[quote name='fiorsteinbock']Tez, masz racje.
Ale on ma cieplo w łapki, swoja podusie, Giselle i P. Jasie, miche pelna i wolontariuszki.
A dobrocinskie...maja szczury w boksach, suki cycki do ziemi, a nawet jednego podstawowego szczepienia. Pan gospodarz chodzi zachlany a te smutne oczy prosza o milosc...
Czasem brak nam wszystkim sil :([/QUOTE]
Jest jakiś wątek do tych psów?