Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Śliczne szczylki :loveu: biszkoptowy chłopak to Mex (Meksyk), a drugi Blix :cool3: , niech już nie będą anonimowe.
  2. Zerknęłam na pierwszą linijkę i już się ucieszyłam, że znalazłaś odpowiedni, pasujący dom dla Cziki :cool1: Pokażesz zdjęcia małej w kagańcu? :diabloti:
  3. Są brzydkie psy. Ale nie ma psów, które nikomu się nie podobają :razz: ot, taka różnica. Ja Sznurka uwielbiam, i z wyglądu jest bardzo... no, sympatyczny :evil_lol: ale też mi przez gardło nie przejdzie że jest ładny. Ktoś wziął mu przydział na urodę i wpakował w charakter. No i co z tego, brzydkiego psa też się kocha.
  4. Ech staruszek, dobrze że zaczął jeść. Mam nadzieję że juz kryzys minał, i przed Hopkiem jeszcze trochę czasu zostało ;)
  5. Okaże się tak zaangażowany jak Maliniak to się nie masz czego bać (wredna jestem dla tego bidnego psa :evil_lol:)
  6. [quote name='isabelle30']dziwne ale od jakiegos czasu mam wrazenie ze gadam z automatem. nakrecacie sie nawzajem czy jak? potraficie zamiast zlosliwosci, przytykow czy wysmiewania czytac tekst ze zrozumieniem? bo ja was czytam to mam wrazenie ze [B]to nie waszym psom przyda sie szkolenie, to ich wlasciciele powinni wrocic do szkolnej lawki....i to w szkole specjalnej[/B]....tam naprawde mozna sie czegos nauczyc. ja juz koncze ten temat. [B]kolczatka w waszym przypadku przydalaby sie nie waszym psom tylko wam, i kagance, najlepiej fizjologiczne[/B] .... z kazdym chetnie pogadam na temat mojej pracy z psem ale nie w tym watku[/quote] Nie ma to jak krytykować innych za złośliwości, samemu przy tym wykazując się wysoką kulturą osobistą i taktem :cool1:
  7. [quote name='prittstick']:WTF::roflt: prawie jak artystyczna bohema:evil_lol:[/quote] Hihi, "my cyganie co pędzimy z wiatrem" :evil_lol::diabloti: To Isabelle też pisała o tym, żeby na psa wołać zalotnie i uwodzicielsko? Zaczynam być fanką jej stylu :cool1:
  8. [quote]moze gdybys nie byla wlascicielem swoich psow to mialyby znacznie lepsza pania, nie prztszlo ci to do glowy? moze bylyby czesto glodne, bezdomne, ale wolne...[/quote] No, to faktycznie genialne stwierdzenie :shake: Popatrz na psy w schroniskach, które przez siatkę błagają o to żeby człowiek ich dotknął. Na bezdomne kundle, biegające po ulicach, które pójdą za pierwszą osoba, która gwizdnie i się do nich schyli. Strasznie mają te psy, z którymi właściciele o zgrozo pracują, wymagają czegoś, prawda? Przecież pies wcale nie chce zadowolić właściciela, nie sprawia mu przyjemności wspólna praca i zabawa, o nie. Na pewno każdy burek wolałby ganiać wolny jak dzikie wilki ze sforą po lesie.
  9. Zdjęęęęęcia :lol:
  10. Jak zobaczyłam że tu napisałaś, to najpierw się przestraszyłam że jakieś złe wiadomości. Super, że jest odwrotnie :)
  11. Kajtuś już nawet nie podchodzi do krat, kiedy widzi człowieka. Stoi tylko w głębi boksu i patrzy, czasem coś tam poszczeka. Pewnie już zapomniał, że ludzie są fajni :-(
  12. Oj, żeby tylko to. Korba szaleje z miską non stop, czy to na dużym wybiegu czy "u siebie", mimo że na filmiku wygląda to zabawnie, to tak naprawdę to bardzo smutny widok. Sto procent frustracji i jakakolwiek próba wyładowania jej.
  13. Do ogłoszeń trzeba dopisać, że pięknie chodzi na smyczy. Jest bardzo spokojny i zrównoważony. Byłby świetnym psem rodzinnym - spokojnie mógłby iść do domu gdzie są dzieci. Boks dzieli z innym samcem, małą czarną wredotą, więc generalnie z innymi zwierzętami nie jest źle. Aaaa, pies ideał :loveu:
  14. Nie wiem czy ma jakikolwiek talent. Jest bardzo sfrustrowana tym że wszyscy zajmują się Sznurkiem, i to widać. Przez to, kiedy są razem na wybiegu, zaczęła się trochę odsuwać od ludzi, trudniej do niej dotrzeć. Ale próbuje trochę aportować, biega za piłką, czasami przyjdzie się pomiziać. Lubi to, wyraźnie sprawia jej wielką przyjemność kontakt z człowiekiem, ale równocześnie coś ją czasem jeszcze blokuje. Niemniej jednak wygląda tak poczciwie i przyjaźnie, że trudno jej nie lubić ;) Niestety nie ma możliwości wyciągnięcia Korby samej, np. na spacer - przynajmniej na razie nam jej nie dali. To chyba właśnie ona w zeszłym tygodniu przy przechodzeniu na wybieg tak ciągnęła, że wywaliła pracownika i przeciągnęła go po trawce :diabloti:
  15. E tam, dla ciotek z dogo mamy specjalne filmiki na wątku ;) szansa była że w tv wypatrzy go ktoś, kto jeszcze nie zna Sznurka i jego geniuszu :)
  16. Ja miałam na myśli te przy Gdańskiej, tam często widzę psiarzy jak jadę autobusem ;) A to co mówisz przy Dębogórzu też kojarzę, jeżdżę tam czasem rowerem, ale tam przecież śmierdzi od oczyszczalni :eviltong: chociaż jak się wejdzie głębiej w las, to już może być ;) Mam nadzieję że Sonar zostanie u was i że super się z nim dogadacie :)
  17. Kurczę, Dąbrówka to naprawdę jak hotel... raz psy biegają sobie luzem na trawiastej wybiegowej łączce, raz się w strumyku taplają. A i tak by chciały do domu.
  18. Będę oglądać, a nuż Sznurowadło pokażą.
  19. No to trzymam kciuki za resocjalizację Sonara ;) chodzicie z psami na te łąki przy Janowie, czy gdzie indziej? :cool3: Czy to, czy pies zostanie u Was na stałe, zależy od tego jak Wam z nim będzie, czy od ustaleń między Emirem a schroniskiem?
  20. Właśnie o to się z Brązową obawiamy, że się Sznurek zepsuje po kastracji :evil_lol:
  21. A Sznurkowi chcą jajka wyciąć :-( :diabloti:
  22. Elvisek bardzo otworzył się na ludzi, zrobił się miziasty, pcha się na kolana, rozdaje buziaki :)
  23. No, w końcu zobaczyłam jak ten Twój nowy nabytek wygląda :diabloti: Śliczna Mikrusia, mam nadzieję że dobrze wam będzie razem :)
  24. Nie wiem czemu, pan zapewniał nas że dzisiaj to puści :roll:
×
×
  • Create New...