[quote name='paros']Coś Jokerek nie ma szczęścia, ale kiedy zaczyna się jak po gruzie kończy się super - czyli czekamy na [B]TEN DOMEK WŁAŚCIWY[/B] :roll:[/QUOTE]
Faktycznie coś pecha ma nasz Jokerek,a a miało być tak pięknie. Trzymaj się dzielnie :)
Jestem na zaproszenie i oczy mi wyszły:crazyeye: szok, biedne maleństwo, no poprostu brak słów,może wsadziła gdzieś tą łapkę i nie mogła wyciągnąć i szarpała:shake:
Halbina fotki super ! słodkie te maluchy jak cukiereczki:loveu: a mamusia ma oczka mojej suczki:loveu: ponowię pytanie od poprzedniczki, czy maluchy sa jeszcze w hoteliku czy u Ciebie Halbino ?
[quote name='malagos']Umiesciłam ją na watku jamników
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-ca%C5%82ej-Polski-!!!!!!!!!/page96?p=15173582#post15173582[/URL][/QUOTE]
Malagos dziękujemy:lol: