Nie wiem czy ktoś tu w ogóle zagląda ale dodam kilka zdjęć na zachętę :lol::
Jęzorek !
[IMG]http://i53.tinypic.com/wa57og.jpg[/IMG]
Borys - pies który kocha wodę :shake::
[IMG]http://i53.tinypic.com/2wci4a8.jpg[/IMG]
No i .. Pobaw się troche , jak się pobawisz to dam Ci ciasteczko !
[IMG]http://i51.tinypic.com/zrbkh.jpg[/IMG]