
  21. Wpadam tylko w biegu do małej Duni... Toyota, przy tylu psach to ja się i tak dziwię jak dajesz radę.... Tak łatwo jest skrzywdzić psa...a ile energii, czasu i wysilku potrzeba żeby to "wyprostowac"....
  22. Jest śpiochem, jak zresztą widać. :-) Zostaje też już troszkę sam w domu - na początku trochę popłakuje, ale potem się uspokaja i...idzie spać ;-)
  23. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c03f37b32a806736.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1191/c03f37b32a806736gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/828f2fe2df1971ab.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1192/828f2fe2df1971abgen.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...