-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Stwierdziłyśmy z Brązową, że on jest taką białą plamą na mapie adopcji, nie ma dla niego właściciela. Ani to do rodziny z dziećmi na stanowisko domowego przyjaciela. Ani dla pasjonata psich sportów i kogoś kto chce aktywnie działać, bo to z Maliniakiem dopiero po długiej pracy nad jego psychiką. Jedyna nadzieja to ktoś z doświadczeniem w pracy z psami po przejsciach, wielkim sercu i jeszcze większej ilości czasu i cierpliwości, ale wiadomo że takich ludzi jest ciągle za mało.
-
Bo on ma urodę, a oprócz tego nic. Ani mózgu, ani jajek, ani pasji. Dziwny jest, bardzo nieobliczalny, chwiejny, niepewny. Schronisko wiadomo robi swoje, ale on jest tak stłamszony psychicznie że kompletnie nie wie co się dzieje. To nie jest fajny, otwarty pies, on jest bardzo znerwicowany, wyłączony, niestabilny.
-
FILMIKI! Elvisek i Alvinek maja DOMY:) Dąbrówka k/Wejherowa
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
taki kawał świata po Elviska :crazyeye: :) -
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zęęęęby :evil_lol: -
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdjęcia ze spaceru z Vegą - fotki średnie, bo psy szalały a do tego deszcz padał :p Jak Luna zaczyna wizytę u kogoś w domu? widocznie stwierdziła, że jej urok osobisty załatwi sprawę po raz pierwszy w życiu zobaczyła królika i była zafascynowana -
[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1027.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1017.jpg[/IMG] koleżanki :loveu:[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1016.jpg[/IMG] Vega morduje zębatego flata :evil_lol: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1010.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1007.jpg[/IMG]
-
Wróciłyśmy właśnie z Luną ze spaceru zapoznawczego :cool3: Vega na żywo jest jeszcze śliczniejsza niż na zdjęciach :loveu: Luna bardzo taktownie zaczęła wizytę :diabloti:: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1036.jpg[/IMG] ...a biedna Vega tylko patrzyła... [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1037.jpg[/IMG] na szczęście na dworze było weselej :) [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1022.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1031.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1020.jpg[/IMG]
-
Diego-zrozpaczone psie serce.Schronisko Dąbrówka k/Wejherowa.MA DOM
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Świetna wiadomość o tych nowych boksach :) -
Tak, to wszystko wina psa że miał organizm który magicznie się nie zregenerował w takich luksusowych warunkach jakie miał. :angryy: Rany boskie, co to w ogóle za tekst, "rany się nie leczyły". Same się miały leczyć? Widocznie według "pana doktorat" tak :angryy:
-
Polecam, kolega bardzo przyjemny w obejściu :diabloti:
-
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalia_aa']Miałam dziś przyjemność poznać Walentego. Bardzo fajny pies, zaburzenia równowagi są, ale myślałam, że będzie gorzej. Generalnie, jak ktoś nie wiem to na spacerze w ogóle nie zauważy. Waluś jest może trochę mało zorientowany na człowieka, w końcu tyle ciekawych zapachów w koło. Siedzieliśmy sobie z 15 minut na polanie, po prostu tuląc się, naprawdę cudny pies. Taki pocieszny, zadowolony z życia, obwąchał się z sunią, która akurat była na spacerze bez problemów, jak zobaczył dużego samca, położył się i obserwował, ale dalszych zamiarów nie sprawdzałam.[/quote] Natalia, a wychodziłaś też z tym drugim bullowatym? Siedzi na nowych kojcach, niedaleko Walusia. Trochę labowaty z budowy ;) Sprawdzałaś go, możesz cos o nim powiedzieć? -
[url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2223495_amstaff_szuka_domu_mloda_wesola_suka.html]Amstaff szuka domu - młoda, wesoła suka[/url]
-
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No bo jak to, przyjadę we wtorek a co jeśli Walentego już nie będzie? Jak ja się z nim pożegnam? :loveu::diabloti: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
pinkmoon replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oczywiście najważniejsze jest zdrowie dziewczynki, nie mam wątpliwości że trzeba się skupić na niej, a dopiero potem, gdy wszyscy choć trochę otrząsnąć się po tym wypadku, można czekać na relację co tak naprawdę się stało. -
Ja napiszę które mi się nie podobają z wyglądu, żeby nie uwikłać się znowu w akademickie dyskusje na temat wredności i złośliwości poszczególnych ras :diabloti: a więc w moją estetykę nie wpasowują się: yorki, pudle, jamniki szorstkowłose, chińskie bezwłose. I sznaucerki tak średnio.
-
Wstawię ją na alegratkę - mam wolne ogłoszenie z opłaconym wyróżnieniem, bo dzisiaj mój ulubieniec Sznurek znalazł dom :)
-
[quote name='Litterka'] Potrzebuje ludzi, którzy za nim nadążą :)[/quote] O właśnie, trafiłaś w sedno :diabloti: