Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Szczęściarz jedzie jutro, tak? Szerokiej drogi :loveu:
  2. Wozek - rzecz konieczna, ale rehabilitacja - chyba w sytuacji Franki - też, jak najbardziej..
  3. Morderstwo doskonałe. ;-) Maciaszku, szepnij im dzień wcześniej parę słów - może zrozumieją i się wyniosą bezkrwawo...
  4. Albo uchyl worek, napryskaj do środka jakiegoś muchozolu i zawiąż. Się w tej atmosferze powinny ukatrupić.
  5. Cztery akwarelki dla Biszkopta. Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236277-Akwarelki-Remiz-pliszka-gęsi-i-zagubiony-piesek-do-4-grudnia-do-20-00[/URL] A nawet pięć.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3b6139d9a03d19c7.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/508/3b6139d9a03d19c7gen.jpg[/IMG][/URL]
  6. Bazarek dla Biszkopta: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236277-Akwarelki-Remiz-pliszka-gęsi-i-zagubiony-piesek-do-4-grudnia-do-20-00[/URL]
  7. GENIALNE!!!! :kciuki::kciuki:
  8. Dziękujemy.:loveu: Byliśmy dzisiaj na dłuuuugim spacerze. Zawędrowalismy - jak dawno nie - na kopalnię i hen do Rudy Śląskiej, pod gotycki kościół. O ile w październiku było liściasto i szeleszcząco - teraz jest gałęziasto i pachnie ziemią. Wędrowaliśmy po glinie, piasku, patykach, ziemi, liściach, mchu, kałużach, żwirze, trawie zielonej i trawie suchej. Złapalismy dużo słonca w najlepszych godzinach. Ogony vel tobołki znalazły zajęczą toaletę pod drzewem. Podbrzózkowa ziemia usiana byla kulistymi, siankowymi bobkami, bez koloru i zapachu, misternie wyplecionymi przez zajęcze brzuchy. Zajrzelismy do ptasiej stołówki i zamaskowanej chatki ornitologa płosząc przy okazji i całkiem niechcąco całą zgraję malutkich ptaszków. Włosy zrudziały mi od słońca, tym samym coraz bardziej wyraźny jest podział w naszym domu - na rudych ( ja i Reksio) oraz czarnych ( Damian i Misiowa). Dwie niezwalczające się frakcje nazywane są też : Grubasy i Chudziasy :p Zdjęcia jutro :-)
  9. Zapisuję Biszkopta. Zrobię bazarek w niedzielę,albo wpłacę grosik dla kudłacza. Muszę się policzyć :oops: Piękny jest!
  10. Wczoraj cały dzień nuciłam "Żagle tuz nad ziemią".:p Od piosenek Martyny Jakubowicz jestem uzależniona. Znaleźli się. :loveu:
  11. Nie wiem co napisać...byłam spokojna i nigdy bym nie przypuszczała, że coś takiego może się stać....tak mi przykro. Sabina, Feliksik - trzymajcie się.
  12. [quote name='maciaszek']No to już jest przesada! Komu naklupać za zrobienie z Misi dzika? :mad: ;)[/QUOTE] Ech, młodzież...po prostu młodzież lasem idąca...:sg168::sg168::sg168:
  13. Zaglądam....
  14. Coś jak dozorczyni. A "ficywertka" się mówi często gęsto u nas. "U nas" czyli na Śląsku.:p
  15. Jakby co, to daj znać.
  16. Przyszłam z wątku Metamorfozy zobaczyć kolejnego szczęśliwego psa :loveu:
  17. Soboz - mam piękny,gruby polarowy szlafrok. Niebieski. Nowy. Jeżeli przydałby się na ubranka -mogę wysłać.
  18. To koło się zamyka ;-) Wysępianie i [B]wypracowywanie[/B] znowu zasługuje na zapłatę :diabloti: Jaki to wysiłek dla psa! (Patrz gaże aktorskie..)
  19. Teza: Miśka jest gruba. Fakt: Wczoraj na spacerze została pomylona z [B]dzikiem[/B].. Okoliczności łagodzące: Wcześnie zapadający zmierzch. Wnioski: Takie jak zwykle :diabloti:
  20. Maleńtas... Jak się porusza po mieszkaniu? Jak się dogaduje z innymi psami? Nie nosi już pampersa?
  21. Za to nadzorowanie, to może liczyć na godziwy zarobek???:diabloti:
  22. Miała szczęście w nieszczęściu, że trafiła do Sabiny.
  23. Patmol, chcąc nie chcąc - głowa do Kaczawy! :diabloti:
  24. Pamiętacie Kukułkę, córkę grabarza? [URL]http://www.digart.pl/zoom/7184698/Kukulka_Corka_grabarza.html[/URL] Nadal żyje... [IMG]http://images43.fotosik.pl/1637/6071fa5910f5273d.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...