Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Dokładnie, ryjówka jedna :diabloti:
  2. A czy oni nie mogą przyjechać? I jeśli wszystko będzie ok, wrócić już z Fibi? To chyba wygodniej, niż szukać najpierw kogoś na wizytę, a potem transportu dla małej.
  3. No to dawaj! I specjalnie dla Gamety podłóż jakąś mroczną muzykę z horroru :diabloti:
  4. To przyjeżdżaj po potworkę, zawiążemy jej specjalnie czerwoną kokardkę przy obróżce, i do widzenia :loveu:
  5. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Kupie-obronnego-psa-W0QQAdIdZ170744806[/url] ogłoszenie z gumtree: "Kupię obronnego psa rasy: amstaf,pitbull lablador lub innej rasy" :D
  6. .......................... [url="http://www.dogomania.pl/threads/175433-7-msc-suczka-A-pi-na-dworze-Szukamy-chociaA-tymczasu-Ostrowiec-A-w"][IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/banerek1.jpg[/IMG][/url]
  7. banerek w prezencie :loveu: [url="http://www.dogomania.pl/threads/175535-Ostrowiec-2-kolejne-2-msc-szczeniaki-szukajAE-domu?p=13685309#post13685309"][IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/banerek2.jpg[/IMG][/url]
  8. A może ma przeziębiony pęcherz? Mogą też być inne, fizjologiczne przyczyny, nie znam się jakoś super, ale może warto przy okazji weta spytac.
  9. Cudne foty! dziewczynki grzeczne? :diabloti:
  10. Ja może nieco rozjaśnię atmosferę informacją, że dwa szczeniaki z Leśnej Jani które odłowiono i odwieziono do przytuliska Dąbrówka znalazły już nowe domy :)
  11. A Agnes, którą Gameta chce tak szybko wysyłać na swoje, to kawał cholery :diabloti: ślicza, miła, miziu-miziu, a jak ją wzięłyśmy na wybieg, to potem 4 osoby ją pół godziny łapały ;) chyba jutro się nie przejadę do Dąbrówki, bo leżę przeziębiona w łóżku, no chyba że nastąpi jakieś cudowne ozdrowienie.
  12. Miecia jeszcze miesiąc musi spędzić w klatce, z uwagi na konieczność ograniczenia ruchów :(
  13. Przyszli właściciele odwiedzali już ją w schronisku, więc wiedzą jak wygląda i jak się zachowuje :) Co prawda nie było mnie przy tym, ale mam zaufanie do osób które z nimi rozmawiały.
  14. Coś cicho o Walusiu, jak on się czuje? Jest szansa na jakieś fotki? buziaki dla Walentego :loveu:
  15. No tak, ja po raz kolejny widzę że mam już skrzywienie po częstym przebywaniu w Dąbrówce - u nas na szczęście jest zupełnie inaczej, i przez to czasami zapominam że to pozytywny schroniskowy wyjątek a nie norma :p (zapraszam na dąbrówkowy wątek w odwiedziny :loveu: http://www.dogomania.pl/threads/174732-Dobrze-A-e-jest-dobrze-DAE-brA-wkow*****-zapraszajAE ) a za Mojo niezmiennie trzymam kciuki aby udało wam się go wyciągnąć... chociaż przeczytałam przed chwilą ostatnie kilkanaście stron wątku Freda i Bacy, i widzę że nie jest za dobrze z kaukazami pod względem finansowym:-(
  16. Dlaczego opiekun psów wydało go na spacer jakiejś nieznającej psa osobie, skoro wiadomo jakie były z nim problemy? Fajnie że Mojo na chwilę wyszedł z budy, ale jeśli każdy będzie go mógł brać sobie na spacer i dojdzie do jakiegoś wypadku, to nawet nasze deklaracje mogą go nie uratować. Jakiś zastój w tych deklaracjach... :( na początku szybko się posypały i tyle już się udało uzbierać, a teraz Mojo stoi w miejscu...
  17. może być mieszanka norwicha, norfolka i australijskiego ;) chociaż dla mnie bardziej te dwa pierwsze niż australijski. Doniś potrzebuje super domku, gdzie... nauczą go chodzić na smyczy :P
  18. To może lepiej zamiast hopać, skontaktować się z właścicielką i ustalić, jaka jest sytuacja na chwilę obecną, może coś się zmieniło?
  19. a my mamy w Dąbrówce 4 przerażone ludźmi szczeniaki [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/174041-KlAE-ska-urodzaju-juA-30-szczeniakA-w-w-schronisku?p=13688380#post13688380[/IMG][IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/sznaucerki/sznaucerki5.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/sznaucerki/sznaucerki1.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/sznaucerki/sznaucerki17d.jpg[/IMG] niestety nie są wesołymi, przebojowymi i ciekawymi świata szczeniakami, kiepski miały start w życiu. ale możemy to zmienić! więcej zdjęć tutaj: (to ogólny wątek wszystkich szczeniaków z Dąbrówki) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174041-KlAE-ska-urodzaju-juA-30-szczeniakA-w-w-schronisku/page9[/URL] czarno widzę ich adopcję "na bieżąco", ludzie którzy przyjeżdżają po szczeniaka oczekują wdzięcznego, rozmerdanego pieska - i takie szczeniaki błyskawicznie znajdują domu. A kto weźmie takiego czarnego wypłosza, który na widok człowieka, zamiast się wdzięczyć, ucieka do budy?
  20. No tak, dzisiaj pierwszy dzień śniegowy na Pomorzu, więc dla nich to gratka ;)
  21. No i wreszcie będzie miała :) Ty popatrz: Thalia pójdzie, Kacper i Kaja, Playboy też... w końcu mniej onków!
  22. Co się dziwisz? :D Przecież Natalia nam dzisiaj mówiła. I na jej boksie wisi wielka kartka z napisem. Kurczę. A może Ty wtedy byłaś na spacerze? Bo na pewno byłam ja, Aśka i Natalija. Ale wydawało mi się że też słyszałaś?!
  23. Za co Atkaaa ma bana?!
  24. jej, SUPER! teraz to na bank musi znaleźć dom i już! Atkaaaa, Ty go nie chcesz? :diabloti:
×
×
  • Create New...