Jump to content
Dogomania

lika1771

Members
  • Posts

    11199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lika1771

  1. Klaus jesli mozesz przetrzymaj ja szkoda suni jezeli ds nie wypali to bedziemy szikac dt ja zapłace wiec deklaracji nie trzeba zbierac
  2. Kochana sunia czekamy na super domek
  3. Hesia czy mozesz poprosic o ogłoszenia dla tego psiaczka ja oczywiscie zapłace proszeinaczej czeka Go schron [url]http://www.dogomania.pl/threads/184855-Opole-pomocy!Trafi-do-schroniska-wyrzucony-z-pociągu[/url]! zobacz jaki sliczny szkoda psiuni
  4. Sliczny psiunio napewno szybko domek znajdzie
  5. Tym razem musi sie udac trzymam kciuki:lol:
  6. Hesia dajemy im szane oczywiscie:eviltong:
  7. Trzeba ogłoszenia nowe zdjecia inaczej sie nie da w Słupsku dt brak moze by sie znalazło w innym miescie ale znowu kasy nie ma:shake: kołko sie zamyka
  8. Cały czas czekamy na wiadomosc jak sie ma chłopak
  9. [quote name='IVV']kurcze ja tez:( hallloooooooo!!!!! czy mala jest w schronie?[/QUOTE] Co z mała wszystko ok
  10. Poszukam kto robi ogłoszenia sprobujemy moze sie uda
  11. Super ze juz po suniu wracaj szybko do zdrowia kochany wet
  12. tylko nie mówcie mi , że jestem gruba !! :lol:
  13. Tez o tym myslałam ze w gazecie mozna umiescic
  14. Cioteczki dobra wiadomosc Baby prawie zdrowa wyniki super :lol: sunia ma guzy na listwie mlecznej czeka ja operacja i przy okazji sterylka guzy nie sa duze wet jest dobrej mysli nie powinno byc zadnych komplikacji.teraz zbieram na operacje,trzeba troche poczekac bo sunia ma cieczke.Droga do weta to koszmar wziełam ja na smycz i cała prawie droge niosłam za chiny nie chciała isc,wyrywała sie ,a mało nie wazy bo 7,85 grubasek
×
×
  • Create New...