Najgorsze w tym wszystkim jest to że gdyby tylko była kasa to tak wiele można byłoby zrobić.. ale wszędzie krucho i nędznie.. Spróbujz doddy, kana wrzuc na bullowate w potrzebie, popros o deklaracje.. no nie wiem sama , moze na facebooku wydarzenie zrób... Szukam pomyslu dlatego to pisze. Wiem ze duzo zrobilas, nie trać nadziei bo tylko ty jedna zostałas psiakowi wiec trzymaj się . cos jeszcze się wymysli...