-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Lilko - mój Reksio dwa miesiące zalatwiał się TYLKO w domu - tak się bał wszystkiego na zewnątrz. Potem, jak się przelamał - poszło z gorki. jesteś cudowną, wspaniałą osobą - i dasz radę! Jeżeli potrzeba - mam szampon HEXODERM, nowy, nawet nie zaczęty, mogę Ci wyslać, tylko powiedz. Pieniadze też wyślę oczywiście. Uściski dla Gajenki - jest cudna. Koska - ukłony!!!
-
Gaja podbija świat :-) Z zębami czy bez - piękna jest !
-
Jedzie po nowe życie, królewna...jakoś tak...się wzruszyłam. KOSKA - jedźcie szczęśliwie!
-
Dziękujemy! [INDENT][B][U][COLOR=red]Podsumowanie.[/COLOR][/U][/B] Deklaracje wpłat: [B]Kajak [/B]- coś. [B]Amiga [/B]- coś. [B]Farmerka63[/B] - 30 PLN - stała! [B]Andegawenka[/B] - 30 PLN [B]Satrina[/B] - coś [B]Yolanovi [/B]- 30 PLN - po wypłacie. [B]Ania Shirley[/B] - coś [B]Agucha007[/B] - 20 PLN - stała. ................................ [B]Jola_li[/B] - wsparcie z Kundelkowej Skarbonki [B]Nilsson[/B] - ubranko i legowisko. [B]Selenga[/B] - Allegro cegiełkowe - potrzebne dodatkowe zdjęcia. [B]Funia[/B] - tabletki Scanomune. [B]daga31081980[/B] -bazarek. ( plus fanty [B]Masza44[/B]). [B]Agnes Jot[/B] - bazarek [/INDENT]
-
Aaaa, myślałam, że do Ciebie dojeżdżają... Ja jestem geograficzna noga.
-
Porzucili mnie na parkingu i już nie wrócili! - pomożesz mi przetrwać?
Jasza replied to Figanna's topic in Już w nowym domu
A środa już jutro. -
Dzielna dziewczyna!!! Lilka - ogarniaj malutką i pisz jak tam!
-
Wcale nie taka babcia ;-) jak się okazuje...
-
[quote name='daga31081980']cioteczko czy jakaś fundacja użyczy nam konta?[/QUOTE] Dziewczyny, ja tylko porządkuję wątek pod nieobecność [B]Justyny_wolontariat.[/B] Tak jak napisała - możemy zbierać na konto TOZ - Justyna ma wgląd w faktury i raz w tygodniu robiłaby aktualizację. Jeżeli nie na konto TOZ - to potrzebny jest skarbnik.
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dobrze. :-) -
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][B][U][COLOR=red]Podsumowanie.[/COLOR][/U][/B] Deklaracje wpłat: [B]Kajak [/B]- coś. [B]Amiga [/B]- coś. [B]Farmerka63[/B] - 30 PLN - stała! [B]Andegawenka[/B] - 30 PLN [B]Satrina[/B] - coś [B]Yolanovi [/B]- 30 PLN - po wypłacie. :smile: [B]Ania Shirley[/B] - coś [B]Jola_li[/B] - wsparcie z Kundelkowej Skarbonki :smile: [B]Nilsson[/B] - ubranko i legowisko. [B]Selenga[/B] - Allegro cegiełkowe - potrzebne dodatkowe zdjęcia. [B]Funia[/B] - tabletki Scanomune. [B]daga31081980[/B] -bazarek. ( plus fanty [B]Masza44[/B]). [B]Agnes Jot[/B] - bazarek [/INDENT]
-
Trzy muszkieterki - Lilka, Wieso i Koska - brawa dla Was dziewczyny! Dla Gajeczki - szczęśliwej podroży!
-
[quote name='farmerka63']Jeśli dobrze zrozumiałam Justynę - ewentualny DT musiałby wystawiać faktury za swoje usługi - inaczej TOZ nie może przelać pieniędzy, ale proszę mnie sprostować , jeśli się mylę.[/QUOTE] DT musiałby zbierać rachunki i faktury za leczenie suni i leki. Problem pojawiłby się w przypadku płatnego DT. Ja cały czas mam nadzieję na bezpłatny DT dla Sziry. Koszty leczenia i tak bedą ogromne... W takim przypadku moglibyśmy zbierać na konto TOZ...