-
Posts
5503 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Piromanka
-
BORGO - dom znalazł za tęczowym mostem...
Piromanka replied to Bjuta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale najważniejsze, że jest młody duchem!!!! -
Ogromny ból i przerażający strach to jego życie
Piromanka replied to ciapuś's topic in Psy do adopcji
Kto jeszcze dorzuci do hotelika ;-) dla psiaka? -
[B][U][COLOR="#ff0000"]Ogłoszenia: [/COLOR][/U][/B] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-FELEK-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej-rodziny-W0QQAdIdZ221278834[/url] [url]http://www.cret.pl/node/56376[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?woj=mazowieckie&miasto=&wiek=-dowolny-&plec=-dowolna-&gatunek=Psy&imie=&rasa=[/url] [url]http://warszawa.top-ogloszenia.com/ogloszenia/1/posts/18/119/208344.html[/url] [url]http://www.ogloszenia-24h.pl/ogloszenie-20100802233219-felek__przeliczny_mlody_psiak_szuka_nowej_rodziny.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/FELEK-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej-rodziny!,19498[/url] [url]http://www.ofertka.pl/gielda/szczegoly.php?nr=310826243[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/14247/[/url] [url]http://www.adin.pl/ogloszenia/110402.html[/url] [url]http://www.ojoj.pl/oddam,7,0.html[/url] [url]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/felek-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej,id0bd5d3h2f7a4.html[/url] [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/felek-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej-rodziny-ID2Gg6.html[/url] [url]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja10459_felek-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej-rodziny-.html[/url] [url]http://www.centrumofert.pl/index.php[/url] [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-186597.html[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/465485-felek_prze_liczny_m_ody.html[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4425107&cid=1558[/url] [url]http://www.portalogloszen.pl/ogloszenia.php?kat=126&id=35760[/url] [url]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=107822093&g=6[/url] [url]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,felek_przesliczny_mlody_psiak_sz,26966.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,18424,Lw==.html[/url] [url]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/felek-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej-rodziny_6351.html[/url] [B]Reszta będzie jutro - teraz idę spać....[/B]
-
Ptyś jest śliczne!
-
No to może warto byłoby zmienić tytuł krawatowego wątku :-)
-
Ogromny ból i przerażający strach to jego życie
Piromanka replied to ciapuś's topic in Psy do adopcji
Kto jeszcze rzuci groszem? -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
Piromanka replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Jestem na wezwanie. Rzeczywiście Szmeges, którego tymczasowałam, miał podobną przypadłość - samookaleczał się. Wygryzał sobie dziury w łapkach.... Ale działo się to kiedy był w schronisku... Od pierwszej sekundy jak trafił do mnie, czyli do człowieka i do domu... no cóż... przestał to robić... -
Huzarku, pamiętam o Tobie.
-
Kto wrzuci grosika do skarbonki tomaszowskich psiaków?
Piromanka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
W jakiej kondycji jest tomaszowska skarbonka? -
Talar,wrocilem do schronu bo dziecko ma alergie:( i mam dosyc zycia
Piromanka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Talarku, kochany.... Zapomniano o Tobie? Jak się masz? -
Filemon wreszcie ma swój kąt i swojego człowieka!
Piromanka replied to blue.berry's topic in Już w nowym domu
Co u Filemonka? czy udało się znaleźć mu domek? -
Oddany do schroniska bo ma za dobre serce!!
Piromanka replied to jagodkailawa's topic in Już w nowym domu
I co ze zdjęciami? Nie chcemy wysłać czarnuszka do domu?? -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Piromanka replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Jak tam nasz Brutusek? Znalazł dom czy nadal kibluje w schronie??? -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Piromanka replied to terra's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']A jest szansa na inne zdjęcia? Nie ma co ukrywać, dobre zdjęcia to duża szansa na zainteresowanie potencjalnych domów.[/QUOTE] Zgadza sie... Tylko czy jest na nowe zdjęcia jakaś szansa...? -
Ogromny ból i przerażający strach to jego życie
Piromanka replied to ciapuś's topic in Psy do adopcji
Ojej, jaka bida.... Potrzebne wsparcie finansowe!