Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. A on (tzn Iks) się nie zrobił taki wredny odkąd Boston mu łapę rozwalił?
  2. No właśnie o to mi chodziło, jakby oceniac psa po zachowaniu w boksie to Jumper się kwalifikuje na kaftan bezpieczeństwa jak nic :diabloti:
  3. Kto by pomyślał że ten wariat taki "łaskawy do ludzi" będzie :evil_lol: a skąd nowi wolontariusze? ktoś sensowny?
  4. [quote name='Fiks']Tak, bierzemy Malutkowo na wybieg! Ja jadę we wtorek i w środę, ale mogę dopasować się do Was. Nie wiem jak Pinki. Możemy z Pinki przyjechać do Dabrówki choćby na godzinę czy dwie :lol:[/quote] Będę we wtorek :) Mogę być tak do 12.30, potem już zajęcia na popołudnie w Gdańsku.
  5. Wspaniale! Wiedziałam że słodka niunia znajdzie kogoś kto ją pokocha, dawno nie było w schronie tak całuśnego asta :loveu:
  6. Biedny staruszek, małe szanse na dom :-( ale może jakimś cudem...?
  7. Nie, nie siedzieli razem. Rubin przez pierwsze pół godziny z nami na wybiegu również kompletnie nie wykazywał chęci zabawy, był odciety tak jak mówisz. Dopiero po dłuższym czasie się rozkręcił ,ale za to jak! Niech Brązowa pokaże fotki jak on się sznurem bawi :diabloti:
  8. Orson świetnie sprawdziłby się w jakichś sportach obrończych, oby trafił na pasjonata ;)
  9. Odwiedzaj go odwiedzaj, jego trzeba koniecznie przyzwyczajać do nowych ludzi. :)
  10. Może ktoś zna autora tego wiersza? Byłabym wdzięczna za wskazanie. Święty Piotr u nieba wrót Stoi,trzymając listę cnót. A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu. "Ten wejdzie pierwszy, kto Był lekiem na całe zło; Kto do końca wierny był, Kochał i służył ze wszystkich sił, Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre i na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony". Piotrowa dłoń otwiera drzwi - Lśnią oczy, merdają ogony - Pierwsze do raju wchodzą psy"
  11. wstawiłam linka na belgi w potrzebie. Piękny [B]niebieski[/B] :evil_lol: Orson
  12. :multi::multi::multi: Alvinek to nie jest jeden z parki Ptyś i Beza,prawda? One dalej siedzą?
  13. Ja na ich miejscu nie mogłabym się doczekać i pojechała po psa z samego rana :loveu:
  14. W Szariku najfajniejsza jest jego delikatność i wyczucie, kiedy zawołany z drugiego końca wybiegu przybiega szalonym pędem, zawsze na ostatnich kilku metrach umie ładnie wyhamować tak żeby mnie nie przewrócić :loveu:
  15. Schronisko w Dąbrówce k/Wejherowa, woj. pomorskie. Przystojniak a la gronek :cool1: [IMG]http://images37.fotosik.pl/204/10cbd62eae0b8ac1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/204/5a02e8348f898a54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/208/4770744d9b927d52med.jpg[/IMG] wątek tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/stalowy-orson-owczarek-o-wyjatkowej-urodzie-dabrowka-k-wejherowa-147859/[/url]
  16. Taki ładny psiak, przy samym wjeździe do schroniska, znajdzie dom.
  17. Ja wierzę, że Bruno jeszcze gdzieś sobie postróżuje :cool1:
  18. Obejrzałam wczoraj filmik ze Sznurkiem i aż się wzruszyłam jak pomyślałam, ze on już w domu:) też czekam na więcej relacji!
  19. Aksa i Rubin szybko muszą isć do domu, nie wierzę że nikt nie wypatrzy takich fajnych psów.
  20. Jeśli nic się nie zmieniło, to dzisiaj go odbierają!
  21. Dla mnie to też jakaś niezrozumiała sytuacja. Kiedy go zobaczyłam pierwszy raz, byłam pewna że uroda i fajny charakter zapewnią mu nowy dom w trybie natychmiastowym. Nawet zastanawiałam się, czy jest sens zakładać mu wątek i robić ogłoszenia, bo taki ładny pies pewnie szybko pójdzie. A tu co? Czwarty miesiąc i zero zainteresowania :shake:
  22. Phi, też wymyśliłaś :diabloti: gdyński Gibson milion razy lepszy od Mela, zobacz sama jaki przystojniak :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gibson-pies-ktory-chce-kochac-pies-marzenie-szuka-kogos-dla-siebie-143126/[/url] tak serio to przydałoby się zrobić jakąś agitację i wysłać Gibsia do domu, nie pojmuję po prostu że taki piękny pies już czwarty miesiąc w schronie. Po niego powinny się kolejki ustawiać. Ma ogłoszenia, ładne zdjęcia... no i nic.
  23. Bardzo kochana sunia o wielkim sercu :) momentalnie przekonuje się do nowych osób, włazi na kolana i rozdaje buziaki!
×
×
  • Create New...