Bonsai, przelałam Ci ostatnie 50 zł z konta Pixelka...
[INDENT] [INDENT] [COLOR=DarkGreen][U][B]AKTUALIZACJA:[/B][/U][/COLOR] [B]Doszły wpłaty:[/B]
[B][COLOR=#800080]Paulinken - 25 zł
TERESA BORCZ - 20 zł
czerda - 50 zł
Ewa S. Warszawa - 10 zł
ZDRAPKA - 50 zł
Havanka - 15 zł
bico - 30 zł
Halina St. z Kielc- 40 zł
Justa - 10 zł
KAMI_23 - 20 zł
bico - 36 zł
[U]Razem: 306 zł[/U]
[COLOR=DarkGreen]Bardzo dziękujemy!!!!!!!!
[COLOR=Black]Wydatki:
[COLOR=Red]110 zł - transport do DT
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=Red]14 zł - karma (1 kg Nutry Nuggets z jagnięciną i ryżem)
10,5 zł - obroża przeciwpchelna Beaphar
14 zł - karma (1 kg znów tej samej)
10 zł - gryzaki różne[/COLOR][/B]
[COLOR=Red][B]10 zł odrobaczenie,
26 zł wścieklizna,
50 zł choroby zakaźne,
4 zł książeczka,
14 zł karma (Nutra Nuggets z jagnięciną i ryżem)[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]50 zł - BARF[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#800080][COLOR=DarkGreen][COLOR=Black][COLOR=Red] [SIZE=4][COLOR=DarkSlateGray]
PIXEL ma na koncie 0,00 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [/INDENT] [/INDENT]