Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. [quote]Ten jest z aldazów. Ale tamten co siedział naprzeciwko domku siedzi teraz z Gapą, czy inną Gapopodobną, czyli też jest teraz na aldazach.[/quote]Kombinuję i kombinuję, i dalej nie wiem o co chodzi :evil_lol: Ten naprzeciwko domku siedzi na aldazach z Gapopodobną. Ok, ale z którą. W którym rzędzie, tam gdzie Boston czy tam gdzie Dianka, czy tam gdzie Playboy? O matko, już nic nie wiem :roll::lol: I z którą suką, jak wygląda?
  2. A myślisz że Patrycja odpuści i nie zrobi im wizyty poadopcyjnej? Zapomnij :diabloti:
  3. Tak, oba psy są już ciachnięte. Natalia na pewno dobrze sprawdzi i na łańcuch ani w złe warunki ich nie da.
  4. Ale to taki wiejski wieśniak, czy miastowy który wyniósł się na wieś?
  5. Fester fajnie brzmi :) Marzena, ten rudy jest z aldazów czy z tych starych boksów naprzeciwko domku ze szczeniakami? Bo nie jestem pewna który to.
  6. O takich wiadomościach zapomniałaś? Bierze je razem? Dokąd? Po co i na co? :D
  7. Aaa, dlaczego akurat jak mnie nie było, wzięłaś tego owczara? :diabloti: fajny jest?
  8. Fajnie jeśli "komuś będzie zależało na piesku" bardziej niż Tobie, a to chyba nietrudne. Powiedz, co będzie jeśli za miesiąc czy dwa on dalej nie znajdzie domu?
  9. Wątpię żeby ktokolwiek sensowny potraktował poważnie ogłoszenie, w którym jedynym kontaktem będzie nr gg. Jeśli chcesz żeby ktoś wypatrzył Twojego psa, musisz umożliwić mu następny krok. Podaj nr tel. i maila, telefon to podstawa, wielu ludziom nie chce się pisać.
  10. Ja od Brązowej słyszałam przez telefon że pan Milkiego wziął! Na pewno przyjechał i pieska odebrał. Mam nadzieję że szczęśliwie dotarli do domu :)
  11. strrrrrrrrasznie morderczy i okropny pies! :loveu:
  12. Pojechała dziś! Więcej napisze pewnie Fiks bo to ona była w Dąbrówce kiedy po nią przyjechali.
  13. Własnie się dowiedziałam, że wczorajszą noc Bambo spędził już w cieple nowego domku! :) :) :)
  14. Kurczę, żeby tylko to przetrzymał. Znowu się o niego martwię, a myślałam że już wszystko będzie dobrze.
  15. widzę że ostatnio wszystkie psiaki miały zimowe sesje :loveu: czy ktoś mógłby zrobić wizytę w Katowicach dla mojego kochanego Trollika?
  16. Potrzebna pilnie [B]wizyta przedadopcyjna [/B]w Katowicach! Chodzi o Trolla, asta z Dąbrówki który od 2 miesięcy jest w Bogatyni. [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/ZmianarozmiaruIMG_0368.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/172501-Troll-nowe-A-ycie-w-Bogatyni-potrzebne-kciuki-za-socjalizacjAE-i-szukanie-domu/page28[/url] Czy ktoś może pomóc?
  17. Dlaczego Kacper nie może być z kotem? Przecież on jest w takim stanie że nawet go łapą nie da rady pacnąć. Też słyszałam dziś że jest kiepsko, był u weta kiedy dzwoniłam.
  18. Wykrakałaś Wiola. Samochód padł na trasie, nie przyjeżdżają. Będą próbować znowu, może w drugi dzień świąt.
  19. Właśnie się dowiedziałam od kierowniczki, że w niedzielę Bambo ma jechać do domu! Nie wiem co i jak, ale się cieszę :)
  20. Kolejna "klientka" schroniska, Psotka: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/psotka/psotka2.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/175855-BAE-dAE-grzeczna-tylko-daj-mi-szansAE-Psotka-z-DAE-brA-wki[/url]
  21. hmmm, Fiks ją mierzyła. Nie pamiętam ile dokładnie, ale mała jest, pod kolano.
  22. Wyczyściłam i nawet na maila Ci odpisałam :loveu: Kacprowi się nie chce chodzić :shake: nie wiem czy można to nazwać jeszcze depresją czy po prostu ciężkim okresem adaptacyjnym, w domku jest ok, leży sobie, interesuje się wszystkim dookoła, łaskawie pozwala się głaskać :evil_lol: ale jak tylko wychodzimy na dwór, to lipa - Kacper przejdzie parę metrów, wysika się, i odmawia współpracy. Zatrzymuje się w miejscu albo wręcz kładzie na ziemi. Dzisiaj walnął się w zaspę :p
  23. Kaja to wredota, ma nawyk miłosnego (i bolesnego :D) podszczypywania zębami w celu wyrażenia pozytywnych uczuć, i menda nauczyła tego Senekę. Dzisiaj razem nas podgryzali :P
  24. To dopiero jej pierwsze dni w schronisku, więc jeszcze nie wie co ją czeka. Zachwycona wyjściem z nami na wybieg, jeszcze nie zdążyła się nauczyć że spacer i zabawa to luksus który nie zdarza się często. Nie ma pojęcia, że dla świata jest niczym - ot, kolejny niewielki, bezdomny kundel, włóczący się po ulicy lub czekający za kratami schroniskowego boksu. A może jest ktoś, dla kogo Psotka będzie znaczyć więcej? Dla kogo będzie ukochanym pieszczochem, towarzyszką wspólnych szaleństw i spacerów? Może jest ktoś, kto właśnie ją dostrzeże pośród tłumu niechcianych zwierząt, i zechce wyróżnić swoją miłością? Nie, chyba nie. Zły okres dla Psotki - na Święta chętnie adoptuje się kilkumiesięczne szczeniaki, Psotka jest już za duża aby być uroczą kulką, a za młoda, aby skusić kogoś solidnością dojrzałego psa. Może mieć rok, półtora, dwa? Można by pisać o zaletach Psotki - łagodna, wesoła, chętna do zabawy, ładnie biega za piłką, wystawia brzuszek do miziania... ale po co? Czy jest szansa, aby ktoś wybrał właśnie ją? Jeśli jesteś osobą która chce zmienić życie Psotki, skontaktuj się z nami - 695 435 270 / [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , lub przyjedź osobiście do Przytuliska. Gwarantujemy, że wśród dziesiątek psów wszelkiego wieku, rozmiaru i umaszczenia, znajdziesz tego jedynego.
  25. Marta - to pensjonat "Wsi Spokojna", tutaj jest link [url]http://www.noclegownia.pl/obiekt/548[/url] W takim razie czekamy na was ;)
×
×
  • Create New...