Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. a ja dostałem dziś takiego sms-a:) że....ale nie uprzedzajmy faktów..:) nadawca pewnie napisze i tutaj:)
  2. Niestety dalej cisza w telefonach:( Poszły przelewy za hotelik i szczepienia...
  3. Aluś :loveu: Ty słodziaczku...szukamy domku....
  4. Na konto Oskara poszło właśnie 30 zł :) to na dobry początek od Nikusia i Livki:)
  5. [quote name='Ra_dunia']Rusałka by już mogła pójść wreszcie do domu... ;)[/QUOTE] Też bardzo bym chciał.....niestety tel. milczy:(
  6. Jestem na zaproszenie Sylwiji...zapisuję i postaram sie cos wrzucić grosza:)
  7. Rusałka miała wczoraj zrobione szczepienia kompleksowe..:)Zostaną dopisane do następnego rachunku za hotlik:) Dziękuję Panu Kazimierzowi za "czujność":) i cioteczce Ghanimie za wpłatę deklaracji:loveu:
  8. Dziękujemy cioteczce Obraczus87 za gumtree dla Rusałki :Rose::Rose::Rose:
  9. pięknie dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Rusałka ma ok 10 lat:) ale jest zdrowiutka,wysterylizowana i bardzo żywotna...Pan Kazimierz od początku twierdzi,że to najgrzeczniejszy psiak jaki jest w hoteliku.:)Przez cały ten czas nie było żadnych problemów zdrowotnych:) ani innych też nie:)
  11. Rusałka jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i psiaków.Jak byliśmy w hoteliku pytaliśmy jaka jest w stosunku do kotów,ale niestety nie ma tam możliwości sprawdzenia tego na miejscu.
  12. Nemko-dziękujemy za wpłatę:loveu:
  13. Aga 33-76 dziękujemy za wpłatę..:) niestety telefon dalej milczy.:(Proszę rozwieszajcie plakaty gdzie się da:) Czy ktoś mógłby zrobić ogłoszenie do cafeanimal?może w ten sposób udałoby się jej wskoczyć do metra?
  14. [quote name='Klaudus__'][I]Nikus baaaardzo Wam dziękuję za pomoc. Cieszę się,że trasa przebiegła dla Was spokojnie, dowieźliście Łatka i dotarliście do domu cało i zdrowo - miło było Was pozać - pomimo niedzieli ja na 'roboczow' bo dla mnie nie ma świąt i jakichś wolnych dni tygodnia :lol: Cieszę się Łateczku,że masz dom! Jeden do przodu! :kciuki:[/I][/QUOTE] No właśnie....do przodu..:multi: chociaż jeden....i to musi cieszyć...Wiemy ,że nie damy rady pomóc wszystkim,ale to nie powód by nie cieszyć:loveu:
  15. Tak:) domek Łatka naprawdę jest super..Psiak jest już umówiony na wizyty u weta i fryzjera:)Będzie mu tam jak w raju-biegał po domu i zwiedzał-są tam dwa balkony-co chwila był na innym a ogon robił wiatraki:) Super,że udało Wam się tak szybko te domek wyczarować bo Łatuś wart jest tego.:)
  16. I jeszcze : Teraz sobie zobaczę "gdzie mnie przywieźli :hmmmm:" [IMG]http://images39.fotosik.pl/312/3ca50d0e4630a84amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/312/4c9ead55d2655e1dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/311/2a734ac4eeac9c83med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/312/b2e43ec63ba18051med.jpg[/IMG] A swoją drogą dobrze,że do Krakowa nie jest tak strasznie daleko bo po drodze z Livką zastanawialiśmy się czy na pewno go oddamy-po prostu prześliczny i bardzo grzeczny psiak..i taki bardzo tulaśny:loveu::loveu::loveu:
  17. Łatek od dziś został "krakusem"...oto dowody: ja i moja nowa Pani [IMG]http://images35.fotosik.pl/170/330a67e77a1353f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/312/c8d18e388b61d4eamed.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://www.fotosik.pl%20target=_blank%3E[IMG]http://images37.fotosik.pl/311/058210e6259478a4med.jpg[/IMG][IMG]http://images37.fotosik.pl/311/058210e6259478a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/315/066d6f51ee9d531emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/311/7b49be69476c9864med.jpg[/IMG]
  18. :multi::multi::multi: zobaczcie ile dostanie Bąbelek od Kundelkowej Skarbonki:multi::multi::multi: Dzięki Pani Prezes:Rose:
  19. Majku witamy na wątku:) no niestety-"ludzie" to w tym przypadku chyba za dużo powiedziane
  20. Ra_dunia dziękujemy za wpłatę:loveu:
  21. [quote name='agusiazet']Można poprosić o pomoc Kundelkową Skarpetę - oni nigdy nie odmawiają kundelkom w potrzebie!!![/QUOTE] Już napisałem do Pani Prezes:) będzie dobrze...Skarbonka zawsze pomoże:)
  22. [quote name='Ra_dunia']Po wypłacie, więc pieniążku na Rusałkę przelane. A co w ogóle u panny słychać? Jakieś wieści, jakieś zdjęcia...? ;)[/QUOTE] Mam nadzieję,że dostaniemy niedługo nowe fotki od Pana Kazimierza:) Co do adopcji to niestety jakoś nie mamy szczęścia:-(...ani allegro,ani plakaty niestety nie dają jak na razie efektu:shake: Może kolejny pakiet ogłoszeń pomoże? Poza tym zrobiła nam się "dziura" w deklaracjach gdyż niektóre były okresowe i już się skończyły. Wujkowi Ubocze dziękuję za wpłatę za 3 m-ce:)
  23. Mysza2 -dziękuję za wpłatę :) piszę tutaj bo skrzynkę masz załadowaną:razz: Pozdrowionka dla Tofika i jego fanów:)
×
×
  • Create New...