Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Ehh ciężko podejmować takie decyzje, nie zazdroszczę wam ale jeśli do hoteliku jest kolejka, to nie można czekać w nieskończoność :-( oby młodziak dał sobie radę
  2. Dzięki dziewczyny za miłe słowa, powiem Lunkowi to się ucieszy ;) chociaż ona się cieszy ze wszystkiego ;) Zmierzchnica, może i Luniadło wygląda dostojnie... ale tak naprawdę to jest taka zbzikowana pozytywna wariatka, w końcu mówią że flaty dopiero koło 3 lat zaczynają powoli wyrastać ze szczenięcej głupoty :loveu:
  3. Dzięki :) oj, bo Luniadło to pieszczoch i słodziak jak żaden inny psiak, potrafi zrobić taką minę że najtwardsze serce się nad nią rozpływa ;)
  4. No to teraz nowi Państwo mają poważne zadanie, trzeba przecież zbadać gusta muzyczne Ambolka i dobrać dla niego odpowiednią playlistę, przecież nie będzie chłopak słuchał byle czego :loveu:
  5. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/gibson-pies-ktory-chce-kochac-pies-marzenie-szuka-kogos-dla-siebie-143126/"][IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/gibekbaner.jpg[/IMG][/URL] zrobiłam takie coś, ale rozwala mi podpis, nie wiem czemu bo wymiarowo jest taki jak ten który chcę wymienić. Ale trudno, nie chce mi się teraz nad tym siedzieć, może ktoś inny sobie banerek weźmie ;)
  6. Fajne fotki, jaki on zapatrzony w Ciebie :)
  7. No i co z tym Menem?:razz:
  8. Świetnie :) To znaczy że teraz u was tylko te dwa gdyńskie cudaki, Japuś i Tarta mieszkają?
  9. Pozazdrościć pięknych terenów spacerowych i jeszcze lepszych psów ;) Też bym tak kiedyś chciała, duużo miejsca i co najmniej dwa psiaki :)
  10. pinkmoon

    Daisy...

    Słodka mordka, nigdy nie byłam wielką fanką pudelków, ale Dejzi ma w sobie to coś :loveu:
  11. Śliczna jest Twoja Luna... a mój pies też się tak nazywa :loveu: zdrabniasz to jakoś? Bo ja na moją wołam Lunek, Luniadło, Luniadełko... a jak coś zbroi to jest Luna-sruna :evil_lol:
  12. [quote name='Wola']o to trzeba by zapytać byłego "właściciela". Może miał taki kaprys, albo chciał żeby pies wyglądał "groźniej". w schronisku nie praktykuje się takowych zabiegów, a z tego co wiem (ale może nie jestem na bieżąco) cięcie ogonów i uszu zostało zabronione.[/quote] No przecież że nikt jej tak w schronisku nie ciachnął :evil_lol: Kopiowanie jest zabronione od ładnych paru lat, ale taki paradoks, że mimo że wykonanie takiego zabiegu jest nielegalne, to na wystawach ciągle psy z ciętymi uszami są dobrze oceniane (o ile oczywiście nie są tak brzydko cięte jak właśnie Voxa). Fakt że pies z ciętymi uszami wygląda groźniej, ostrzej... szkoda tych biedaków, mi o wiele bardziej podobają się uszka niecięte :)
  13. Na pewno już niedługo, ktos się w końcu musi piękną zauroczyć
  14. Ostatnio na animal planet widziałam konkurs agility, trzy borderki i 8letnie suka onka, już babciowata... tamte śmigały jak to zwariowane borderki z motorkami pod ogonem, a onka rozważnie, z namysłem, przyglądając się uważnie każdej przeszkodzie... :lol: a najlepsze że po kilku rundach z innymi zadaniami ta onka wygrała, dostała dodatkowe punkty za dokładność :evil_lol: ale Hugo to by się chyba pół dnia nad każdym poleceniem namyślał :)
  15. No co za pies, jeszcze z takim gustem muzycznym :loveu:
  16. To na takie eskapady się wypuszczacie? :diabloti: Jak się ze schronu idzie najszybciej nad morze? I ile to zajmuje?h
  17. Trochę dziwny ten tak krótki termin, skoro powodem oddania psa jest to, że ludzie nie chcą rasy "agresywnej", a dziecko boi się psów. Przecież miesięczny szczylek nie będzie ich terroryzował :roll:... jeśli założycielka wątku się pojawi, to może mogłaby przekonać tych ludzi, żeby dali maluchowi jeszcze trochę czasu u siebie? Dla niego opieka człowieka jest na wagę złota, na niego trzeba przecież chuchać i dmuchać.
  18. Do końca tego tygodnia? Przecież to nie jest skazanie na cierpienie tylko na śmierć :-( jak taka 4tygodniowa kluska ma przeżyć bez matki i bez domu? Co się stanie z tym psiakiem kiedy upłynie ten termin? [I] [/I]
  19. Chwilowy powrót do przeszłości, Luniadło w wersji słodkiego i niewinnego szczeniaczka :evil_lol: Zdjęcia jeszcze ze strony hodowli: Tutaj już u nas ;-)
  20. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/333408/00000026.JPG[/url] Przez wodę idzie jak burza... albo taran :evil_lol:
  21. [quote name='Asztir']Laski gdzie wyście rozum straciły? Rozumiem znajdywać dom dla psa, ale za wszelką cenę??? W sumie nie ma sprawy dzięki takim jak Wy przychodzą potem ludzie do mnie i szkolą , bo miało być słodki i w ogóle a wychodzi nie wiadomo co do opanowania... A tak na serio - to jest kundelek, dlaczego teraz wszystko musi być do czegoś podobne? Jak to jest TTb to i tak ludzie uznają za mordercę, a jak jest kundelek to zupełnie inne podejście. Nie rozumiem dlaczego tak czepiacie się rasy... A staffikowcom na złość nie zrobisz, jedynie komuś pranie mózgu, co mnie zaczyna powoli wkurzać bo tak jak wcześniej napisałam ktoś przychodzi do mnie z czymś co niby ma być jakąś rasą bo tak go sprzedali i ma problem, że nie ma typowych cech rasy... :shake::shake::shake:[/quote] Popatrz na zdjęcia, przecież toto bullowate jest jak w mordę strzelił, już nie takie naciągane astki ogłaszają jako mixy TTB. "Znajdowanie domu za wszelką cenę" jest złe wtedy, kiedy ukrywa się jakieś wady psa, np agresję, po to żeby go komuś wcisnąć. Jak świat światem nie widziałam żeby ktoś krytykował "podciąganie" psa pod jakąś rasę, no chyba że pies jest ewidentnie kundlem polskim i urasowienie jest bardzo na siłę. Ale przecież Stefcia jest bullowata. A co do wymarzonych cech rasy to sorry, ludzie którzy biorą psa ze schronu chyba wiedzą, że tak naprawdę jest to mniej lub bardziej kupowanie kota w worku i nie powinni się spodziewać że nawet rasowy golden z rodowodem po paru latach w schronie będzie typowym, łagodnym przedstawicielem rasy.
  22. A tak sobie pytam, bo na razie opró[I]cz [/I]tego maliniaka to widzę że sam margines ogłaszasz :evil_lol:
  23. No nie mogę się doczekać aż poznam te cudeńka :) a wielkopsy fajne też mają, czy tylko maluszki? :)
  24. Bo Ambolek to nie jest jakiś tam byle pies :cool3:
  25. [quote name='brazowa1']nie ma złudzen-to byly mlode i atrakcyjne psy,stare zostana i w Gdyni i w Sopocie i w Dąbrówce.[/quote] A ile w Ciapkowie jest fajnych, ładnych psiaków, i młodych i "średniaków"...
×
×
  • Create New...