No więc są nowe zdjęcia ! :) Co prawda robione telefonem , no ale są :loveu:
Otrzepujący się Rudy :
[IMG]http://i51.tinypic.com/707vi1.jpg[/IMG]
Siedzimy sobie [ no ale nie spojrzę bo są ważniejsze rzeczy:evil_lol:] :
[IMG]http://i53.tinypic.com/15cj68p.jpg[/IMG]
Wąchamy :
[IMG]http://i56.tinypic.com/awx2rk.jpg[/IMG]
I Jacuś :
[IMG]http://i53.tinypic.com/doknyt.jpg[/IMG]
No to na tyle :lol::lol::lol: