Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='ihabe']Nr konta nie powinien być podobno na wątku, więc zróbmy tak, że będą je znali Brysio i Iwona i będą wysyłać zainteresowanym, albo zainteresowani niech piszą do mnie to im bezpośrednio wyslę. Co Wy na to?:loveu::loveu:[/QUOTE] to ja poproszę na PW;)
  2. [quote name='ihabe'][CENTER][COLOR=red][SIZE=5]Mamy już założoną skarpetę [/SIZE][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=red]i zostałam skarbnikiem:[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][COLOR=red][SIZE=5][U][B][COLOR=black]stan na dzień 25.X.2009 [/COLOR][/B][/U][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=7]50 zł[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER]Iwonka 20 zł ihabe 30 zł[/CENTER] [/COLOR][/QUOTE] a gdzie są namiary na konto do wpłat?;)
  3. [quote name='Monika z Katowic']Pomyliłam się Livka oczywiście, Pliszka robi bazarek! :lol::lol::lol: Jutro wyślę Ci moje, ukryte przed Mężem, "zaskórniaki" :) :eviltong:[/QUOTE] mam nadzieję,że Twój mąż nie jest dogomaniakiem bo wtedy...:mad::evil_lol: dziękuję w imieniu Armaniego:lol:
  4. [quote name='Monika z Katowic']Czyli można już wysyłać pieniądze? Na to konto, które przysłała Pliszka?:crazyeye: LUDZIE DRODZY! [B]NIKUŚ WSZYSTKIM POMAGA JAK MOŻE, A KIEDY ON PROSI TO JAKOŚ SIĘ OCIĄGAMY[/B]...Wiem, wiem - koniec miesiąca :evil_lol: Musimy jednak pamiętać z jakim poświęceniem i za darmo (!!!) Nikuś wozi RÓŻNE PIESKI tam i spowrotem.:bluepaw::bluepaw::bluepaw:[/QUOTE] dzięki za wsparcie Monika:lol:...wpłacać można oczywiście i trzeba..konto wysłała Tobie na Pw Livka przecież;)
  5. Armani prosi o pomoc:sad: musimy zapłacić za hotelik....pomóżcie plisssss
  6. [quote name='Paulina_mickey']To ja jak dostanę na maila jakieś zapytanie to będę kierowała pod numer tel w pierwszym poście. :cool3:[/QUOTE] ok. nie ma problemu...dobry opis Armaniego dała Lacrima na 11 stronie postów...tego należy sie trzymać przy odpowiedziach na telefony:lol:
  7. [quote name='Paulina_mickey']Słuchajcie Armani do dzieci to chyba nie bardzo się nadaje? Dostałam trzy zapytania o Niego, ale w dwóch są właśnie dzieci.[/QUOTE] no raczej chyba nie bardzo..wita się bardzo żywiołowo a to kawał chłopa.
  8. Faktycznie kochany ten pychol:lol:..mieszkam niedaleko..może go niedługo odwiedzę?;) Agnieszko działasz tam cuda...a może to baca?:cool3:
  9. [quote name='mamamuminka']Deklaruję 10 zł. miesięcznie.[/QUOTE] bardzo dziękujemy:multi:..już wysyłam konto na PW
  10. dziękujemy za relację Megii i opiekę nad tą kochaną psinką:lol:
  11. [quote name='Pliszka']Mogę :) Psiak mnie zaczął właśnie zapraszać na spacerek, jak wrócę wystawię chłopakowi bazarek :) Prześlesz mi numer konta? Jak coś się sprzeda to będę od razu przesyłać szczęśliwym nabywcom :)[/QUOTE] ok.ale wysle popoludniu..teraz już muszę pędzić:razz:Dziękujemy:lol:
  12. Witam wszystkich:lol: Armani dotarł do hoteliku wczoraj ok 22-ej..ja wrociłem przed 24-tą.To piękny,żywiołowy wariat:cool3: w autku jak już wsiadł nie było problemów..Fotki będą poźniej..Pliszka jeżeli możesz to rób ten bazarek..
  13. [quote name='a.piurek']Zaznaczam sobie[/QUOTE] Witamy:lol:
  14. [quote name='anado']Nie jestes sam,pamietaj....:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Widzę to i czuję Wasze wsparcie:lol: Damy radę RAZEM:loveu:
  15. o 15-tej kończę pracę(chociaż niewiele dziś w niej dokonałem-dobrze,że szefowa to nie dogomaniak:diabloti:) i jadę napierw do Katowic po pieska do schronu który pojedzie na hotelik k.Tarnowskich Gór a później po Armaniego.Wątek patrolować będzie Livka i odpowiadać na posty z prośbą o podanie konta zwłaszcza:lol: Dziękuję Wam za" już" i męczcie dalej swoich znajomych. Armani pojedzie dziś do hoteliku - nawet jakby mnie mieli niedługo zlicytować:evil_lol:..Livka-nie czytaj tego:razz:
  16. [quote name='Pliszka']Zrozumiałam, że już nie ma domku ...[/QUOTE] Bo to wszystko takie skomplikowane..ale szykuj ten bazerek..dowiem się u moda jutro..wtedy będzie porządek w papierach i jasna sytuacja.
  17. kaa...jestem pod wrażeniem:lol:...super...Kumpel chyba znowu się będzie niedługo pakować...;)
  18. dzięki :lol: nie "tylko" ale "aż" każda złotówka się liczy wysyłam PW..
  19. [quote name='anado']Tak to chyba tylko na dogo moze sie dziac.Jak ja was kocham!!!!!![/QUOTE] Czuję to samo:lol:
  20. [quote name='Magnesiatko']Poszło 30,00 PLN za 3 kolejne miesiące. Zagospodarujcie to jak chcecie.[/QUOTE] :crazyeye: Jeszcze raz pokłony:lol:
  21. [quote name='Magnesiatko']i ode mnie 10 PLN miesięcznie ;) Majeczka ma swój dom więc chyba sie nie obrazi :evil_lol:[/QUOTE] Dzięki :loveu::loveu: cioteczki dzięki wam chce się żyć wysyłam konto
×
×
  • Create New...