Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. [quote name='Litterka']Bernardyna? Kaszą? I może suchym chlebem jeszcze? :angryy::shake:[/quote] hihi, i ziemniakami, ty jesteś specjalistka od takiego menu :loveu:
  2. Ja też będę, przyjedziemy rano z Fiks. Skoro Twój aparat tak pozytywnie "przekłamuje" wygląd, to po zdjęciach (Gn)Ojka chyba eksploduje z nadmiaru psiej urody:diabloti:
  3. zaraz tam chwiejna, to Ty robisz takie chytre zdjęcia że psy wyglądają na ładniejsze niż w rzeczywistości i trzeba je na żywo obejrzeć żeby wiedzieć co i jak :razz:
  4. Stwierdziłyśmy z Brązową, że on jest taką białą plamą na mapie adopcji, nie ma dla niego właściciela. Ani to do rodziny z dziećmi na stanowisko domowego przyjaciela. Ani dla pasjonata psich sportów i kogoś kto chce aktywnie działać, bo to z Maliniakiem dopiero po długiej pracy nad jego psychiką. Jedyna nadzieja to ktoś z doświadczeniem w pracy z psami po przejsciach, wielkim sercu i jeszcze większej ilości czasu i cierpliwości, ale wiadomo że takich ludzi jest ciągle za mało.
  5. słuchajcie, poznałam Czarlsa i - psiaku wybacz - on jest jednak brzydki :roll: ale faaajny :loveu:
  6. Bo on ma urodę, a oprócz tego nic. Ani mózgu, ani jajek, ani pasji. Dziwny jest, bardzo nieobliczalny, chwiejny, niepewny. Schronisko wiadomo robi swoje, ale on jest tak stłamszony psychicznie że kompletnie nie wie co się dzieje. To nie jest fajny, otwarty pies, on jest bardzo znerwicowany, wyłączony, niestabilny.
  7. taki kawał świata po Elviska :crazyeye: :)
  8. Zdjęcia ze spaceru z Vegą - fotki średnie, bo psy szalały a do tego deszcz padał :p Jak Luna zaczyna wizytę u kogoś w domu? widocznie stwierdziła, że jej urok osobisty załatwi sprawę po raz pierwszy w życiu zobaczyła królika i była zafascynowana
  9. [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1018.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1019.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1034.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1027.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1017.jpg[/IMG] koleżanki :loveu:[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1016.jpg[/IMG] Vega morduje zębatego flata :evil_lol: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1010.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1007.jpg[/IMG]
  11. Wróciłyśmy właśnie z Luną ze spaceru zapoznawczego :cool3: Vega na żywo jest jeszcze śliczniejsza niż na zdjęciach :loveu: Luna bardzo taktownie zaczęła wizytę :diabloti:: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1036.jpg[/IMG] ...a biedna Vega tylko patrzyła... [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1037.jpg[/IMG] na szczęście na dworze było weselej :) [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1022.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1031.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1020.jpg[/IMG]
  12. Świetna wiadomość o tych nowych boksach :)
  13. Mam nadzieję że się chłopak dobrze sprawuje :loveu:
  14. Tak, to wszystko wina psa że miał organizm który magicznie się nie zregenerował w takich luksusowych warunkach jakie miał. :angryy: Rany boskie, co to w ogóle za tekst, "rany się nie leczyły". Same się miały leczyć? Widocznie według "pana doktorat" tak :angryy:
  15. [quote name='brazowa1']nieważne,każdy kto podwaza ganiusz Sznurka,musi zginąć :mad::mad::ak-shot::grab::snipersm::evil::bad-word::chainsaw::stormy-sad:[/quote] haha, nie damy złego słowa o nim powiedzieć , jeszcze czego :evil_lol: kiedy wizyta u Sznurka? :razz:
  16. Wiolka, te komentarze na youtube są od ludzi z Wykopu, gdzie wrzuciłam Sznurka kiedy jeszcze szukał domu. [url=http://www.wykop.pl/link/240466/jestem-bezdomny-ale-mam-talent]Wykop.pl - Jestem bezdomny, ale mam talent![/url] Bardzo pozytywny odzew, byłam mile zaskoczona :)
  17. Polecam, kolega bardzo przyjemny w obejściu :diabloti:
  18. [quote name='natalia_aa']Miałam dziś przyjemność poznać Walentego. Bardzo fajny pies, zaburzenia równowagi są, ale myślałam, że będzie gorzej. Generalnie, jak ktoś nie wiem to na spacerze w ogóle nie zauważy. Waluś jest może trochę mało zorientowany na człowieka, w końcu tyle ciekawych zapachów w koło. Siedzieliśmy sobie z 15 minut na polanie, po prostu tuląc się, naprawdę cudny pies. Taki pocieszny, zadowolony z życia, obwąchał się z sunią, która akurat była na spacerze bez problemów, jak zobaczył dużego samca, położył się i obserwował, ale dalszych zamiarów nie sprawdzałam.[/quote] Natalia, a wychodziłaś też z tym drugim bullowatym? Siedzi na nowych kojcach, niedaleko Walusia. Trochę labowaty z budowy ;) Sprawdzałaś go, możesz cos o nim powiedzieć?
  19. [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2223495_amstaff_szuka_domu_mloda_wesola_suka.html]Amstaff szuka domu - młoda, wesoła suka[/url]
  20. No bo jak to, przyjadę we wtorek a co jeśli Walentego już nie będzie? Jak ja się z nim pożegnam? :loveu::diabloti:
  21. Oczywiście najważniejsze jest zdrowie dziewczynki, nie mam wątpliwości że trzeba się skupić na niej, a dopiero potem, gdy wszyscy choć trochę otrząsnąć się po tym wypadku, można czekać na relację co tak naprawdę się stało.
  22. Ja napiszę które mi się nie podobają z wyglądu, żeby nie uwikłać się znowu w akademickie dyskusje na temat wredności i złośliwości poszczególnych ras :diabloti: a więc w moją estetykę nie wpasowują się: yorki, pudle, jamniki szorstkowłose, chińskie bezwłose. I sznaucerki tak średnio.
  23. Wstawię ją na alegratkę - mam wolne ogłoszenie z opłaconym wyróżnieniem, bo dzisiaj mój ulubieniec Sznurek znalazł dom :)
  24. [quote name='Litterka'] Potrzebuje ludzi, którzy za nim nadążą :)[/quote] O właśnie, trafiłaś w sedno :diabloti:
×
×
  • Create New...