Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. FB uaktualniony. Pomóżcie rozsyłać proszę. Justyno - jeżeli możesz - wklej link do FB do pierwszego postu.
  2. Ale wieści. [B]Isadora[/B] - Szira ma wydarzenie na fb. [URL]http://www.facebook.com/#!/events/205961749482051/[/URL] [B]Ellig[/B] - dziękuję za wklejanie informacji na bieżąco. Zaraz dopiszę do wydarzenia konto i zmienię tytuł. Transport - [B]FIGU[/B] na pewno pomoże!
  3. Obróżka i szeleczki wysłane pocztą. :-)
  4. Lilko - mój Reksio dwa miesiące zalatwiał się TYLKO w domu - tak się bał wszystkiego na zewnątrz. Potem, jak się przelamał - poszło z gorki. jesteś cudowną, wspaniałą osobą - i dasz radę! Jeżeli potrzeba - mam szampon HEXODERM, nowy, nawet nie zaczęty, mogę Ci wyslać, tylko powiedz. Pieniadze też wyślę oczywiście. Uściski dla Gajenki - jest cudna. Koska - ukłony!!!
  5. Gaja podbija świat :-) Z zębami czy bez - piękna jest !
  6. Jedzie po nowe życie, królewna...jakoś tak...się wzruszyłam. KOSKA - jedźcie szczęśliwie!
  7. Dziękujemy! [INDENT][B][U][COLOR=red]Podsumowanie.[/COLOR][/U][/B] Deklaracje wpłat: [B]Kajak [/B]- coś. [B]Amiga [/B]- coś. [B]Farmerka63[/B] - 30 PLN - stała! [B]Andegawenka[/B] - 30 PLN [B]Satrina[/B] - coś [B]Yolanovi [/B]- 30 PLN - po wypłacie. [B]Ania Shirley[/B] - coś [B]Agucha007[/B] - 20 PLN - stała. ................................ [B]Jola_li[/B] - wsparcie z Kundelkowej Skarbonki [B]Nilsson[/B] - ubranko i legowisko. [B]Selenga[/B] - Allegro cegiełkowe - potrzebne dodatkowe zdjęcia. [B]Funia[/B] - tabletki Scanomune. [B]daga31081980[/B] -bazarek. ( plus fanty [B]Masza44[/B]). [B]Agnes Jot[/B] - bazarek [/INDENT]
  8. Aaaa, myślałam, że do Ciebie dojeżdżają... Ja jestem geograficzna noga.
  9. [quote name='Panca']czy cos sie ruszylo w sprawie suni?[/QUOTE] Nic nie wiem..:-( Justyna pewnie będzie wieczorem, to napisze...wklei zdjęcia.
  10. Dzielna dziewczyna!!! Lilka - ogarniaj malutką i pisz jak tam!
  11. Wcale nie taka babcia ;-) jak się okazuje...
  12. [quote name='daga31081980']cioteczko czy jakaś fundacja użyczy nam konta?[/QUOTE] Dziewczyny, ja tylko porządkuję wątek pod nieobecność [B]Justyny_wolontariat.[/B] Tak jak napisała - możemy zbierać na konto TOZ - Justyna ma wgląd w faktury i raz w tygodniu robiłaby aktualizację. Jeżeli nie na konto TOZ - to potrzebny jest skarbnik.
  13. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][B][U][COLOR=red]Podsumowanie.[/COLOR][/U][/B] Deklaracje wpłat: [B]Kajak [/B]- coś. [B]Amiga [/B]- coś. [B]Farmerka63[/B] - 30 PLN - stała! [B]Andegawenka[/B] - 30 PLN [B]Satrina[/B] - coś [B]Yolanovi [/B]- 30 PLN - po wypłacie. :smile: [B]Ania Shirley[/B] - coś [B]Jola_li[/B] - wsparcie z Kundelkowej Skarbonki :smile: [B]Nilsson[/B] - ubranko i legowisko. [B]Selenga[/B] - Allegro cegiełkowe - potrzebne dodatkowe zdjęcia. [B]Funia[/B] - tabletki Scanomune. [B]daga31081980[/B] -bazarek. ( plus fanty [B]Masza44[/B]). [B]Agnes Jot[/B] - bazarek [/INDENT]
  14. Satrina - dziękujemy, na razie nie ma nawet konta...:-(
  15. Myślę, że trzeba zacząć zbierać pieniądze i równolegle szukać DT. DT się latwiej zdecyduje kiedy będzie wiadomo, że nie zosatnie sam z kosztami i leczeniem. Będzie zaplecze finansowe i to jest ważne. I super, że TOZ "Fauna" pomoże. Ja mogę tylko rozsyłać....
  16. Do Slaya lepiej dzwonić, niż pisać. Nie iwem czy często zagląda na Dogo. Numer podałam Edek.
  17. Zakopuje się w liściach - a co dopiero będzie, jak spadnie śnieg ;-)
  18. Trzy muszkieterki - Lilka, Wieso i Koska - brawa dla Was dziewczyny! Dla Gajeczki - szczęśliwej podroży!
  19. [quote name='farmerka63']Jeśli dobrze zrozumiałam Justynę - ewentualny DT musiałby wystawiać faktury za swoje usługi - inaczej TOZ nie może przelać pieniędzy, ale proszę mnie sprostować , jeśli się mylę.[/QUOTE] DT musiałby zbierać rachunki i faktury za leczenie suni i leki. Problem pojawiłby się w przypadku płatnego DT. Ja cały czas mam nadzieję na bezpłatny DT dla Sziry. Koszty leczenia i tak bedą ogromne... W takim przypadku moglibyśmy zbierać na konto TOZ...
  20. [B]Justyna[/B], mam pytanie na FB - czy gdyby znalazł się DT - to Fauna pomoże w kosztach leczenia małej? jak myślisz?
×
×
  • Create New...