Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Ech, nie doczekał się nowego domu... :-(
  2. Też tego nie rozumiem :shake: psiaki są cudowne, nie wierzę że choćby taki Oliver nikogo jeszcze nie zauroczył...
  3. [quote name='Betbet']No:) To sobie pospacerowałam z nią::p A guzik;) I dobrze, może powinnam sobie upatrzyć kolejnego psa do spacerów to też szybko go adoptuja:D:diabloti:[/quote] Betbet upatrzaj Gibsona!
  4. Świetna wiadomość, dużo szczęścia dla Penelopy i jej opiekunów :)
  5. Kajtuś już nie siedzi w budynku, tylko na małym wybiegu na zewnątrz, a zima się zbliża... :-(
  6. Dzięki Natalia :) Miła odmiana, zobaczyć te psy szczęśliwe i bezpieczne u nowych opiekunów (zwłaszcza Stefana na salonach :loveu: tylko ciekawi mnie skąd u niego kolczatka, czyżby jakieś problemy wychowawcze?). Fenix świetnie, widać że mimo wieku jeszcze chętny do zabawy, że ma pasję. I straszne zęby na fotce z oponą!
  7. Wracałyśmy z Fiks ze spaceru z Playboyem i małym czarnym. Przy kojcach Fiks oddała smycz pracownikowi, i nastąpiło jakieś zamieszanie przy czym czarny wywinął się z obroży i zakręcił po czym poleciał do krat do Bostona. Boston zaczął się oczywiście kotłować w kółko i drzeć mordę do psa. Fiks dzielnie rzuciła się na ziemię i złapała malucha za tylne łapy :diabloti: a Łukasz chciał mu smycz zapiąć no i tak się szczęśliwie ustawił schylając, że Boston który wciąż się nie uspokoił, błyskawicznie mu gustowną dziurkę w spodniach wygryzł :evil_lol: A tak żeby nie było że Boston to zły pies, broń Boże. Było zamieszanie, ludzie darli się i łapali czarnego, pies biegał w kółko, z innych boksów też się zrobił harmider momentalnie. Dla Bostona to wielki stres, nic dziwnego że się chłopak spiął i tak zareagował. Nerwowy jest ostatnio, ale jaki ma być w takich warunkach.
  8. ech, co rusz to nowy pies ląduje na ulicy, jak to wszystko ogarnąć...? :shake::-(
  9. Oj nie przypominaj takich strasznych historii :eviltong: lepsze to niż dupsko pogryzione przez Bostona!
  10. Luna jest aż za radosna i często taranuje inne psy siłą swojej miłości :loveu::lol: Możemy się kiedyś umówić i zapoznać ją z Fiksiem, jeśli wytrzyma jej głupkowatość (Lunek ma 1,5 roku, ale flaty to wieczne szczeniaki, może koło 3-4 lat troszkę mądrzeją... ale tylko troszkę :evil_lol:)
  11. Pańcio bardzo fajny i ma świetną rękę do psów, zarówno w rozmiarze Benia jak i Panchity :loveu:
  12. Wiejskie, podrapał mnie ostatnio :mad: z miłości. taki nieokrzesany prostak z niego :lol:
  13. Hihi, dla mnie Waluś to bardziej wygląda na wiejskiego parobka niż na arystokratę :lol::lol: Co nie zmienia faktu że jest przekochany!
  14. Hrabia Walenty z klasyczną muzykę w tle, piękne :loveu:
  15. Vegusia, która nie wie że jest amstaffem :diabloti:
  16. [quote name='Litterka']Proponuję ją odizolować. Po co pomnażać schroniskową samotność? [/quote] Hihi, jak to przeczytałam to przypomniały mi się wczorajsze dylematy moje i Brązowej - szkoda że Korba idzie na sterylkę i nie zostanie mamą dzieci Sznurka, to byłyby fajne szczeniaki :evil_lol: z jej solidnością i jego pasją,mmm :razz:
  17. Dopiero teraz znalazłam wątek Marzyciela. Świetny pies. Wyczesałam dzisiaj z niego z tonę starej sierści, nie tylko zniósł to spokojnie i bez problemów ale nawet cieszył się na to czesanie :evil_lol: bez problemu dał sobie wejść na jego mały wybieg, stał spokojnie merdając ogonem i tylko patrzył jak schodzą z niego kłęby martwych włosów. Ale nie wiem czy wygląda ładniej, on i przedtem był piękny :loveu: Trzeba koniecznie przenieść ten wątek do działu adopcyjnego, tutaj Marzyciela nikt nie wypatrzy. A on ciągle czeka.
  18. Mam nadzieję że psiak dojechał szczęśliwie, była przed nim dłuuuga podróż. A za dwa tygodnie Natalia z Patrycją go odwiedzają, o ile dobrze pamiętam :cool3:
  19. Taka cisza tutaj, mimo że nowe bullowate przybyły... Czy dla Galaxy szykuje się dom? :cool3: I czy są albo były jakieś wieści od nowych rodziców Linuxa, Fenixa, Draxy, Stefana?
  20. Przed adopcją to ja mogę ewentualnie obronić Panchitę, schowam do kieszeni i będę udawać że nie ma takiego psa :evil_lol: ale z Beniem coś takiego niestety nie miało szansy przejść :eviltong:
  21. [quote name='zenobiusz flores']Piekny, nierozwazny, ze zlymi nawykami - cos dla dominujacej babeczki lubiacej wychowywanie niegrzecznych chlopakow .....komu przystojniaka, komu ?[/quote] Brzmi jak z portalu randkowego :diabloti:
  22. Ale sobie Fredzia fajnie wędruje :loveu:
×
×
  • Create New...