-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Haneczka niczym sheltie.Złoty skarb w schronisku w Dabrówce MA DOM!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
no nareszcie :) -
Dzięki :loveu: zrobiłam dzisiaj filmik, ale znowu inteligentnie obróciłam aparat :evil_lol: więc jak wrocę z uczelni to muszę znowu szukac programu do obkręcenia go do normalnego ustawienia :p Na marginesie dodam, że coraz smutniej mi się robi kiedy widzę Ojka... a dokładnie, kiedy muszę go zostawiać w boksie. No nie moge normalnie patrzeć, jak gryzie te kraty i usiłuje przecisnąć łapy i pysk między prętami. On tak bardzo nie chce być zostawiany :-(
-
Jeśli nr tatuażu zgadza się z metryczką, to nie powinno być żadnego problemu w skontaktowaniu się z hodowcą i sprawdzenia w ten sposób "autentyczności" psiaka. Różne rzeczy się zdarzają, ludzie kupują psy z hodowli i też się ich pozbywają. Oczywiście zawsze trzeba być czujnym, ale lepiej najpierw sprawdzić a potem ferować wyroki że sprawa grubymi nićmi szyta ;)
-
Sznupek,sznaucerowaty młodzieniec. I ślad po nim zaginął :(
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
a moze to dziecko korby z walusiem :cool3: (o rany, wyobraziłam to sobie i nie wiem smiac sie czy plakac :lol:) -
Szczurek-bo taki był biedny i chudziutki...Nie ma go w schronisku.
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
ale ja miałam swoje powody :cool3: i to miało być imię robocze, schroniskowe, bo inaczej nikt nie wiedział o którego psa mi chodzi :lol: tak samo było biały szmaciarz na ojka, czarny gnojek na tego kolegę Playboya, ja po prostu tak sobie gadam a wy zaraz imiona i imiona :evil_lol::evil_lol: -
Gibson znalazł człowieka do kochania, MA DOM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Ok, to czekamy na nowy opis :) Ja [B]może[/B] dam radę wpaść w czwartek przed południem, ale to muszę jeszcze zobaczyć czy się uda wszystko zgrać... tak więc wyspaceruj Gibsia ;) -
[Gdynia] SONAR basset hound czeka na nowy dom! Ma dom.
pinkmoon replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Hura i powodzenia :multi::multi::multi: -
Szczurek-bo taki był biedny i chudziutki...Nie ma go w schronisku.
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
haha, genialne zdjęcia, zwłaszcza drugie i trzecie :loveu: Szczurek jest fajny, taki kontaktowy, przyjazny. Chociaz może lepiej zmienic mu to imie, nie wiem? Juz sie przyzwyczailam zeby tak na niego wołać :evil_lol: ale w sumie dla ludzi ktorzy patrza po ogloszeniach to moze byc malo zachecajace, jak myslisz? -
Gibson znalazł człowieka do kochania, MA DOM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Jak już pisałam, to pozostaje w gestii Agaty, ja mam zajęcia w takich godzinach że nie dam rady na pewno przed weekendem wpaść do Ciapkowa, a i z tym może być problem. -
Miałam dom, ale moja pani urodziła dzidziusia. KAMA zmów ma dom!
pinkmoon replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Alegratka dla oszukanej Kamy :-( [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2290969_kama_mix_owczarek_madra_suka_wierna.html]KAMA-mix owczarek,mądra suka,wierna przyjaciółka szuka domu![/url] -
Gibson znalazł człowieka do kochania, MA DOM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Ehhh, Gibson na alegratce ma w ciągu miesiąca prawie 300 wejść... to wychodzi 10 dziennie, dlaczego chociaż jedno z nich nie może przynieść mu domu? :shake: -
Miałam dom, ale moja pani urodziła dzidziusia. KAMA zmów ma dom!
pinkmoon replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Ja pier... :angryy: same niecenzuralne wyrażenia mi się nasuwają. Wziąć psa ze schroniska, [B]zobaczyć na własne oczy miejsce z którego się go ratuje[/B], mieszkać z nim 7 lat... i znowu oddać?! Nie mam słów :shake: -
[quote name='Betbet']oprócz Missi podoba się też Ojek..ale wszystko zależy od reakcji na koty. [/quote] oo coż za rewelacje :cool3: ale jak przyjedziecie w sobotę to się miniemy, szkoda, bo ja będę może w piątek i na pewno w niedzielę. a jeśli mowa o innych suczkach, to może któraś z siostrzyczek? Dwie jeszcze do wzięcia :razz: Albo Czarna? Brązowa, Czarnej nie chcesz ludziom sprzedać? Ona taka fajna jest, wziąłby już ją ktoś w końcu.
-
Sawa- prawdziwe wyzwanie dla ludzi, którzy żyją z pasją- jak ona :)))
pinkmoon replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Nie przyjechali. :-( Może to ta pogoda? Po labusię też się zapowiedzieli goście, a koniec końców się nie zjawili :shake: