Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Ja wciąż liczę na to, że ktoś zauważy że Brutus to piękny pies i zechce go zabrać do swojego domu.
  2. A czy n dniu ziemi bylo nią zainteresowanie?
  3. A Lady jeszcze bez domu...???
  4. Kładeczka bardzo dziękuje [B]ewuni gonzales za wpłatę 20 zł[/B] :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  5. Wpłaciłam swoją deklarację za kwiecień.
  6. [quote name='Monika z Katowic']Właśnie! Tinka taka miła i śliczna... :) Domku! Domku? :( Może zróbmy jeszcze raz ogłoszeniowe "czary - mary"??? [IMG]http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/117.gif[/IMG] [IMG]http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/117.gif[/IMG][/QUOTE] No pewnie, żeby się przydalo. Tylko z nowym tekstem i z jak największą ilością nowych zdjęć.
  7. Kładeko, poproś ładnie ciocie o grosik na hotel.
  8. Osa, dlaczego tak daleko.... Zmykaj na pierwszą!!!!
  9. Przecinek do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. [quote name='Sabina02']Ja niestety juz nie moge pomoc wiecej niz to co zadeklarowalam. :oops: Za jakis tydzien wysle na Kladzie 200 zl, ale to bedzie za maj i czerwiec.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy !!!!!
  11. [quote name='obraczus87'][B]STASZKU,[/B] [B]mam nadzieje, że cudowne allegro __Lary sprawi, że domek się znajdzie!!![/B] :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Tego Ci Staszku życzymy!!!!
  12. Dziękujemy! Kto jeszcze dołoży Kładce grosz?
  13. [quote name='fiorsteinbock']Piromanko a domki dzwonia?[/QUOTE] Nie, niestety zero.
  14. [quote name='Vlk']jakby było potrzebne te 12zł na jakieś następne to dajcie znać :)[/QUOTE] Dobrze. Dziękujemy serdecznie!
  15. Allegro (wyróżnione): [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1010939174[/url]
  16. [quote name='marlenka']To jak patrzysz w szkalną kule to spójrz gdzie posiałam klucz do bramy :evil_lol:[/QUOTE] O masz! Jest! Zaczepił się skubany o kant mojej szklanej kuli!
  17. Super! Dziękuję dziewczyny. A teraz trzymamy kciuki za Kiryska! [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1013375178[/url]
  18. Myślę, że Allegro uda mi się ciachnąć. Może nawet coś więcej. W każdym razie pamiętam i Maksio jest pierwszy na liście ;-)
  19. [quote name='Vlk']a jak z ich długiem?[/QUOTE] Ciągle rośnie..........
×
×
  • Create New...