-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Psy Północy w schronisku :( Alaska i Orso, Dąbrówka. Mają domy
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Są wspaniałe. A jak śmiesznie je oglądać razem na wybiegu :loveu: -
w końcu mamy więcej zdjęć malamuta, który może okazać się zaginionym Orso! tutaj widać tę białą plamę na karku [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/malamut/malamut20.jpg[/IMG] więcej zdjęć na wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175397-Psy-PA-A-nocy-w-schronisku-Alaska-i-Orso-DAE-brA-wka[/url]
-
W Przytulisku w Dąbrówce przebywa cudna Alaska. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/malamut/alaska4.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/malamut/alaska6.jpg[/IMG] a takiego ma kumpla, dwa bezdomniaki :( [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/malamut/malamut25.jpg[/IMG] tutaj ich wątek i więcej zdjęć: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175397-Psy-PA-A-nocy-w-schronisku-Alaska-i-Orso-DAE-brA-wka[/url]
-
a, zapomniałam :p pytanie do pani kierownik: a pani mi tego psa przywiezie, bo ja zajęty jestem?
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie, mignęły nam tylko jak już wychodziłyśmy. Teraz będziemy w niedzielę. -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Co z tego, jak na miejsce jednego psa przychodzą dwa nowe :( Dzisiaj znowu 4 czy piątka nowych szczeniaków, na oko 3 miesięczne, no może trochę więcej, jak dla mnie mini sznaucerki z jakiejś kolejnej pseudo. Załamka. -
Drugi Marzyciel, czyli Seneka z Dąbrówki. Zaadoptowany.
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
hehe, jak zobaczyłam że się tu wpisałaś, to pierwsze co pomyślałam że z pretensjami do Seneki za zasikaną torbę :diabloti: -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A, no tak. Nie wiem czy Homo i Hetero mogą się tak nazywać :diabloti: jak się poprawią i będą ładne zdjęcia, to wymyślimy im nowe imiona :P -
Księżniczka Thalia na święta dostała dom ;)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Wychodziłam dzisiaj z Thalinką :( To takie smutne, ona jako chyba jedyny pies w schronisku, wypuszczona na wybieg nie rzuca się badać terenu i biegać, tylko przykleja się do moich nóg i prosi o głaskanie. A jak przykro ją potem odstawiać do boksu :( -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wychodziły: Thalia, Diana, Ares, Kitka, Silver, Doniś, Fredzia, Timba, Orso, Alaska, i nie pamiętam kto jeszcze. Fiks pomóż :P Jeden szczeniak pojechał do domu :) -
Boże, jakim Silver jest KRETYNEM!!! Próbowałam wyjść z nim dzisiaj na spacer... tak, 'próbowałam' to dobre słowo. Wariat! Najpierw bał się wyjść z pokoju (jest na szpitalnych, a tam bardzo śliska podłoga), potem nie zważając na kołnierz zaczął mnie taranować i walić tym kołnierzem po nogach... masakra! :evil_lol: koniec spacerów! przynajmniej do zdjęcia kołnierza :P (a Fiks skasowała swoje poprzednie posty i teraz został mi monolog z samą sobą :( )
-
nie wiem :( nie było o niego ŻADNEGO telefonu!
-
Psy Północy w schronisku :( Alaska i Orso, Dąbrówka. Mają domy
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
wiedziałam że te najlepsze wybierzesz :loveu: -
Psy Północy w schronisku :( Alaska i Orso, Dąbrówka. Mają domy
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
to ja uciekam na uczelnię, wracam wieczorem, może już będą? :loveu: -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
pinkmoon replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
Tylko jak go wyciągnąć skoro babka nie odbiera telefonu! -
Ciężko uwierzyć, prawda? Piękna wieś polska, pole, las, a w tym wszystkim dwa niezwykłe, niemal egzotyczne w zestawieniu z tym krajobrazem psy. ALASKA to młoda sunia husky o delikatnej, wdzięcznej urodzie. ORSO - starszy, około 4-letni alaskan malamute, dostojny i poważny (dopóki Alaska nie zachęci go do zabawy) ;) Oba psiaki są przyjazne, kontaktowe, chętnie podbiegają aby zapoznać się z nowymi ludźmi. Nie są nachalne, nie dla nich szczenięce dopominanie się o pieszczoty, ale z godnością i spokojem czekają aż ktoś się nimi zainteresuje. Na razie tylko tyle na szybko, dokładne opisy będą później :) A Fiks ma jak zwykle super foty!
-
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
pinkmoon replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
Wiem że Polak potrafi, ale opiekunka Bandzia, przynajmniej tak wynika z cytowanych jej wypowiedzi, sprawia wrażenia osoby raczej histerycznej i przewrażliwionej niż złej do szpiku kości i znęcającej się nad zwierzętami. Mam wrażenie że da się jakoś do niej dotrzeć i przetłumaczyć żeby jeszcze się wstrzymała; przynajmniej warto spróbować. Mogę nawet sama zadzwonić i z nią porozmawiać, tylko że dopiero dzisiaj po południu (koło 18). Jeśli ktoś już zajmuje się rozmowami z nią, to super; jeśli nie, to wyślijcie mi jej nr na PW, albo jej maila, cokolwiek. Bo uważam że tak czy inaczej musimy z nią być w kontakcie. -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
pinkmoon replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
Sonikowa dobry pomysł, przecież nie tylko samo uśpienie ale i utylizacja ciała, to wbrew pozorom (jak się niektórym hurausypiaczom wydaje) wcale nie taka mała kwota. Może taki argument do niej trafi. Tylko niech ktoś nawiąże z nią kontakt! Macie do niej nr telefonu, czy tylko mailowo wszystko było ustalane jak na razie?