-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marra
-
Kosztowne to fakt, ale jednym z moich marzeń jest właśnie posiadanie tak wyszkolonego psa ;) najlepiej Onka albo Doga :D
-
W mieście pies się męczy. Na wsi są warunki na psa...
marra replied to zebra12's topic in Wszystko o psach
HelloKally spróbuj coś z tym zrobobić, pogadaj z dziadkiem...zróbcie razem kojec dla psa zamiast łańcucha, skoro podwórko jest ogrodzone to dlaczego nie spuścić psa na noc ? Jak to było że pies rzucił się na tego chłopaka ? przeszedł przez ogrodzenie, chciał ukraść rower czy jak ? nasze kury też chodzą po calym podwórku ale psy je traktują jak powietrze, może zagadaj dziadka żeby kury były na swoim wydzielonym miejscu a pies też na swoim, spróbuj zabrac go na spacer, załóż kaganiec.Pokombinuj coś . -
Moja suka również ma czyszczone łapki przed wejściem do domu, oczywiście tylko wtedy jak jest deszczowo lub błoto, bardzo tego nie lubi, a jak jest już ekstremalnie źle to do wanny i spłukujemy łapki. Jak była młodsza to miała takie fazy że wskakiwała na łóżko z całym błotem na łapach jak ktoś ją wpuścił do domu i nie wyczyścił łap(mój brat) :D no cóż...pościel do prania a psiaka i tak kocham za to :D
-
Hmm z odkurzaniem w budzie to przyznam się szczerze że się nie spotkałam :) ale może to i dobry pomysł. Ja dezynfekuję budę najpierw a potem maluję wapnem dodatkowo :) dodam że buda jest murowana;)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
marra replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Przy tym temacie przypomniało mi się jak koleżanka Kaja skomentowała wygląd mojej suki:razz: otórz psiak chodzi często jakby mu się nie chciało żyć :lol: więc Kaja stwierdziła że wygląda jak ta wiewiórka z epoki lodowcowej jak nieudolnie łapała swojego orzeszka:loveu: i powiem Wam że jest naprawdę spore podobieństwo:loveu: -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
marra replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']Skoro domku nie ma, to może jednak mestudio mogłaby go wziąć i spróbowała go zresocjalizować. Może mogłaby tak ustawić wszystko żeby wziąć go w piątek i już zacząć od wyjść na parę minut, potem dwa dni następne wolne i spróbować przez tydzień dalszych ćwiczeń, z tym że musiałaby się liczyć z wzięciem urlopu lub ustawienia wyjść tak, żeby załapał. A im szybciej wyjdzie ze schronu tym lepiej, bo będzie się to pogłebiać. Nie jestem tu żadną wyrocznią ale znam jamniki od 30 lat i należy próbować jak najszybciej bo się facio zmarnuje najpierw psychicznie, a potem może dojść do samobójstwa, są to znane wypadki właśnie wśród jamników. sad:[/QUOTE] Zgadzam się !!!! Trzeba spróbować, lepiej żałować że się spróbowało niż że się tego nie zrobiło...to prawa, przetestowałam na sobie ;) -
SzP Maksi, ok 1 roku, świetna do agility. Szuka człowieka do pracy! ;)
marra replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Maksiorek sięga do kolanka :) czyżby coś ruszyło ? -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
marra replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Hesia cudownie sobie radzi, tak komicznie wygląda w tych opatrunkach hihihi:loveu: jakby miała rękawice bokserskie, kruszynka do całowania nie ma co:loveu: -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Wskakuj na górę! mało tu odwiedzających... -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Jamnicza rodzina dalej szuka DS lub DT na cito :( brązowa suczka jest zaklepana o ile nic się nie zmieniło ale cała reszta wciąż czeka :(:(:( -
[quote name='Secia'][COLOR=lime][U]Marro[/U][/COLOR] To fajnie, że psisko śmiga :-) ale zawsze można podawaać profilaktycznie caniviton no i trzymać w ciepłym. Ile psina liczy sobie wiosenek?[/QUOTE] Moja księżniczka ma już 11 lat, funkcjonuje tylko dzięki lekowi Trocoxil, który 3 tygodnie zanim go dostała wszedł wogóle do klinik...a do diety dostaje Chondrocan,nie moge już z niczym innym go mieszać, odpukać narazie jest OK :) A co do tego kikuta Zafirkowego to opiera się na nim jak leży :) może go obcierać, to moje skromne zdanie ale nie mam doświadczenia więc się nie upieram :) Myślę że jak się łapki zagoją to brak paluszków mu nie będzie zbyt przeszkadzał w samodzielnym chodzeniu ;)
-
SzP Maksi, ok 1 roku, świetna do agility. Szuka człowieka do pracy! ;)
marra replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy, Formica też napewno robiła gdzies ogłoszenia... -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
marra replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
hooooop !!! -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
I tu tez nikt nie zagdląda ;/ hooooooooop ! -
SzP Maksi, ok 1 roku, świetna do agility. Szuka człowieka do pracy! ;)
marra replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Ludzie nikt nie zagląda ! Pokazuj się malutka :) -
SzP Maksi, ok 1 roku, świetna do agility. Szuka człowieka do pracy! ;)
marra replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Do góry Maksiorku :D -
MORELKA - 8 tyg. SŁODKA sunieczka - już w swoim domu.
marra replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę że Morelka tak szybko znalazła domk :) to cudowna wiadomość, śliczna jest więc to było do przewidzenia. słuchajcie może tej Pani zaproponować innego biedaczka jak mówi Iv ? Ja polecam te maluszki, niechciane i niekochane [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190649-Jamnikowata-klara-ze-szczeniakami-potrzebny-dt-na-cito!!!-Pomóżcie[/URL]!! -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz !