-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote]Ten jest z aldazów. Ale tamten co siedział naprzeciwko domku siedzi teraz z Gapą, czy inną Gapopodobną, czyli też jest teraz na aldazach.[/quote]Kombinuję i kombinuję, i dalej nie wiem o co chodzi :evil_lol: Ten naprzeciwko domku siedzi na aldazach z Gapopodobną. Ok, ale z którą. W którym rzędzie, tam gdzie Boston czy tam gdzie Dianka, czy tam gdzie Playboy? O matko, już nic nie wiem :roll::lol: I z którą suką, jak wygląda? -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Fester fajnie brzmi :) Marzena, ten rudy jest z aldazów czy z tych starych boksów naprzeciwko domku ze szczeniakami? Bo nie jestem pewna który to. -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Aaa, dlaczego akurat jak mnie nie było, wzięłaś tego owczara? :diabloti: fajny jest? -
Oddam pięknego dużego psa, 10-miesięcy - kocha dzieci!!!
pinkmoon replied to lulka261's topic in Już w nowym domu
Fajnie jeśli "komuś będzie zależało na piesku" bardziej niż Tobie, a to chyba nietrudne. Powiedz, co będzie jeśli za miesiąc czy dwa on dalej nie znajdzie domu? -
Oddam pięknego dużego psa, 10-miesięcy - kocha dzieci!!!
pinkmoon replied to lulka261's topic in Już w nowym domu
Wątpię żeby ktokolwiek sensowny potraktował poważnie ogłoszenie, w którym jedynym kontaktem będzie nr gg. Jeśli chcesz żeby ktoś wypatrzył Twojego psa, musisz umożliwić mu następny krok. Podaj nr tel. i maila, telefon to podstawa, wielu ludziom nie chce się pisać. -
Przepraszam,że na mnie patrzysz...Milki MA DOM
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ja od Brązowej słyszałam przez telefon że pan Milkiego wziął! Na pewno przyjechał i pieska odebrał. Mam nadzieję że szczęśliwie dotarli do domu :) -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
pinkmoon replied to doddy's topic in Już w nowym domu
strrrrrrrrasznie morderczy i okropny pies! :loveu: -
Księżniczka Thalia na święta dostała dom ;)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Pojechała dziś! Więcej napisze pewnie Fiks bo to ona była w Dąbrówce kiedy po nią przyjechali. -
Własnie się dowiedziałam, że wczorajszą noc Bambo spędził już w cieple nowego domku! :) :) :)
-
Potrzebna pilnie [B]wizyta przedadopcyjna [/B]w Katowicach! Chodzi o Trolla, asta z Dąbrówki który od 2 miesięcy jest w Bogatyni. [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/ZmianarozmiaruIMG_0368.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/172501-Troll-nowe-A-ycie-w-Bogatyni-potrzebne-kciuki-za-socjalizacjAE-i-szukanie-domu/page28[/url] Czy ktoś może pomóc?
-
Właśnie się dowiedziałam od kierowniczki, że w niedzielę Bambo ma jechać do domu! Nie wiem co i jak, ale się cieszę :)
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Kolejna "klientka" schroniska, Psotka: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/psotka/psotka2.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/175855-BAE-dAE-grzeczna-tylko-daj-mi-szansAE-Psotka-z-DAE-brA-wki[/url] -
hmmm, Fiks ją mierzyła. Nie pamiętam ile dokładnie, ale mała jest, pod kolano.
-
Wyczyściłam i nawet na maila Ci odpisałam :loveu: Kacprowi się nie chce chodzić :shake: nie wiem czy można to nazwać jeszcze depresją czy po prostu ciężkim okresem adaptacyjnym, w domku jest ok, leży sobie, interesuje się wszystkim dookoła, łaskawie pozwala się głaskać :evil_lol: ale jak tylko wychodzimy na dwór, to lipa - Kacper przejdzie parę metrów, wysika się, i odmawia współpracy. Zatrzymuje się w miejscu albo wręcz kładzie na ziemi. Dzisiaj walnął się w zaspę :p
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Kaja to wredota, ma nawyk miłosnego (i bolesnego :D) podszczypywania zębami w celu wyrażenia pozytywnych uczuć, i menda nauczyła tego Senekę. Dzisiaj razem nas podgryzali :P -
To dopiero jej pierwsze dni w schronisku, więc jeszcze nie wie co ją czeka. Zachwycona wyjściem z nami na wybieg, jeszcze nie zdążyła się nauczyć że spacer i zabawa to luksus który nie zdarza się często. Nie ma pojęcia, że dla świata jest niczym - ot, kolejny niewielki, bezdomny kundel, włóczący się po ulicy lub czekający za kratami schroniskowego boksu. A może jest ktoś, dla kogo Psotka będzie znaczyć więcej? Dla kogo będzie ukochanym pieszczochem, towarzyszką wspólnych szaleństw i spacerów? Może jest ktoś, kto właśnie ją dostrzeże pośród tłumu niechcianych zwierząt, i zechce wyróżnić swoją miłością? Nie, chyba nie. Zły okres dla Psotki - na Święta chętnie adoptuje się kilkumiesięczne szczeniaki, Psotka jest już za duża aby być uroczą kulką, a za młoda, aby skusić kogoś solidnością dojrzałego psa. Może mieć rok, półtora, dwa? Można by pisać o zaletach Psotki - łagodna, wesoła, chętna do zabawy, ładnie biega za piłką, wystawia brzuszek do miziania... ale po co? Czy jest szansa, aby ktoś wybrał właśnie ją? Jeśli jesteś osobą która chce zmienić życie Psotki, skontaktuj się z nami - 695 435 270 / [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , lub przyjedź osobiście do Przytuliska. Gwarantujemy, że wśród dziesiątek psów wszelkiego wieku, rozmiaru i umaszczenia, znajdziesz tego jedynego.
-
Marta - to pensjonat "Wsi Spokojna", tutaj jest link [url]http://www.noclegownia.pl/obiekt/548[/url] W takim razie czekamy na was ;)