-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Gibson znalazł człowieka do kochania, MA DOM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Ja byłam w piątek, ale Gibsona tylko pomiziałam przez kraty, bezspacerkowo... Trzeba to nadrobić :diabloti: -
Przepiękna :loveu: Ciekawe jak będzie wyglądała za parę miesięcy... pito-labek :evil_lol:
-
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalia_aa']Aha w treści ogłoszeń proszę dodaj, że sunia przed adopcją zostanie wysterylizowana. Inaczej debilów brakować nie będzie...[/quote] W każdym ogłoszeniu Bouby które na razie zrobiłam jest wzmianka o umowie i o tym, że suka będzie wysterylizowana przed wydaniem. Na wszelki wypadek dorzucę to jeszcze do pierwszego posta ;) -
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalia_aa']PS: Magda dołącz do tego wątku Bembenka, myślę, że tak będzie najlepiej. Obydwa psy są bardzo w typie.[/quote] Nie mam jeszcze jego zdjęć. Jeśli macie jakieś, to prześlij mi na maila. Ewentualnie będę pewnie jutro to sama pstryknę. -
Gibson znalazł człowieka do kochania, MA DOM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Gibson od dzisiaj ma alegratkę. Czy ktoś mógłby odświeżyć/zrobić nowe allegro? :oops: Kurczę no, on jest WSPANIAŁY. I ciągle bezdomny :shake: przypomnę jaki piękny: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/gibson4.jpg[/IMG] -
Trochę ciemne, ale coś tam widać :diabloti: [url=http://www.youtube.com/watch?v=C-7_mGtp3YU]YouTube - Luna spotyka kota ;)[/url]
-
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trochę ciemne, ale najwazniejsze widać :diabloti: YouTube - Luna spotyka kota ;) -
TRAFIK, kto go zrozumie? Już nikt :( Trafik za TM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na forum Trafika nikt nie zauważa, tak samo jak w schronisku... Można już ogłaszać ;) Trafiś na razie jest na e-zwierzak.pl i gumtree, zaraz wrzucę na alegratkę. Wszelka pomoc przy ogłoszeniach bardzo mile widziana :diabloti: Dane kontaktowe na schronisko Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni ul. Małokacka 3A 81-654 Gdynia telefon: 0-58 622 25 52 [email protected] -
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Można już ogłaszać ;) Buba na razie jest na e-zwierzak.pl, trojmiasto.pl i gumtree, zaraz wrzucę na alegratkę. Wszelka pomoc przy ogłoszeniach bardzo mile widziana :diabloti: Dane kontaktowe na schronisko [B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni[/B] ul. Małokacka 3A 81-654 Gdynia telefon: 0-58 622 25 52 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Można już ogłaszać ;) Kosia na razie jest na e-zwierzak.pl i gumtree, zaraz wrzucę na alegratkę. Wszelka pomoc przy ogłoszeniach bardzo mile widziana :diabloti: Dane kontaktowe na schronisko [B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni[/B] ul. Małokacka 3A 81-654 Gdynia telefon: 0-58 622 25 52 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Zaadoptowana! PEPI jak welsh corgi, miłość w wersji mini. Gdynia.
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Można już ogłaszać ;) Pepi na razie jest na e-zwierzak.pl i gumtree, zaraz wrzucę na alegratkę. Wszelka pomoc przy ogłoszeniach bardzo mile widziana :diabloti: Dane kontaktowe na schronisko [B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni[/B] ul. Małokacka 3A 81-654 Gdynia telefon: 0-58 622 25 52 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
SZCZECIN, Lobo JUŻ W SZCZĘŚLIWYM DOMU!
pinkmoon replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
Ehh, biedny, pechowy psiak :shake: może chociaż po takim kiepskim "starcie" (chodzi mi o powód pierwszego trafienia do schronu) dostanie dobre rekomendacje od tej Pani, u której teraz jest? Bo rozumiem że skoro była cisza, to nie było z nim większych problemów? -
Hej, a Czika nie miała przypadkiem przedtem pana który też ją rozpieszczał? W końcu w tytule wątku jest nawet mała księżniczka :diabloti: O, no, z pierwszego posta: [quote]Czika - 7 letnia czarna podpalana suczka, mieszaniec pinczera miniaturowego, do niedawna miała wszystko: kochającego Pana, który dbał o nią i rozpieszczał do granic możliwości, dom z ogrodem, miskę zawsze pełną najlepszej karmy i smakołyków, spanie: w dzień na kanapie w salonie, w nocy w łóżku pana. Suczka miała także ubranka na niepogodę a także mnóstwo innych akcesoriów: zabawek, obróżek oraz smyczy itp, które starszy Pan chętnie kupował dla swojej pupilki.[/quote] Co oczywiście nie umniejsza zasług Koniczynki, która uratowała Czikę i należą się jej wielkie brawa za to co robi dla małej :)
-
Halo Sven, co tam u ciebie? :cool3:
-
Zaadoptowana! PEPI jak welsh corgi, miłość w wersji mini. Gdynia.
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Taa, Haneczka jest taka niziutka że to raczej szelterrier :evil_lol: I tak najlepsze nazwy ras wymyślają ludzie którzy "się znają" - na latlerkach, piczbulach :diabloti: i amfostach :evil_lol: -
Jak Szarik z "Czterech pancernych"-Szagi z Dabrówki.ZAADOPTOWANY
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Dobrze, porobię ogłoszenia również dla Bruno. Tylko o Allegro trzeba poprosić kogoś innego, bo ja nie umiem :oops:[/quote] Anawa, w razie czego ja wrzuciłam go już na parę stron ogłoszeniowych... nie pamiętam tylko już na jakie, wymienione są na jego wątku ;) -
Kaja- brązowy pudel ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D [ Gdynia ]
pinkmoon replied to Atkaaaa's topic in Już w nowym domu
Mam coś :cool3: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/kaja3.jpg[/IMG] -
Dąbrówkowe hipopotamki......Maja DOMY.Str 4-oto co z nich wyrosło:)
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To pamiętajcie ostrzec nowych właścicieli, że dostają psy wybrakowane, nie będą żadnych sztuczek umiały bo mózgi przejął OTOZ :cool3: i to już nie są psy tylko pomrowy albo jak kto woli głowonogi :evil_lol: -
Zaadoptowana! PEPI jak welsh corgi, miłość w wersji mini. Gdynia.
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']Bila1 zawsze jest miła i o kazdym uszatku powie cos dobrego:),mimo,ze z corgi piesek może miec nieduzo wspólnego:)[/quote] jak Haneczka mogła być sheltie, to Pepitka będzie corgi :diabloti: na żywo jest bardzo podobna do Igraszki (która notabene jest już w nowym domu :multi:), a tamta miała nawet w karcie wpisane mix corgi :diabloti: -
Dąbrówkowe hipopotamki......Maja DOMY.Str 4-oto co z nich wyrosło:)
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dopiszcie do allegro żeby ludzie szybko je brali, bo już czyha na nie ciotka która chce im z miłości wyssać mózgi. I przyznaje się do tego na ogólnodostępnym forum. :diabloti: -
Dąbrówkowe hipopotamki......Maja DOMY.Str 4-oto co z nich wyrosło:)
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Czyli jeszcze trzy hipcie do wzięcia. A co z ich mamą, jaka jest? Masz jej fotki? -
[quote name='Berek']Hmm.. a propos pieskow biegających luzem w parkach - zupełnie nie z Polski... [URL="http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=nMQ50ZXV194"]YouTube - Showdogs Moms and Dads: Crazy Vagina Lady[/URL][/quote] :crazyeye: Z taką właścicielką każdy pies by zwariował :lol: na początku, kiedy ten facet biegał i krzyczał "what if there was a child", miałam tylko jedno skojarzenie: [I]a gdyby tak w przyszłości, tu wasze dziecko... sprawdzić czy nie ksiądz[/I]... :evil_lol: