:) jak bardzo się cieszę widząc Demona w akcji :) :) będą jeszcze z niego ludzie :) :) cierpliwością cuda można osiągnąć :)
A mi ciągle w głowie jego siostry siedzą :(
[quote name='Karolcia_ko5']Jamor napisał jeszcze, że u niego rzeczywiście kolejka.. :( . Jakiś zastyg. Nigdzie nie ma miejsc. .[/QUOTE]
jak pech to pech :( zrób listę deklaracji i zapisz Borysa na listę rezerwową wszędzie gdzie można :)
[quote name='esperanza']Tak, jest od czwartku, ale cieszyć się zaczniemy, gdy się do tego domu przyzwyczai.[/QUOTE]
to my tu tak tylko cichutko sie radować bedziemy a cieszyć sie zaczniemy juz niedługo bo napewno bedzie dobrze