Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. Kosztowne to fakt, ale jednym z moich marzeń jest właśnie posiadanie tak wyszkolonego psa ;) najlepiej Onka albo Doga :D
  2. HelloKally spróbuj coś z tym zrobobić, pogadaj z dziadkiem...zróbcie razem kojec dla psa zamiast łańcucha, skoro podwórko jest ogrodzone to dlaczego nie spuścić psa na noc ? Jak to było że pies rzucił się na tego chłopaka ? przeszedł przez ogrodzenie, chciał ukraść rower czy jak ? nasze kury też chodzą po calym podwórku ale psy je traktują jak powietrze, może zagadaj dziadka żeby kury były na swoim wydzielonym miejscu a pies też na swoim, spróbuj zabrac go na spacer, załóż kaganiec.Pokombinuj coś .
  3. Moja suka również ma czyszczone łapki przed wejściem do domu, oczywiście tylko wtedy jak jest deszczowo lub błoto, bardzo tego nie lubi, a jak jest już ekstremalnie źle to do wanny i spłukujemy łapki. Jak była młodsza to miała takie fazy że wskakiwała na łóżko z całym błotem na łapach jak ktoś ją wpuścił do domu i nie wyczyścił łap(mój brat) :D no cóż...pościel do prania a psiaka i tak kocham za to :D
  4. Hmm z odkurzaniem w budzie to przyznam się szczerze że się nie spotkałam :) ale może to i dobry pomysł. Ja dezynfekuję budę najpierw a potem maluję wapnem dodatkowo :) dodam że buda jest murowana;)
  5. Przy tym temacie przypomniało mi się jak koleżanka Kaja skomentowała wygląd mojej suki:razz: otórz psiak chodzi często jakby mu się nie chciało żyć :lol: więc Kaja stwierdziła że wygląda jak ta wiewiórka z epoki lodowcowej jak nieudolnie łapała swojego orzeszka:loveu: i powiem Wam że jest naprawdę spore podobieństwo:loveu:
  6. Podniose malutką :) Ewa gonzalez Twój avatar zawsze mnei przeraża :(
  7. [quote name='yunona']Skoro domku nie ma, to może jednak mestudio mogłaby go wziąć i spróbowała go zresocjalizować. Może mogłaby tak ustawić wszystko żeby wziąć go w piątek i już zacząć od wyjść na parę minut, potem dwa dni następne wolne i spróbować przez tydzień dalszych ćwiczeń, z tym że musiałaby się liczyć z wzięciem urlopu lub ustawienia wyjść tak, żeby załapał. A im szybciej wyjdzie ze schronu tym lepiej, bo będzie się to pogłebiać. Nie jestem tu żadną wyrocznią ale znam jamniki od 30 lat i należy próbować jak najszybciej bo się facio zmarnuje najpierw psychicznie, a potem może dojść do samobójstwa, są to znane wypadki właśnie wśród jamników. sad:[/QUOTE] Zgadzam się !!!! Trzeba spróbować, lepiej żałować że się spróbowało niż że się tego nie zrobiło...to prawa, przetestowałam na sobie ;)
  8. bidulka malutka, napewno z czasem zacznie to kontrolować , będzie dobrze :)
  9. Maksiorek sięga do kolanka :) czyżby coś ruszyło ?
  10. Hesia cudownie sobie radzi, tak komicznie wygląda w tych opatrunkach hihihi:loveu: jakby miała rękawice bokserskie, kruszynka do całowania nie ma co:loveu:
  11. Wskakuj na górę! mało tu odwiedzających...
  12. Jamnicza rodzina dalej szuka DS lub DT na cito :( brązowa suczka jest zaklepana o ile nic się nie zmieniło ale cała reszta wciąż czeka :(:(:(
  13. [quote name='Secia'][COLOR=lime][U]Marro[/U][/COLOR] To fajnie, że psisko śmiga :-) ale zawsze można podawaać profilaktycznie caniviton no i trzymać w ciepłym. Ile psina liczy sobie wiosenek?[/QUOTE] Moja księżniczka ma już 11 lat, funkcjonuje tylko dzięki lekowi Trocoxil, który 3 tygodnie zanim go dostała wszedł wogóle do klinik...a do diety dostaje Chondrocan,nie moge już z niczym innym go mieszać, odpukać narazie jest OK :) A co do tego kikuta Zafirkowego to opiera się na nim jak leży :) może go obcierać, to moje skromne zdanie ale nie mam doświadczenia więc się nie upieram :) Myślę że jak się łapki zagoją to brak paluszków mu nie będzie zbyt przeszkadzał w samodzielnym chodzeniu ;)
  14. Dziękujemy, Formica też napewno robiła gdzies ogłoszenia...
  15. I tu tez nikt nie zagdląda ;/ hooooooooop !
  16. Ludzie nikt nie zagląda ! Pokazuj się malutka :)
  17. Oj oj jaki on biedniutki, taki połamany w tych gipsach, bandażach, kołnierzu i kikutkiem, taka kaleka psia. Ale stara się i jest dzielny, napewno mu się uda :) takie mam przemyslenia czy ten kikut to nie ejst za długi ? może się o niego opierać i go "otwierać" ciągle...czy może się mylę?
  18. Bardzo się cieszę że Morelka tak szybko znalazła domk :) to cudowna wiadomość, śliczna jest więc to było do przewidzenia. słuchajcie może tej Pani zaproponować innego biedaczka jak mówi Iv ? Ja polecam te maluszki, niechciane i niekochane [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190649-Jamnikowata-klara-ze-szczeniakami-potrzebny-dt-na-cito!!!-Pomóżcie[/URL]!!
×
×
  • Create New...