Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20356
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. [quote name='Kamila Proc']a ja przypomne[/QUOTE] a ja podam najnowsze wpłaty: 60,-zł dn.1.12. AGUSIAP :loveu: 75,- od Aleksandry G. wpłaciła Anna Agnieszka B. :loveu: 40,- ranias za grudzień:loveu: 10,- dn.2.12. grzenka:loveu: Razem 185 złotych :cool3:
  2. [quote name='koosiek']Z ogłoszeń pewnie nie ma odzewu? Trudno znaleźć dom dla staruszka :( A jak Ślepek dogaduje się z innymi psami?[/QUOTE] odzewu żadnego.... a Ślepek najpierw tak stękał, że bałam się o niego,myslałam, że go rano zabiorę do weta, a on po godzinie chyba zasnął i śpi od wczoraj, od czasu do czasu zmieniajac tylko ułożenie tłuściutkiego tułowia ;) a jak chrapie chwilami !!!!! co prawda słyszy inne psy i podnosi głowę, ale brzucha z miejsca nie rusza ;) jak któryś na niego nie wpadnie przypadkiem, to nie powinno być problemów, jedynie o Tiarę sie boję, bo ona moje psy akceptuje, ale na obce na spacerze to bardzo się złości... w rogu pokoju zrobiłam mu "kojec" z foteli, bo on nie widzi i mógłby zwalić na siebie któryś kwietnik
  3. [quote name='koosiek']I co z psiakami?[/QUOTE] nie zdążyłam wczoraj napisać - z naszego "azylu" wczoraj wieczorem zabrałyśmy psiaki, Leda jest u Beaty razem z dwiema innymi jej suniami( w barakach pracowniczych) a Ślepek.... u mnie w domu.... mam już dziesiatkę(mąż jeszcze nie wie)....sił i czasu zaczyna brakować, bo to wszystko albo stare, albo chore
  4. [quote name='Neris']Wiem, że jestem okropna ale ciągle nie mam drukarki :( Muszę pojechać do kogoś kto ma, ale jesteśmy zasypani powyżej kolan, jutro rano zobaczę czy chociaż główniejszą drogę odśnieżyli. Jutro rano zadzwonię do pana doktora czy musimy być akurat jutro na kontroli, może lepiej poczekać jeszcze parę dni aż się trochę ociepli. Moje jamole to największa miłość życia mego, i każdy kto je widział rozumie:lol:[/QUOTE] nie musi być dfrikowane, napisz odręcznie.... tylko kopiować KP trzeba i tak.... jamniki naprawdę cudne!!! wczorajszego wieczora zabrałam do domu dobrocińskiego Ślepka - był razem z Ledą w naszym "azylu" - to duży wybieg z ocieplonymi budami, ale te mrozy dla starych psów....dzisiaj rano termometr u mnie na tarasie wskazywal minus 21 ;( koleżanka wzięła Ledę, ja Ślepka.... no i mam 10 psów...
  5. [quote name='_ogonek_']Farcik musi znaleźć domek :loveu: I z całego serca wierzę, że tak się stanie...[/QUOTE] on jest taki cudny - nie można go nie pokochać! ja właśnie dobiłam do dziesiątki.... godzinę temu zakwaterowałam dobrocińskiego Łatka - sytuacja przymusowa - mróz.... mąż jeszcze nie wie...
  6. [quote name='Neris'] Mari23, dostałam na PM wzór pisma, jutro je wyślę, bardzo Ci dziękuję za pomoc. Czy w razie gdybyśmy zrobili kolejną aukcję również będzie możliwość użyczenia konta? [/QUOTE] czekam na pismo ;) a jeśli konto będzie potrzebne - oczywiście korzystajcie ! Maksio ślicznie wygląda w tym ubranku i wogóle śliczny jest.... a jamniki.... popłakałam się ze śmiechu:megagrin:
  7. [quote name='fochu']zaciskamy paluchy za to aby Farcik trafił do domku już na święta :D[/QUOTE] zaciskamy mocno!!!!!!!!
  8. [quote name='mari23']chłopaki się bogacą - oto najnowsze wpłaty: 10,- Argo i Marcel - od: Mariusz P. z Wrocławia:loveu: 50,- na potrzeby psa Argo - od: Ewa F.-Ch., Białystok:loveu: 30,- deklaracja comiesięczna Argo od: Kasia S. z ul. Troczyńskiego, PN:loveu: 10,- dla Argo od: dorota1 z dogo:loveu: 20,- Argo i Marcel AAGATAAB ze Starachowic:loveu: 100,- Argo i Marcel od:Beta i Czata -wpłacająca: Elżbieta Barbara Z.-Ł.z Warszawy:loveu: 20,- Argo i Marcel - SHANIA z funduszy Azy:loveu: 40,- Argo i Marcel XI,XII od: CajusJB:loveu: 50,- dla Argo od: Marta Anna M. z Warszawy:loveu: 50,- Argo i Marcel od: MOCA35:loveu: 80,- Argo i Marcel za 4 mies. od: KMURDZ:loveu: 10,- Argo i Marcel - z bazarku / toczek:loveu: razem to chyba 470 złotych plus wcześniejsze 495,-z to razem na koncie chłopaków jest 965 zł są jeszcze dwie wpłaty - umieszczone też na wątku rodziny z lasu, bo nie znam celu: i muszę wyjaśnić: 20,- ŁAPKI/ RANDA - to jednak na Sabę i Reksa 50,- Tomasz K. z Gniechowic - tytuł: HELP - do wyjasnienia[/QUOTE] a to brakująca lista wcześniejszych wpłat: 40,-zł Marek Marcinkowski z Szydłowca (wpłynęło 24.11):loveu: 5,-zł yoko 100 wpłynęło 23.11.:loveu: 10,- Maruda666 wpł.23.11.:loveu: 10,- Beata K. Nowy Dwór Maz. - wpłynęło 23.11.:loveu: 50,- Marta Anna M-G z Warszawy wpłynęło 23.11.:loveu: 20,- mari23 (wpłata jednorazowa)23.11.:mad::evil_lol: Razem = 135 złotych dodając poprzednie 360,-zł otrzymujemy 495,- przepraszam za przeoczenie! zaksięgowałam - w księgowości nic nie zginie nigdy - ale na wątku..... przeoczyłam, nie podałam
  9. [quote name='Marinkaa']Mari, rozumiem, że poniższe wpłaty sumują się z tymi poniżej na kwotę 495 złotych: "uwaga - meldunek z banku ;-) 20,- wplata na Argo - Katarzyna Walijewska Suwałk 30,- dla Argo od: Marta Wójcikowska z Wrocławia 30,- na Argo - Sylwia Kurzela, Zgierz 40,- Argo - Agnieszka Szydłowska, Warszawa 50,- Argo i Marcel - Magdalena Jankowska, Tłuszcz 140,- na Argo i Marcela - od zacharego składki na DT za XI/2010 50,- dla Argo- Maura Rebeka Ładosz, Wrocław razem wpłynęło 360 złotych, wpłaty dla obu umieszczę też na wątku Marcela, a cioteczka Marinka chłopaków sprawiedliwie podzieli kasą ;-)" Jeśli tak po podaj mi proszę brakującą listę wpłat ::)[/QUOTE] no właśnie - brakująca lista wpłat.... zaksięgowałam, podliczyłam, a na wątku:oops::oops::oops:..... :mad:ech, starość...:-( 40,-zł Marek M. z Szydłowca (wpłynęło 24.11) 5,-zł yoko 100 wpłynęło 23.11. 10,- Maruda666 wpł.23.11. 10,- Beata K. Nowy Dwór Maz. - wpłynęło 23.11. 50,- Marta Anna M-G z Warszawy wpłynęło 23.11. 20,- mari23 (wpłata jednorazowa)23.11. Razem = 135 złotych teraz się zgadza? poprzednio 360,- plus 135zł to daje 495zl jeszcze raz przepraszam, i dziękuję za przypomnienie
  10. witajcie, pudelkowe cioteczki! to znów ja wracam na Wasz wątek - tym razem nie z prośbą, a z dobrą wiadomością? pewnie już nie pamiętacie "mojego" Kuby, któremu pomagałyście domku szukać - otóż wciąż gdzieś jest jego ogłoszenie z moim numerem telefonu - i bardzo dobrze! właśnie dzwonił bardzo miły pan z okolic Warszawy - miał kiedyś takiego pudelka i chciałby Kubę.... albo podobnego - bo Kuba w domku przecież... tak więc czarny pudelek - starszy - pan mówi, że on też starszy, więc młodego nie weźmie, bo nie chce, żeby pies został sam po jego ewentualnym odejściu z tego świata... pan sie skontaktuje jeszcze na maila - ja zaraz przejrzę początek wątku, ale może i Wy coś podpowiecie...
  11. [quote name='rotek_']długo czekaliśmy na odpowiednią pogodę-ale oto efekty [URL=http://img225.imageshack.us/i/dsc0641g.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6762/dsc0641g.jpg[/IMG][/URL jak ja chciałabym ucałować ten nosek! przesłodka jest!!!!! i cudna!!!!!!!!!!!!!!!
  12. [quote name='mtf zalesie']ja chcialabym nadal wplacac na konto fundacji a nie na konto prywatne.mam duzo wplat na psy nieadopcyjne lub stare dla ktorych znalezienie domu jest trudne, bede zyly kilka lat i sa to duze w sumie kwoty-na fundacje moge odpisywac na opp lub 6 procent od podstawy dochodu.jesli bedzie to konto prywatne to nie podtrymam swojego zobowiazania.[/QUOTE] Stowarzyszenie Help Animals nie ma statusu OPP, ponieważ niedawno powstało, zgodnie z nowymi przepisami może ubiegać się o taki status dopiero po 2 latach działalności... ale oczywiscie posiada statut, zarząd, nr KRS i REGON itp. :)
  13. [quote name='elisse']ja od wczoraj "dokarmiam" takiego benka :) [URL]http://poznan.szerlok.pl/oferta/benek-ze-schroniska-w-gaju-akcja-nakarm-psa-z-szerlokiem-ID44tZ.html[/URL][/QUOTE] TAKIE psy też nie mają domu ???????????? nie do wiary...
  14. mój "siuroń" Charlie na dworze tylko spaceruje.... siura w domu.... wykladziny wymienilam na PCV.... przy moim stadku i tak mam mnóstwo sprzątania i mycia podłóg... co do portfela i starości.... to samo i u mnie
  15. [quote name='marysia55']a może to allegro dałoby się z robić na jakimś bardziej przyciągającym wzrok szablonie ??? i dać więcej zdjęć Ptysia.[/QUOTE] zdjęć więcej nie mam.... a szablon mam zawsze ten "gotowiec" z allegro, nie potrafię robić szablonów ani szukać innych... i nie mam czasu się nauczyć... Marysiu - naucz Marysię! ;)
  16. [quote name='agiojoj'][SIZE=4][COLOR=DarkRed]Budyń się tula...[/COLOR][/SIZE]:loveu: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4441/20101119434.jpg[/IMG][/QUOTE] po takim spojrzeniu Budyniowi można wszystko wybaczyć... :)
  17. [quote name='go-ja']Hej, Skopiowałam info i wysyłam na maila Dawidowi z Ekostraży. Wiem, że znają się z czerdą, więc jak coś, to się skontaktują. Dzięki![/QUOTE] podałam jej dzisiaj dwa numery i na żaden się nie dodzwoniła... ale teraz już chyba sprawa ruszy "do przodu" - mam nadzieje, bo mróz coraz większy :(
  18. [url]http://allegro.pl/dwa-wspaniale-owczarki-niemieckie-czekaja-na-dom-i1348862435.html[/url] odnowiłam im allegro.... oby ktoś je wypatrzył! poprzednie miało 1500 wyświetleń.... może to pan z Poznania tyle razy czytał?:shake:
  19. [quote name='minia7']Do Filutka nadal podchodzi tylko jedna wolontariuszka, ale ona się nim zajmuje odkąd trafił do schroniska. Tylko jej ufa, tylko ją toleruje. Niestety ona go zabrać do domu nie może, bo też zapsiona.[/QUOTE] a dużo ma psów?:cool3: bo ja za "zapsioną" uznałam siebie przy czterech, potem pięciu..... było już ich dziesięć, ale od śmierci Krecika mam tylko dziewięć..... TYLKO... "pierwsza metoda jest dobra dla psa wycofanego".... Aniu - Twoja "pierwsza metoda" jest przy tych temperaturach najlepsza dla...morsa;):evil_lol: ale tak serio - strasznie mi go żal....:-( moi dawni sąsiedzi tydzień lub dwa temu stracili prawie identycznego piesia, pytałam już nawet, ale po 16 latach nie potrafią jeszcze przyjąć tego i zdecydować się na drugiego psa.... a szkoda, bo miałby wspaniały dom (jakby ich zaakceptował biedaczek)
  20. [quote name='Neris']Może i niewiele, ja tam nie wiem, ale nie byłam zachwycona. W przeciwieństwie do winowajców. Maksio jako jedyny nie ma w zwyczaju spać tak długo jak ja śpię. Jamniki zawsze śpią pod kołdrą i nie wstają przede mną. Dopiero jak zwlekam się z łóżka one wstają i całkowicie "żywe" biegną na dwór. Maksio natomiast staje mi nad głową, warczy i szczeka. I nie ma siły, trzeba wstać.[/QUOTE] ciesz się, że warczy i szczeka... mój budzik jest jeszcze skuteczniejszy - wyskakuję błyskawicznie, jak usłyszę ten "dźwięk" - -staruszek Charlie po prostu sika!:evil_lol: na podłogę:mad:
  21. [quote name='go-ja']Opanowane jest TYLKO to, co było mega pilne - 3 szczeniaczki w DT. :( Tylko... bo wszystko przed nami. Duża zgraja psów, kilkanaście lub kilkadziesiąt nadal do zabrania. Burmistrz wziął tylko 2 z łańcucha... [B]PILNIE POTRZEBNE DT![/B][/QUOTE] dzisiaj przekazałam czerdzie informację o psach do zabrania z Paździorna - jest miejsce dla jednego psa do stróżowania - do kojca w dużej firmie w Środzie Śląskiej - kojec na dzień, luzem na noc przy stróżu, ciepłe budy, wyżywienie i opieka weterynaryjna ( razem z dużą sznaucerowatą czarna sunią, która będzie wysterylizowana - przyjeżdża tam jutro) nie mogliśmy się dodzwonić do Ekostraży..... z kim się skontaktować w tej sprawie? a może ktoś by przywiózł psa do Środy Śląskiej? jeśli nie - mogę pojechać, ale dopiero w sobotę, być może czerda dałaby rade wcześniej to załatwić
  22. [quote name='Marinkaa']Poproszę Mari123 o sprawdzenie stanu konta i podanie imiennych wpłat :)[/QUOTE] chłopaki się bogacą - oto najnowsze wpłaty: 10,- Argo i Marcel - od: Mariusz P. z Wrocławia:loveu: 50,- na potrzeby psa Argo - od: Ewa F.-Ch., Białystok:loveu: 30,- deklaracja comiesięczna Argo od: Kasia S. z ul. Troczyńskiego, PN:loveu: 10,- dla Argo od: dorota1 z dogo:loveu: 20,- Argo i Marcel AAGATAAB ze Starachowic:loveu: 100,- Argo i Marcel od:Beta i Czata -wpłacająca: Elżbieta Barbara Z.-Ł.z Warszawy:loveu: 20,- Argo i Marcel - SHANIA z funduszy Azy:loveu: 40,- Argo i Marcel XI,XII od: CajusJB:loveu: 50,- dla Argo od: Marta Anna M. z Warszawy:loveu: 50,- Argo i Marcel od: MOCA35:loveu: 80,- Argo i Marcel za 4 mies. od: KMURDZ:loveu: 10,- Argo i Marcel - z bazarku / toczek:loveu: razem to chyba 470 złotych plus wcześniejsze 495,-z to razem na koncie chłopaków jest 965 zł (do wczoraj, dzisiejsze wpłaty będa jutro ;) )
  23. [quote name='Ladymonia0610']Pani Marysiu jak łapki to chyba na Sabe i Rexa. Dziękujemy za wpłaty:)[/QUOTE] dokładnie są to takie wpłaty: 20,- ŁAPKI/ RANDA 50,- Tomasz K. z Gniechowic - tytuł: HELP ta druga to może być od znajomego naszej pani prezes.... zapytam... podliczając: 20zł za łapki i 80,- powyżej, plus wcześniejsze saldo 224 zł - razem rodzinka ma 324 złote....mało... a z tych wpłat wyżej wyliczonych - bazarek od ranias jest też dla Saby i Reksa? bo na wątku Marcela i Argo widziałam też cioteczkę ranias - proszę o potwierdzenie
  24. [quote name='ranias']Marcelku, dzień dobry piesiu.Ale się porobiło, zima na całego.Bierz się za pogodę a nie oglądaj za panienkami....[/QUOTE] chłopaki się bogacą - oto najnowsze wpłaty: 10,- Argo i Marcel - od: Mariusz P. z Wrocławia:loveu: 50,- na potrzeby psa Argo - od: Ewa F.-Ch., Białystok:loveu: 30,- deklaracja comiesięczna Argo od: Kasia S. z ul. Troczyńskiego, PN:loveu: 10,- dla Argo od: dorota1 z dogo:loveu: 20,- Argo i Marcel AAGATAAB ze Starachowic:loveu: 100,- Argo i Marcel od:Beta i Czata -wpłacająca: Elżbieta Barbara Z.-Ł.z Warszawy:loveu: 20,- Argo i Marcel - SHANIA z funduszy Azy:loveu: 40,- Argo i Marcel XI,XII od: CajusJB:loveu: 50,- dla Argo od: Marta Anna M. z Warszawy:loveu: 50,- Argo i Marcel od: MOCA35:loveu: 80,- Argo i Marcel za 4 mies. od: KMURDZ:loveu: 10,- Argo i Marcel - z bazarku / toczek:loveu: razem to chyba 470 złotych plus wcześniejsze 495,-z to razem na koncie chłopaków jest 965 zł są jeszcze dwie wpłaty - umieszczone też na wątku rodziny z lasu, bo nie znam celu: i muszę wyjaśnić: 20,- ŁAPKI/ RANDA - to jednak na Sabę i Reksa 50,- Tomasz K. z Gniechowic - tytuł: HELP - do wyjasnienia
  25. [quote name='Danusia110']Rysieńku!!!!,życzę tobie wszystkiego co najlepsze w twoim juz docelowym domku:),perełko trzymaj się dobrze i od czasu do czasu zaszczekaj do mnie,będę bardzo szczęśliwa kiedy się do mnie odezwiesz:),POWODZENIA!!!![/QUOTE] i ja także sie przyłączam! Podaję wpłaty na konto Stowarzyszenia: 50,- na Reksa i Sabę - Danusia Zatoń:loveu: 10,- dla Saby i Reksa od ranias:loveu: 20,- bazarek - ranias (dla Saby i Reksa?) są jeszcze dwie wpłaty zatytułowane: 1. HELP, 2. ŁAPKI/RANDA - nie wiem, :oops:na jaki cel - czy dla Saby i Reksa, czy też Argo i Marcela...
×
×
  • Create New...