-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
pinkmoon replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Wspaniale! Wiedziałam że słodka niunia znajdzie kogoś kto ją pokocha, dawno nie było w schronie tak całuśnego asta :loveu: -
Ratunku,nie chce tu umrzeć.Brus-zdechł w schronisku.TM
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny staruszek, małe szanse na dom :-( ale może jakimś cudem...? -
Teraz pora na flatowatą Aksę ze schroniska z Tczewa.Ma DOM
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie, nie siedzieli razem. Rubin przez pierwsze pół godziny z nami na wybiegu również kompletnie nie wykazywał chęci zabawy, był odciety tak jak mówisz. Dopiero po dłuższym czasie się rozkręcił ,ale za to jak! Niech Brązowa pokaże fotki jak on się sznurem bawi :diabloti: -
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Odwiedzaj go odwiedzaj, jego trzeba koniecznie przyzwyczajać do nowych ludzi. :) -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
pinkmoon replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kolejne dobre wiadomości :) -
Może ktoś zna autora tego wiersza? Byłabym wdzięczna za wskazanie. Święty Piotr u nieba wrót Stoi,trzymając listę cnót. A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu. "Ten wejdzie pierwszy, kto Był lekiem na całe zło; Kto do końca wierny był, Kochał i służył ze wszystkich sił, Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre i na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony". Piotrowa dłoń otwiera drzwi - Lśnią oczy, merdają ogony - Pierwsze do raju wchodzą psy"
-
FILMIKI! Elvisek i Alvinek maja DOMY:) Dąbrówka k/Wejherowa
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: Alvinek to nie jest jeden z parki Ptyś i Beza,prawda? One dalej siedzą? -
FILMIKI! Elvisek i Alvinek maja DOMY:) Dąbrówka k/Wejherowa
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ja na ich miejscu nie mogłabym się doczekać i pojechała po psa z samego rana :loveu: -
Schronisko w Dąbrówce k/Wejherowa, woj. pomorskie. Przystojniak a la gronek :cool1: [IMG]http://images37.fotosik.pl/204/10cbd62eae0b8ac1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/204/5a02e8348f898a54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/208/4770744d9b927d52med.jpg[/IMG] wątek tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/stalowy-orson-owczarek-o-wyjatkowej-urodzie-dabrowka-k-wejherowa-147859/[/url]
-
Diego-zrozpaczone psie serce.Schronisko Dąbrówka k/Wejherowa.MA DOM
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Taki ładny psiak, przy samym wjeździe do schroniska, znajdzie dom. -
Teraz pora na flatowatą Aksę ze schroniska z Tczewa.Ma DOM
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Aksa i Rubin szybko muszą isć do domu, nie wierzę że nikt nie wypatrzy takich fajnych psów. -
FILMIKI! Elvisek i Alvinek maja DOMY:) Dąbrówka k/Wejherowa
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jeśli nic się nie zmieniło, to dzisiaj go odbierają! -
Gibson znalazł człowieka do kochania, MA DOM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Dla mnie to też jakaś niezrozumiała sytuacja. Kiedy go zobaczyłam pierwszy raz, byłam pewna że uroda i fajny charakter zapewnią mu nowy dom w trybie natychmiastowym. Nawet zastanawiałam się, czy jest sens zakładać mu wątek i robić ogłoszenia, bo taki ładny pies pewnie szybko pójdzie. A tu co? Czwarty miesiąc i zero zainteresowania :shake: -
[Gdynia] PENELOPA śliczna suka owczarek niemiecki znalazła dom!
pinkmoon replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Phi, też wymyśliłaś :diabloti: gdyński Gibson milion razy lepszy od Mela, zobacz sama jaki przystojniak :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gibson-pies-ktory-chce-kochac-pies-marzenie-szuka-kogos-dla-siebie-143126/[/url] tak serio to przydałoby się zrobić jakąś agitację i wysłać Gibsia do domu, nie pojmuję po prostu że taki piękny pies już czwarty miesiąc w schronie. Po niego powinny się kolejki ustawiać. Ma ogłoszenia, ładne zdjęcia... no i nic.